میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 آگوست 2014 ساعت 10:41 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,968 بازدید

سهم شهرستان خنج ازاعتبار ۲ درصد نفت و گاز ۲۰ ميليارد تومان است

فرماندار خنج در جلسه شوراي برنامه ريزي شهرستان

سهم شهرستان خنج ازاعتبار ۲ درصد نفت و گاز ۲۰ ميليارد تومان است

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خنج، در ابتداي جلسه شوراي برنامه ريزي شهرستان، عباسي ضمن تبريك به مناسبت عيد سعيد فطر امسال با ذکر این نکته که سهم شهرستان خنج از شاخص اعتبارات ۲ درصد نفت و گاز ۲۰ميليارد تومان است، اظهار داشت: اعتبارات امسال شهرستان افزايش مناسبي داشته كه در زمينه هاي زير بنايي صرف خواهد شد. همچنین الزامات امسال ما نيز نسبت به سالهاي گذشته بيشتر شده كه شوراي برنامه ريزي اين الزامات را براي ما در نظر گرفته است و اين امر در جهت هدایت اعتبارات به مسیر تكميل و اتمام پروژه هاي نيمه تمام خواهد بود.

shoraie-barnamerizi

وی با تأکید بر این نکته که برنامه ریزی های دولت در جهت اولويت بخشی به پروژه هاي نيمه تمام با پيشرفت فيزيكي مناسب است، خاطر نشان ساخت: علاوه بر اين ۲۰ ميليارد تومان، تعهدي به وجود آمده است كه به سر جمع اعتبارات افزوده و در حوزه ي راهسازي هزينه خواهد شد كه سر جمع اعتبارات شهرستان ۳۷ ميليارد تومان خواهد بود كه ۱۹ درصد از اين اعتبارات تخصيص داده شده است.

فرماندار خنج با تأکید بر کمک به سرمایه گذاران و سرمایه گذاری در بخش خصوصی در جهت اشتغالزایی در شهرستان، افزود: استاندار فارس حساسيت خاصي روي بحث اشتغال زايي دارد و بخشي از بودجه صرف زير ساختهاي شهرك صنعتي خواهد شد. وي افزود: ۲ ميليارد تومان تاكنون به بخش صنعتي تزريق شده است و اگر قرار باشد تجميعي صورت بگيرد در بخش محمله و بخش مركزي لحاظ كردن هر دو بخش در كنار روساي ادارات الزامي است و در حوزه ي شهر هم اين امر بايد با هماهنگي دفتر فني فرمانداري صورت پذيرد و همچنین پروژه تكميل استخر خنج امسال براي هميشه جمع مي شود و حتما تا پايان سال تكميل خواهد شد.

احمدی کارشناس دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری فارس نیز با تأکید بر این مطلب که هيچ پروژه جديدي به هيچ عنوان شروع نخواهد شد، گفت: اگر پروژه ي جديدي بخواهد افتتاح شود نياز به دريافت كد جديد دارد كه سيستم اين كد جديد را نمي پذيرد.

shoraie-barnamerizi1


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان