میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 ژانویه 2017 ساعت 12:12 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 721 بازدید

سومین نشست رؤسای دانشگاه‌های لارستان + تصاویر

به میزبانی دانشگاه دولتی لار برگزار شد

سومین نشست رؤسای دانشگاه‌های لارستان + تصاویر

روابط عمومی دانشگاه دولتی لارسومین نشست روسای دانشگاه های لارستان با دعوت دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به میزبانی مجتمع آموزش عالی لارستان برگزار شد.

IMG_7969

این نشست ۴ بهمن ماه با هدف نقش آفرینی و همبستگی بیشتر مراکز آموزش عالی و بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه‌های لارستان  به میزبانی دانشگاه دولتی لار برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه جمشید جعفرپور به جایگاه آموزش عالی در توسعه علمی و فرهنگی کشور اشاره کرد و یکی از مهمترین راه‌های پیشرفت را گسترش و ارزش گذاری در حوزه علم و فناوری دانست و افزود: ما درصورتی می‌توانیم به استقلال کشور در زمینه‌های مختلف دست یابیم که مسئولیت پذیر و هدفمند باشیم. وی در ادامه به جهت گیری های مصوب برنامه ششم توسعه و فراهم نمودن امکانات و رفع موانع برای اعضای هیات علمی در این حوزه پرداخت.

وی همچنین آگاهی رؤسای دانشگاه‌های منطقه از برنامه‌های سایر دانشگاه‌ها را ضروری دانست و به ایجاد دبیرخانه مشترک جهت برگزاری جلسات مستمر اعضای جلسه تأکید کرد.

در ادامه جلسه هر یک از مسئولین به راهکارهای توسعه علمی و نقش آفرینی مراکز دانشگاهی در سطح شهرستان و شرح مسائل و مشکلات موجود در دانشگاه خود پرداختند.

در انتهای جلسه، صحبت‌های حضار درخصوص تشکیل شورای دانشگاهیان در قالب مصوبات جلسه جمع‌بندی و مقرر شد:

  1. سالانه دبیرخانه‌ مشترکی برای هماهنگی جلسات مستمر و انسجام امور بین رؤسای دانشگاه‌های لارستان تشکیل شود.
  2. دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به عنوان دبیرخانه نشست رؤسای دانشگاه‌ها در سال ۹۶، جهت هماهنگی و برگزاری جلسات مستمر فعالیت و اقدام نماید.
  3. اعضای محترم جلسه پس از برگزاری جلسات منظم در خصوص مسائل علمی شهرستان خلاصه نتایج جلسات را طی  نشست مشترکی به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اعلام نمایند.

در ادامه تعدادی از عکس های این نشست را می بینید:

IMG_7968IMG_7987IMG_8024IMG_8008IMG_8016


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان