میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 آگوست 2014 ساعت 10:09 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 1,077 بازدید

سومين نمايشگاه «انجمن عكس اوز» برگزار مي شود

۱۸ تا ۲۸ مرداد در گالري شهرداري اوز

سومين نمايشگاه «انجمن عكس اوز» برگزار مي شود

Poster-netامين بحراني: سومین نمایشگاه سالیانه «انجمن عکس اوز» با موضوع «آزاد» و با حضور ۱۱ عکاس از روز شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ در محل گالری شهرداری اوز افتتاح خواهد شد.

قاب های روی دیوار شامل ۴۲ اثر در اندازه ۶۰ در۴۰ سانتي متر می باشد. طه قاضی زاده، بهزاد کرامتی، سهیل یادگاری، پردیس مبصر، مهدیس مبصر، مرجان خرم، صلاح الدین قائدی، امین بحرانی، صفا صالح پور، نیلوفر نوبختی و فاطمه کمالی عکاسان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

گفتني است اين نمايشگاه، از روز شنبه ۱۸ تا ۲۸ مردادماه ۹۳ از ساعت ۷ تا ۱۱ شب در اوز، ميدان امام شافعي، گالري شهرداري داير است.

در همین راستا آی تای شکیبافر در مقدمه نمایشگاه این چنین می نویسد:

بازخوردهای فرا زمینی گاه آنقدر زمینی می شوند که نه تنها نگاهمان، بلکه ذره های وجودمان را تسخیر می کنند، و ما، انسان های پرهیاهو، در این قلمرو، با فرهنگ ها، بینش ها و نگاه های گوناگون تکه هایی از این بازخوردها را گاه با قلم، خطی بر کاغذ ثبت می کنیم و گاه با چشم سوم، دوربین، عکسی از آن را به خاطرات پیوند می دهیم.
در این جهان به ازای هر عکسی که به ثبت می رسد، یک قدم به دنیای فرا واقعی در ذهنمان همانند جنین در شکم مادر، نزدیک می شویم. کافی ست فقط چند ثانیه به عکسی چشم بدوزید تا هزاران هزار دنیای دیگر برویتان گشوده شود، آنگاه شما برترین انسان بر روی این کره خاکی هستید، چرا که وارد بعد چهارم جهان شده اید، آری… عکس همان بعد چهارم است، جایی که زمان، مکان و حتی انسان ها را از آن چیزی که هستند به دور می کند، در عین حال که تمام زیبایی ها و زشتی هایشان محفوظ است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان