میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 می 2015 ساعت 1:50 ق.ظ سرویس:اجتماعی 102 دیدگاه 6,078 بازدید

سيد شكرالله زندوي:‌ براي استان شدن بايد خود لاري ها بخواهند و منطقه نيز لار را بخواهد/ به دنبال خدمتم نه نان و نام

rewrسيد شكرالله زندوي:‌ براي استان شدن بايد خود لاري ها بخواهند و منطقه نيز لار را بخواهد/ به دنبال خدمتم نه نان و نام

سيدشكرالله زندوي مديركل سازمان تبليغات اسلامي هرمزگان و نامزد پيشين نمايندگي مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس، ۷ خرداد ۹۴ در حسينه سادات بيرم سخنراني كرد. سايت بيرم كبير از اين مراسم گزارش كاملي تهيه كرده كه در ادامه مي خوانيد:

در ابتدای این جلسه مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان ضمن تبریک پیشاپیش میلاد با سعادت منجی بشریت و عرض سلام و خیر مقدم خدمت حضار محترم، هدف از تشکیل جلسه را همدلی و همزبانی دانست و ابراز داشت: از اینکه همه قشرهای مردم و مسئولین را در کنار هم می بینم از صمیم قلب خوشحالم.

بدهكار بزرگواري مردم بيرم هستم

دکتر زندوی اظهار داشت: در ادوار گذشته چه قبل از دوره اول و چه بعد از دوره دوم همیشه شرمنده الطاف مردم بوده ام و حضور آنها در کنار ما باعث سربلندی بیرم و بنده حقیر بوده که در این مدت بدهکار بزرگواری این عزیزان هستم.

زندوی در ادامه به مشکلات منطقه لارستان پرداخت و افزود: ضمن تشکر از تلاش مسئولین و نمایندگان مردم در شوراهای اسلامی در راستای حل معضل کم آبی ولی متاسفانه این معضل در منطقه لارستان و بخصوص در محدوده نقشه قدیم منطقه ی بیرم بشدت موج می زند.

وی ادامه داد: در خیلی از استان ها و حتی کل کشور با وجود مشکلات آب، دارای آب آشامیدنی از طریق شبکه های شهری هستند ولی منطقه ی ما علاوه بر نداشتن آب شرب، در تنگنای آب جهت شستشو واقع هستند.

دکتر زندوی در ادامه به مسئله راه منطقه ای جنوب کشور خصوصا منطقه لارستان پرداخت و اظهار داشت: اخیرا تلاش هایی در جهت آسفالت جاده ها انجام شده ولی برنامه ای اساسی، نو و لایق مردم این منطقه انجام نگرفته است.

اگر لارستان و لامرد را با هم مقايسه كنيم متوجه عدم مديريت ها مي شويم

زندوی در راستای اظهارات فرماندار در سفر رئیس جمهور به لارستان که حق لارستان بزرگ بیش از این است خاطرنشان کرد: برای جبران و تحولات اساسی در امر ارتقاء و پیشرفت هر جایگاهی نیاز به همدلی و همزبانی بیشتر و اعتماد به سرمایه های موجود است.

hrh6

وی با مقایسه تحولات دو شهرستان همجوار بیرم تصریح کرد: اگر مروری بر برنامه های توسعه از جمله: راه و تونل، گاز، کارخانه و پالایشگاه و حمایت نیروهای انسانی هر دو شهرستان لار و لامرد قیاسی داشته باشیم به وضوح متوجه عدم مدیریت خواهیم شد و همچنین اگر به واقعیت اعتبارات و فرصت های دولت نهم و دهم که حتی می توان بزرگترین فرصت بهربرداری از امتیازات دولت در طول تاریخ اشاره کرد، بهره برده بودیم، مردم کل منطقه در امر مدیریت و انتخاب و ارتقاء مرکز به نظم منسجمی می رسیدند.

براي استان شدن بايد خود لار بخواهد و منطقه نيز لار را بخواهد

زندوی گفت: در دوره ی قبل در پاسخ به سوال خبرنگار نشریه لار مبنی بر اینکه «اگر نماینده شوید آیا قادر هستید لارستان را به مرکزیت استان جدید فارس ارتقاء دهید» بدون دلهره پاسخ دادم چراکه از واقعیت ها گریزی نیست، هرچند تلاش این خبرنگار سعی در تخریب بنده بود.

حجت الاسلام والمسلمین زندوی اظهار داشت در پاسخ به خبرنگار با قاطعیت تمام عنوان داشته است: ارتقاء شهرستان به مرکزیت استان دست نماینده نیست ولی سهمی ۴۰ درصدی می تواند در این امر داشته باشد.

وی ادامه داد: استان شدن شرایطی دارد که دو مورد آن مهم بشمار می آید: اول اینکه خود لار و لاری ها باید بخواهند و دیگری اینکه منطقه باید لار را بخواهد.

وی در رابطه با موضوع اول که اگر لار خواهان مرکزیت باشد تصریح کرد: لار همانطور که توابع خود اعم از بیرم، اوز، جویم و بنارویه را میخواهد، باید مردم آن منطقه را هم بخواهد.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان ادامه داد: لار همانطور که به دنبال خاک و توسعه ی جغرافیایی ست، بلکه باید نسبت به مردم منطقه هم احترام قائل باشد و بحساب بیاورد.

وی خاطرنشان کرد: شایسته نیست که بخواهیم در منطقه ای که سالهاست از یک خانواده بوده ایم خط و نشان بومی و غیر بومی را در عرصه مدیریت از روی تعصب برگزینیم.

اگر مي خواهيم استان شويم بايد انحصارطلبي را كنار بگذاريم

حجت الاسلام زندوی ادامه داد: ما در این منطقه ی بزرگ دارای نیروهای توانمندی هستیم چرا نباید از این سرمایه ها استفاده شود و اگر می خواهیم بعنوان یک استان جایگاه خود را احيا كنيم باید منیت ها و انحصارطلبی ها را کنار بگذاریم چراکه تنگ نظری ها باعث می شود ملتی را از هدف اصلی قدم به قدم به عقب برگرداند.

زندوی کاندید دو دوره ی شهرستان های لارستان، خنج و گراش یادآور شد: اگر آب راکد باشد به مرور زمان گندیده می شود و به قهقرا می رود.

وی افزود: اگر بدنبال تحول هستیم باید طوری برای منطقه ارزش قائل باشیم و حس پدری خود را ابراز کنیم که انعکاس همدلی و وابستگی ناخودآگاه از سوی کل منطقه دربرداشته باشد نه اینکه بگویند هلاک شدیم و به دادمان برسید؛ این هست همان همدلی که رهبر معظم انقلاب به آن اشاره داشتند.

به دنبال خدمتم نه نان و نام

زندوی در خطاب به خادمین بیرمی که قصد ورود به عرصه انتخابات را دارند اشاره داشت: این دوره رویکرد مثبتی دارد و شرایط فراهم است ولی شخص ورود کننده به این عرصه باید دارای شاخصه هایی باشد: اول اینکه مردم بیرم نسبت به این فرد وفاق و همدلی داشته باشند، دوم اینکه شرایط منطقه ای برای ایشان فراهم باشد، سوم اینکه در کشور جایگاه و نفوذ کافی داشته باشد، چهارم اینکه قدرت ارائه و بیان مشکلات و تعامل لازم را دارا باشد، پنجم اینکه در بین مردم محبوبیت داشته باشد و اینکه در موقع انتخابات به دیگر کاندیدها احترام بگذارد.

دکتر سید شکراله زندوی در رابطه با ارائه و بیان مشکلات و همچنین تعامل لازم تصریح کرد: بعنوان مثال سفر رئیس جمهور یکی از مسایلی بود که مدیران لارستان به آن توجه نکرده بودند، درحالیکه برنامه های رئیس جمهور برنامه هایی از قبل تعیین شده بود و حضور ایشان افتتاحیه برنامه ها و فرستادن صلوات بیش نبود.

وی در پایان ضمن تشکر از مسئولین و معتمدین اعلام داشت: نه دنبال نانم و نه دنبال نام و هدف بنده از عمر باقیمانده، خدمت به مردم بیش نیست.

زندوی همچنین بعد از نماز جمعه امروز نیز با بیانات خود از مردم منطقه ی بیرم خواهان انسجام هرچه بیشتر و وحدت و همدلی در بین منطقه شد.


102 نظر

 1. لاري گفت:

  0

  0

  زندوي با اين سخنراني رسما به كارزار انتخابات وارد مي شود. آيا او اين بار پيروز اين رقابت مي شود يا سرنوشت او همچون محسن رضايي در انتخابات رياست جمهوري مي شود. آنچه مسلم است اينكه اين دوره براي او اخرين كارزار به حساب ميآيد و به نظر مي رسد با كم شدن روز به روز اقبال جعفرپور و چندنامزدي اين دوره در شهر لار شانس سيد به مراتب بيشتر از دوره هاي قبل است.

 2. لارستانی گفت:

  0

  0

  خدمت کردن فقط با نماینده مجلس نیست.
  شما اگر قصد خدمت به منطقه دارید چرا یک عمر خارج از لارستان پس بودید . برای انتخابات که می رسد همه می خواهند خدمت کنند.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  ایشان باید […] بشود مگر نه اینکه بعد از رای نیاوردن چه برنامه ای از سر بخشداری بیرم که در نیاوردند

 4. خنجی گفت:

  0

  0

  جوجه را آخر پاییز می شمارند تبلیغات زود هنگام خلاف است آقای زندوی چند سال درمنطقه بوده اند ایشان بیشتر عمر خودرادر هرمزگان گذرانده اند فقط موقع انتخابات سری به منطقه می زنند مانند حسنی که فقط به فکر گراش بود او هم به فکر بیرم است ولی خداییش دکتر جعفر پور به کل منطقه می رسد

 5. علیمیرزا زمانی گفت:

  0

  0

  من خودم در ستاد سید بودم سید دارای قدرت بیان خوب وهمچنین نفوذ خوب در بین مسئولین داشته ودارند شما اگر به مصاحبه ایشان با روزنامه بندر عباس که در زمان انتخابات مجلس که اقای جعفرپور پیروز شد توجه کنید این نفوذ را میتوان دید . من فکر میکنم مسئولین لار باید بین نتیجه برسند که لارستان را لاری نمیتواند به ان درجه که لار استحقاق ان دارد برساند

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   بله ایشان مخصوصا با وجود لاری هایی مثل شما حتما اگر لار را به جایی نرساند بیرم ولامرد را به خیلی جاها می رساند وقتی لاری به شهر خودش پشت می کنه از دیگران باید توقع بد ترش رو داشته باشیم فکر نمی کنید اگر لباس خیانت ( اگه سانسورش کردی لطفا بجاش یک کلمه ی خوب بذار ) بر تن آدم باشه خیلی زشته

  • دلسوز گفت:

   0

   0

   اره حتما به کل منطقه میرسه باید خجالت بکشه اونم به فکر لاره ۱۸ لایحه تو چهار سال خجالت اوره شما اگه تونستی دوتا کار مفیدش را برا خنج بگی من حرفی ندارم دیگه کم کار ترین نماینده مجلسه

 6. ماشال گفت:

  0

  0

  اگه زندوی بشه نماینده.شاید فارس جنوبی هم بوجود بیاد ولی مرکز استان میشه لامرد

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  اميدوارم اين دوره شوراي محترم نگهبان، نيروهاي توامند و اصلاح طلب لارستان را […] وگرنه حتما زندوي به مجلس خواهد رفت.

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  برادران عزیزی که خود را اصولگرا می دانید توجه بفرمایید چهار سال پیش اونایی که شما بهشون می گین اصلاح طلب چهار سال پیش کوتاه اومدن وبا شما همکاری کردن تا آقای جعفر پور که یک لاری بود نماینده بشه الان نوبتی هم باشه نوبت اوناست بنده از شما خواهش می کنم با هم متحد بشین آقای زندوی که از حتلا برای رای آوردن داره اطراف رو علیه لار تحریک می کنه فردا که به قدرت رسید از آقای حسنی بیشتر از لار کینه داره ها یا بیشتر نشون می ده . به هر حال این بار دیگه آقا زنده نیست تا با یک نامه رای همه ی بخشا رو تغییر بده اگر به اختلافاتون موقتا پایان ندین ایشون نماینده هستا برای مسئولین تهران که حتی نمی دونن لار کجای نقشه ی ایران هست و همچنین برای مردم لار فرقی نداره که از چه گروهی نماینده بره بالا اما اگه زندوی تشریف برد بالا اسم لار رو از روی نقشه پاک می کنه ها شما را به خدا یک بار هم از خود گذشتگی داشته باشید برای شهرتون ومردمتون بیایید دور هم بشینید یک کاتدیدای واح رو از بین همه ی گروهها انتخاب کنید بعدا که زندوی رفت مجلس دیگه اینکه بشینید این بگه تقصیر اون بود یا اون بگه تقصیر شما بود دیگه فایده نداره از من حقیر گفتن والسلام

 9. لارستاني گفت:

  0

  0

  با توجه به عملكرد ضعيف جعفربور ديكر در بين مردم منطقه جايكاهي ندارند وامدن زندوي با توجه به توانمندي ونفوذي كه دارد مي تواند تحول خوبي رأ بوجود أورد سيد لاريها هم با شما هستند

 10. فداغ گفت:

  0

  0

  لارستان بزرگ با سید شکرا… زندوی شکل خواهد گرفت

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   بله دوس فداغی اگه نماینده ی گراش آقای حسنی برای شما کاری کرد آقای زندوی هم برای لار کار خواهد کرد

 11. لاری گفت:

  0

  0

  از این وعده و وعیدها خسته شده ایم. هر کی میاد فقط به فکر خودش هست و اطرافیانش. من که اصلا دیگه به این حرفا اعتقادی ندارم

 12. دوست گفت:

  0

  0

  به عمل کار برآید به سخندانی نیست سید جان

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  من به عنوان يك فرد بيطرف و خارج از حيجان مطمئن هستم سيد به مجلس راه پيدا خواهد كرد و از انجا به وزارت خواهد رسيد چون مجلس محل شناختن ارزش هاي نهفته و يا شناخته نشده نمايندگان است

 14. لارستانی گفت:

  0

  0

  آمدن کسانی که یک عمر از لارستان دور بودند فرقی ندارد هر کس می خواهد باشد توهین به شعور مردم لارستان است یک نفر لارستانی که در بین مردم زندگی کرده وطرفدار دولت تدبیر وامید باشد کاندید ورای بدهیم عالی می شود

 15. محمد گفت:

  0

  0

  با سلام
  شمايي كه لطف ميكنيدنظر ميدهيد كه همه موقع تبليغات سرو كلشون پيدا ميشه روئسا كه مثل مردم عادي بيكار نيستن فقط بيان منطقه منطقه بايد پست و مقامي در شان ايشون باشه تا بياد خدمت كنه، شما طبق معمول به كانديداي لار راي ميدهيد و تا الان هم نتيجش رو ديديد غير از لاري اقاي حسني راي داديد، بحث لار و اقاي حسني نيست توان اينها بيشتر از اين نيست نفوذ بيشتر از اين ندارند، من به عنوان يك بي طرف عرض ميكنم ، شما اقايان لاري كه بي انصافي خرج ميدهيد ، من سخنراني دكتر زندوي گوش دادم اصلا اسمي از بيرم نميبرد با اينكه در بيرم سخنراني داشتند فقط ميگويند منطقه لار جويم خنج اوز گراش عقب مانده اند اگر كاري هم انجام شده كمك شخص بوده و نماينده به شخصه تا كنون هيچ كمك چشمگيري انجام براي هيچ يك از شهر ها انجام نداده، اگه لارستان به جايگاه خودش نرسيده به خاطر خودتون هست كه زود قضاوت ميكنيد و نتيجه رو الان داريد ميبينيد سالها عقب ماندگي، اعتماد كنيد توي ٤ سال اول نتيجه رو ميبينيد تازه متوجه ميشويد كه ميشد كار كرد ولي نماينده ها فكر خودشون و منفعت خودشون بوده اند .

 16. موسی گفت:

  0

  0

  توابع از نماینده های لاری خسته شده اند

 17. ابونجمی گفت:

  0

  0

  نماینده باید شجاع،خوش بیان،خوش سیما محبوب و مقتدر باشد و به نظر من همه این خصوصیات در آقای دکتر زندوی جمع شده است ما به همه مردم لارستان احترام میگذاریم مطمئنن ایشان برای لار از خود لاری ها بهتر عمل خواهد کرد چون روحیه ای که از ایشلن سراغ داریم روحیه خدمت گذاری است ، و برخلاف آنچه که بعضی ها فکر میکنند ایشان ضره ای نسبت به لار و مردم خوب لار کینه که ندارد هیچ بلکه عشقش لارستان و خدمت به منطقه کهن است.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آقای ابو نجمی شما فکر می کنید همه مثل خودتون هستن اما بنده با شخص ایشون تا حد ی اشنا هستم و با بعضی از نزدیکان ایشون هم ارتباط نز دیکی دارم کسی که مشتاق ریاسته نمی تونه نماینده ی خوبی باشه

 18. لاری محمد نور گفت:

  0

  0

  من با توجه به اینکه لاری هستم و تعصب زیادی به شهر خودم دارم ولی با توجه به ناکارآمدی نمایندگان قبلی عزمم را جزم کرده ام که نه اینکه به سید رای دهم بلکه کمک ایشان هم بکنم ،چون می خواهم برای یکبار هم شده به غیر لاری رای بدهیم ببینم بیشتر از لاریها به ما کمک میکنند یا خیر و من به این خیلی امیدوارم چون توانمندی های زیادی در ایشان دیده ام کی حس میکنم میتواند کمکی به لار و لارستانی انجام دهد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   البته من که ایشون رو میشناسم بعید نیست شما لاری نباشی و دار ی خودتو لاری معرفی می کنی شاید بتونه دیگرانی که ایشون رو نمیشناسن فریب بده ولی من این شخص رو میشناسم

 19. جهانگیری گفت:

  0

  0

  بهتر است زود در مورد انسانهایی که آنها را نمیشناسیم قضاوت نکنیم و خود خواهانه و از روی تعصبات کور کورانه مثل دفعات قبل رای ندهیم

  • علي گفت:

   0

   0

   شما اسم خودتم نمي دوني يا جرات و جسارتشو نداري بنويسي چطوري كس دگيه رو مي خواي به ديگران بشناسوني عزيزم

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   شما که خیلی با جراتی اسم وفامیل ومشخصان درستت رو بنویس اگه با آدمای قابل اعتماد ورکراستی طرف بودم حتما مینوشتم حضرت امیرالمومنین می فرماید سیاست دربرابر صداقت دیگران خیانت است و صداقت دربرابر سیاست دیگران حماقت

 20. صمدی گفت:

  0

  0

  زندوی عاشق لارستان است امتحانش خرجی ندارداینکه در غیر از منطقه لارستان خدمت کرده شاید اگر زمینه براش فراهم می شد در این منطقه هم خدمت می کرداگر چه همه جای ایران سرای منست در ثانی مگر دکتر جعفر پور درلارستان خدمت کرده بود ایشان هم قبل از نمایندگی تهران بودنداینگونه ایرادها بچه گانه است

  جای ایران

 21. سلجوقی گفت:

  0

  0

  مردم لارستن وخنج وگراش مردم با شعوری هستند نیاز به قیم ندارند خوب تشخیص میدن به کی رای بدن توداری به شعور مردم توهین می کنی که خط ونشون می کشی نماینده باید شجاع باشه مستقل باشه درد محرومین درک بکنه زبان گویای مردم باشه چه فرق میکنه کجا خدمت کرده ؟بخدا تعصب کنار بزاریم ما که تا حا لا از نمایندهای ادوار گذشته خیری ندیدیم چو ن مردم لارستان لیاقتشان بیش از اینها است محرومیت بیکاری نا امیدی موج میزند شهر ما لار هم محرومه بیاییم یک انسان لایق انتخاب کنیم >

 22. بن گفت:

  0

  0

  یعنی اینقدر لار بد بخته که یک غیر لاری رای بیاره واویلا

  • ابراهيم گفت:

   0

   0

   بد بختي از جايي شروع ميشه كه اين تفكر باشه امريكا با اين همه ادعا ادم از افريقا اورده كرده ريس جمهور اما ما اندر خم يك كوچه ايم

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   عجب یعنی فرهنگ شما مثل آمریکایی هست؟

 23. اسحاق گفت:

  0

  0

  همشون مثل همند
  فرقی نمیکنه
  آقای زندوی هم میخواد بیاد یه چند سالی تو مجلس خودی نشون بده و بعدشم به یه مقام بالاتری دست پیدا کنه. تو مدت نمایندگیشم تا میتونه لارو بکوبونه و بیرم و لامرد و بکشونه بالا. راستی خبر داریم که بیرمیا بیشتر با لامردن تا با لار. البته حقم دارن اینقدر که لامرد به بیرم رسیده لار نرسیده.

  • خرم گفت:

   0

   0

   اگر بيرميها با لامرد هستند بايد از اقايون لار پرسيد چرا چرا
   چرا بعد از ٣٥ سال هنوز جاده بيرم بايد مثل قبل از انقلاب باشه چرا

 24. ابوالفضل گفت:

  0

  0

  این تفرقه ای که الان بین ما وجود داره عاقبت خوبی نداره. بهتره همه لارستان بزرگ برای ارتقای این منطقه کهن که تا به امروز مورد بی لطفی مسئولین قرار گرفته باهم همدل و همصدا بشن. به نظر من اگه قراره اتحادی ایجاد بشه و فقط یک نفر برای کاندیدا شدن انتخاب بشه همه کاندیداهای منطقه بیان بشینن با هم حرف بزنن و یا در قالب مناظره در حضور مردم با هم بحث کنند تا بالاخره اصلحترینشون انتخاب بشه.

 25. یک سوال از دو نفر گفت:

  0

  0

  آقایان جعفرپور و زندوی هردو شخصیتی قابل احترام دارند و هیچکس منکر این موضوع نیست اما بعد: یک نفر به بنده حقیر بگوید که جناب نماینده فعلی که یک عمر از لارستان دور بود وهیچ شناختی روی منطقه نداشت قبل از نماینده شدن چه کاری برای لارستان کرده بود.؟

  واما آقای زندوی هم همانند این نماینده محترم فعلی است چرا که اگر غیر از این است طرفداران آقای زندوی همان سوال بالا پاسخ دهند که طی مدت عمرش چه کاری برای منطقه لارستان .خنج وگراش انجام داده است؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آفرین خوب بفرمایید جواب بدید دیگه ها بیایید کجایید کسانی که برای حرف حساب جواب ندارید؟

  • لارستان گفت:

   0

   0

   برادر عزيز شما توقع داريد زندوي براي شما چكاري انجام بدهد شما وقتي در اموزش و پروش كار ميكنيد مي توان گفت كه چرا كاري براي راه لارستان نميكنيد وظيفه شما نيست كه كار اداره راه را انجام بدهيد
   اگر زندوي در لارستان كه زادگاهش هست كانديدا نشود در كرمان كانديدا شود يا در اصفهان حالايك كسي به توان خود در عرصه نمايندگي ايمان دارد و به گواه خيلي از مردم كه در ٢دوره گذشته به او راي دادند
   ما همه مال همين اب و خاك هستيم پس اين جمالات بچه گانه كه بيشتر شبيه به يك بهانه است را وارد نكنيم شما اگر به برنامه زندوي ايرادي داري بيان كن اگر به توانش اتمينان نداري تحقيق كن پيش داوري نكنيم كه اگر فلاني امد چنين و چنان ميكند بياييد درست فكر كنيم و بهانه نگيريم مي خواهي به كسي راي ندي نده ولي بهانه بچگانه هم نگير چون خودت رو به اندازه بهانت كوچك ميكني
   پس براي افكار عمومي مردم ارزش قائل باشيم

 26. ابو محمد طاهارضا گفت:

  0

  0

  سلام نظر همه عزیزان قابل احترام است ممنونم از پی گیری و دلسوزی واحساس وظیفه ی همگانی در سال همدلی وهمزبانی دولت وملت قطعا باید بفکردونیروی قوی بود که وقتی نماینده ی توانای لارستان وگراش وخنج وزیر شود وان شااله دست به کاری زند که غصه سرآید مجلس ازنماینده ی قوی خالی نشود باید پیش بینی کرد وبه فکر جایگزین بود که باانتخابات ریاست جمهوری بعدی وزیر شدن سید لارستان وگراش وخنج جناب دکتر زندوی چه کسی بعنوان نماینده این دیار کهن بر صندلی خدمت نمایندگی مردم درمجلس جلوس کند.همت بلند دار که مردان روزگار با همت بلند بجایی رسیده اند . سپاسگزارم

 27. ابو محمد طاهارضا گفت:

  0

  0

  سلام برادر که لاری رافقط درلار میبینی دیدگاه راجسارتا ازنوک بینی باید به گوشه گوشه ی این دیار کهن توسعه داد و دقیقا پاشنه آشیل بدبختی های مردم همین دیدگاه عصر حجری است برادر.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   وقتی حتی دیدگاه بزرگان ما بالا بردن باند و گروه خودشونه چه توقعی از مردمی که در سطوح پایین تر هستند دارید حق دارن لاری می ترسه چون می دونه وقتی از شهرستانهای دیگه برن بالا فقط به فکر خودشونن و پایین کشیدن بقیه لامردی همینو می بینه گراشی همین طور بیرمی و اوزی هم همینطور مگه وقتی به بالا دستی ها نگاه می کنیم چیزی جز باند بازی و تخریب رقبا می بینیم تا ازشون چیز دیکه ای یاد بگیریم

 28. ستاره گفت:

  0

  0

  با سلام و خسته نباشید خدمت دست اندر کاران سایت آفتاب لارستان
  “هم مرد عمل باش و هم مرد حرف”که اگر مرد عمل هستی، به عمل کار برآید و به مردم خودی نشان دهید اگرهم مرد حرف هستی پای حرفهای قشنگی که پای تریبون، همچون دوره های قبل می زدید بایستید و عمل کنید که باز هم بر می گردد به همان مصداق جمله ی بالا؛ یعنی حرف و عمل را یکی کنید…
  اصلح یعنی این… حالا هرکدام مرد عمل هستید بسم الله…
  با تشکر

 29. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام […]
  جالب هست نزدیک به انتخابات همه دلسوز میشن واسه لار
  مطمئن باشین اگه ایشون رفت وضع لار از این هم بدتر خواهد شد

 30. علیمیرزا زمانی گفت:

  0

  0

  عزیزانی که این همه نسبت به سید بدببن هستن بهتره فکر کنن نمایندگان لاری واسه مناطق اطراف لار چکار کردن . بعد چرا مغلطه میکنید سید که هنوز وارد مجلس نشده که دارید قضاوت میکنید.من فکر میکنم برعکس این نگاه تنگ نظرانه فقط لاری ها دارن .

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آقای زمانی آقای حسنی هم غیر لاری بود برای لارچی کار کرد ضمنا ،سید شکرالله زندوی آیامارو به یاد آقای محمود علوی نمیندازه؟ مگه زمانی که ایشون رای نیاورد چهارسال پیش اون همه دربیرم […] نشد ؟اگر هدف خدمت به کل لارستان بود که نباید فرق می کرد جعفرپور نماینده باشه یازندوی ؟ پس هدف کل لارستان نیست این فقط شعاریه برای فریب دادن ساده دلان

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  هنوز یادمون نرفته زمانی که آقای زندوی با آقای جعفرپور رقا بت می کرد اون همه افراد از منطقه لامرد آوردن تا […] اینم برای خدمت به لارستان بزرگ بود ؟ یعنی این همه این آقایون دارن زحمت میکشن و خرج میکنن انواع تهمت ها به هم میزنن مردم مناطق وروستاهاروعلیه هم تحریک میکنن قول و وعده های بیهوده میدن که برن مجلس به مردم خدمت کنن؟

  • علي گفت:

   0

   0

   در لامرد به اندازه كافي رقابت وجود داره كه كسي به خودش اجازه بده بره جاي ديگه راي بده
   لامردي ها من فكر ميكنم با زندوي مخالف هم هستن چون اگر زندوي به مجلس برود اولين كاري كه ميكنه روستاهاي بيرم رو كه حالا در اختيار لامرديها هست برميگردونه

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   رقابت هیچ وقت مانع از خرید رای نمیشه اینو همه می دونن منابع موثقی وجود داره

 32. محمد گفت:

  0

  0

  دوست عزيز ناشناس
  تنها كسي كه منفي صحبت ميكنه شما هستيد هرچي هم جواب بدن باز شما نگرش منفي خود داريد، لامرد كه نياز به كسي نداره به اندازه كافي ترقي كرده نياز به كانديداي لار نداره، مگه تا الان اينهمه پيشرفت كرده نماينده لار كمكشون كرده، لامرد يكي از بالاترين وزرا رو داره سيد محمود علوي نياز به نماينده لار نداره، هر كسي جايي كه كار ميكنه بايد ببينيد چقدر مفيد بوده و چقدر كار كرده، طرقي كه رئيس بازرسي وزارت دفاع بوده سازمان تبليغات هرمزگان بوده ٢٠ سال سابقه مدير كلي داره حتما پيشينه خوب و روشني داره كه تا الان بهش دست نزدن و جايگاه خودشو داره، زندوي با وزير مناظره بزاره مچشو ميخوابونه شما زندوي رو با آقاي حسني و جعفر پور و نمايندگان محترم ديگر مقايسه ميكنيد؟ اينجا هست كه ميگن خلايق هر چه لايق ! شما به جاي اينكه همدل باشيد كمك كنيد كسي كه واقعا لياقتشو داره و ميتونه واستون كار انجام بده كمكش كنيد به جاش منفي نگري ميكنيد، زندوي نياز به پست توي تهران نداره مگه الان جايي كه هست مشكلي داره كه دنبال پست باشه اگه هم مثل بعضي ها تشنه پست بود صد درصد الان بندر عباس نبودند . اميدوارم ديدگاهتون رو مثبت تر كنيد و به جاي سنگ اندازي كمك كنيد، و اميدوارم اگر كسي واقعا لياقتش از ايشون بيشتر هست حتما اون به مجلس راه پيدا كنه، شما يه ادم با لياقت تر پيدا كنيد من شناسنامم ميدم شما راي بدهيد به ايشون .

 33. لارستانی گفت:

  0

  0

  چرا عقلای لار(منظورشهرلارهست) بازندوی جلسه نمیزارن,چراسوتفاهمات برطرف نمیکنند,من درجلسه ای بودم ایشون گفتندمن حاضرم قران وسط بزارم وقسم بخورم نیت من خدمت به لارستان هست,من باشناختی که ازایشان دارم بسیاربزرگوارومحترم هستند,وبرای من اظهرمن الشمس هست که تنهاکسی که میتونه لارستان رو لارستان بزرگ کنه همین اقاست,دوستان تعصب مساوی ست باجهل,پس تعصب روکناربزاریم,وقصاص قبل ازجنایت نکنیم,چه اشکال داره ایشون باعلوی دوستند,وقتی حاضرند به کلام الله قسم بخورندفقط منافع لارستان,پس چراتعصب چراکینه,,واینم بگم ایشون نسبت به دوره های قبل بسیاررویکردشون عوض شده,,متشکرم

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   خوب اگه رای آورده بودن رویکردشون عوض نمی شد . اصلا چه تضمینی هست شهید بازم وقتی تشریف بردن مجلس رویکردشون عوض بشه

 34. علیمیرزا زمانی گفت:

  0

  0

  عزیزم ناشناس این که بگیم اقای حسنی کاری نکرده یک حرف اشتباست ایشان هم انچه در توان داشتن کار کردن من خودم پوشه ی لار رو در دفتر اقای حسنی دیدم که پر بود از درخواست و اقای حسنی هم میگفتن بیشتر این کارها رو انجام دادم متاسفانه ما در صحبت هایمان انصاف هم داشته باشیم هم بد نیست .بعد درباره اقای زندوی گفتین که در بیرم شلوغ شده خواستم بگم متاسفانه در ان دوره چند کار زشت صورت گرفت تعطیل کردن چند روز ستاده سید در شهرجدید وتهدید کردن صاحب مغازه به اجاره ندادن مغازه بعد اون سخنان نسنجیده اقای نسابه واقدامات دیگری که صورت گرفته بود . ایا واقعا این خود نشان دهنده خود خواهی وخود بزرگ بینی بیشتر لاری ها نیست

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   اینکه فرمودن لاری ها ا س […] ی هستن نظر لطفشون نسبت به لار بود ؟

 35. ناشناس گفت:

  0

  0

  خیلی خوب شما که ایشون رو اینقدر قبول داری برو بهش رای بده شما مثبت نگاه کن اما من نمی تونم واقعیت رو نبینم همون وزیری که میفرمایید با رای همین مردم لار که اون موقع مثل شما صحبت میکردن و می گفتن ایشون خیلی قابل اعتماده تشریف برد مجلس و حالا هم که خودتون می گید به بالاتر از اونها رسیده ببینم ایشون به وعده هاش در باره ی لار چطور عمل کرد ؟ اگرایشون از اعتماد مردم لار استفاده کرد تا به لارستا ن خدمت کنه من هم به آقای زندوی رای میدم .

 36. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر ایشون طالب پست و مقام نیستن از پستهاشون در بندر عباس استعفا بدن و برن حوزه جامع المقدمات تدریس کنن هگه بگید یکی مثل آقا طالب پست و ریاست نبود درست اما ایشون ؟ بعدشم توی این همه نظرات خیلی ها نظرشون مثل من منفیه اما نگرانی شما برای اینه که میبینید دارم حرف درست و منطقی میزنم

 37. 0

  0

  آقای حسنی بود که اولین فرمانداری ویژه را در استان فارس مجوز گرفت.درسته اون گراشیه ولی حق بگیم

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   سخنرانی آقای حسنی در مجلس علیه لار رو یک بار هم که شده گوش بده ما چقدر زود همه چیزو فراموش می کنیم

 38. ناشناس گفت:

  0

  0

  توی کشور ما که خیلی راحت یه بنده خدایی قبل از انتخابات می گفت : به ما چه ربطی داره که موی خانم ها از زیر روسری بیرونه اما وقتی رئیس جمهور شد اولا به حرمت شکنی […] برخاست ثانیا حتی بر سر مانکن ها هم چادر کرد . یا یکی دیگه می گفت من فراجناحی عمل می کنم اما وقتی نماینده شد حاضر نبود با گروه های دیگه حتی حرف بزنه شما انتظار داری ما قسم ایشونو باور کنیم ؟
  شما فکرمیکنی سید شما میتونه معجزه کنه ؟ حتما وقتی رفت مجلس هم دستش بسته هست وباید وزیر بشه تا بتونه خدمت کنه ! من از بیرمی های خودتون شنیدم که ایشون با لار مخالفه مگه خبر نیاوردن که لاری ها می خوان شایع کنن سید ک آ ف ر شده اما ا زخودت می پرسم آیا کسی چنین چیزی گفت ؟ مگه اینکه جدشون بیاد و بتونه معجزه کنه وقتی از بالا تا پایین همه دارن جناحی عمل می کنن مگه باید به کسی اعتماد هم کرد؟ من هم امروز می گم اگر نماینده شدم خیابونای بیرم رو با طلا فرش می کنم پس شما هم بیا به من رای بده ؟ اگر چه بیرمی ها هم محرومن و حق دارن اما توی چنین وضعی شما به چه کسی اعتماد می کنی البته من با سخنرانی تبلیغی سید درلار کاملا موافقم

 39. غلامرضا گفت:

  0

  0

  ايران كشوري هست كه ميشه درونش معجزه كرد لامرد يه زماني يك روستايي لار بود الان از نظر صنعتي شيراز بايد جلوش لنگ بندازه ميشه كار كرد پيش رفت كرد ولي هركه را بهر كاري ساختند به نظر من تا حالا كساني كه نماينده شدن اين كاره نبودن

 40. علی گفت:

  0

  0

  ریا و نفاق را می توان مشاهده کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   مردم تشخیص میدن کی ریا کاره ویاداره حرف راست میزنه ولی متاسفانه خیلی فراموشکارن وشما اینو خکب فهمیدید تلاشهای لامرد قابل تقدیره اما رقابتهای ناسالم هم به وجود اومده که یک عده ای دارن سود میکنن که اصلا توی منطقه حضور ندارن امیدوارم همهی لارستان از محرومیت در بین چه لامرد چه گراش چه بیرم یالار یاجاهای دیگه

 41. محمد گفت:

  0

  0

  اقاي عزيز اينجا ادم اگه نظري داره ميگه اين كه چه كسي به چه كسي راي بده نظر خودشه من تا صبح از با شما صحبت كنم شما به دكتر زندوي راي نميدهيد همينطور شما هم با من هر چه صحبت كنيد من به امثال جعفر پور شما ديگه اعتماد نميكنم، پس هر كسي حتي شايد از الان بدونه به كي ميخواد راي بده ، شما به يكي مثل اينهايي كه تا الان راي داده ايد راي بدهيد بعد توقع هم داشته باشيد پيشرفت كنيد.

 42. ناشناس گفت:

  0

  0

  من نمی خوام رای شما رو تغییر بدم باید نماینده ی شما هم مثل نماینده ی گراش و لار بره مجلس تا مثل لاری ها و گراشی ها بفهمید توی مجلس هیچ خبری نیست و چهره ی آدمها رو قبل از به قدرت رسیدن و بعد آز اون به خوبی بشناسید لامرد هم اگر پیشرفت کرده فقط معجزه ی نماینده نبوده بلکه استفاده از نفو ذی ها و لابی هایی هست که حتی اونقدر قدرت دارن که جلوی تصویب و رسیدن بودجه به جاهای دیگر رو بگیرن

 43. علیمیرزا زمانی گفت:

  0

  0

  یادم هست در انتخابات مجلس که اقای حسنی پیروز شد یک کاندیدی بود بنام یگانه فرد حرف زیبایی زدند در شهر ما گفتند دلیل پیشرفت اصفهان نماینده های ان است چون بیشترشون اقتصادان هستن پس میروند به کمسیون اقتصاد پس بیشترین بوجه رو با استان خود بفرستن

 44. محمد گفت:

  0

  0

  ناشناس شمابااين حرفاتون فقط نظرمردم منطقه رونسبت به لاريابدترميكنيداصلاًكى به شماگفته نظربدين شماخودخواهين فقط به فكرلارين نه مردم منطقه

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   یعنی نظرشون بد هست حالا بدتر هم شده؟ حتما منظورتون از مردم منطقه طرفداران آقای زندویه دیگه؟ وگرنه من خبر دارم چه در خود بیرم وچه بیرمی های ساکن جاهای دیگه خیلی ها با ایشون موافق نیستن من که گفتم خدا کنه ابشون نماینده بشه تا هم ایشونو بشناسید هم از مجلس باخبر بشید اما خدا کنه به خاطر لجبازی بالار خودتونو گرفتار نکنید و همچنین مارو وگر نه اگر کس دیگه ای بود من هم چه بسا به ایشون رای میدادم اون روزی که آقای حسنی گفت میخوام کاری کنم که دیگه کسی به لاری رای نده خیلی از لاریها خودشونو گول میزدن که ایشون تعصب ضد لار نداره ولی عابت خوش خیالیشونو دیدن

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   شما خوشخیال هستی محمد که فکر میکنی ایشون یا کس دیگه ای میتونه معجزه کنهاز گراشیها بپرس بعد از شهرستان شدن چه معجزه ای شده؟ آیا کاملا راضین به هر چی می خواستن رسیدن؟

 45. حاجی پور گفت:

  0

  0

  انشاالله این دوره از انتخابات با همکاری مردم شریف لارستان ومنطقه دست به دست هم دهیم تا بتوانیم دکتر زندوی را در جایگاهی که فراتر از لیاقت آن است قرار دهیم تا بتواند در راستای کمک به لارستان کهن قدم بردارد.

 46. دانشجو گفت:

  0

  0

  اگر زندوی نیاد امسال احتمالا مردم بیرم با کاندیدای گراش یا خنج ائتلاف میکنن تا یک غیر لاری به مجلس برود. اینو به شخصه به عنوان یه بیرمی مطمئنم

 47. ناشناس گفت:

  0

  0

  لار به کدام یک از بخشها تهمت مخالفهت با نظام رو زده درحالیکه ما چنین حرفایی رو از آقای حسنی وطرفداراشون ویا بعضی اطرافیان آقای زندوی زیاد شنیدیم ؟یعنی بعضیا برای راه افتادن کار خودشون حاضر به هر کاری هستن ولی ما نه

 48. احمد گفت:

  0

  0

  تاریخ منطقه نشون داده که بیرم همیشه با لار بودند در زمان شهرستان شدن لامرد بیرم قرار بود جزء لامرد شود ولی مردم بیرم قبول نکردند در صورتی که فاصله با لامرد خیلی نزدیک بود ویا در زمان شهرستان شدن گراش نیز مردم بیرم با لار بودند از نظر اینکه اقای زندوی هرمزگان بوده وتا حالا در منطقه لارستان نبوده ، مگر آقای دکتر جعفر پور تماما تهران نبود ضمنا هرمزگان که نزدیک تر است به لارستان تا تهران در خصوص خدمت نکردن آقای حسنی نیز باید گفت پس از اغتشاشات بین لار وگراش مگر اجازه داده شد که آقای حسنی کار کند اصلا ورود ایشان به لار ممنوع شد پس توقع دارید باید چکار می کرد یا چه دلخوشی از لار داشت این درحالی است که پرنفوذ ترین نماینده تو تهران ودر سطح وزارت خانه ها اقای حسنی بود ولی متاسفانه مردم لار بازی را به ضرر خودشون تموم کردند الان هم با این لار گریزی که بین بخشهای لارستان اتفاق افتاده بعید به نظر می رسد که اینبار لاری رای بیاورد مگر با کاندیداتوری یک نفر ومتحد شدن تمام لاریها مثل دوره قبل .

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   احمد آقا من که منکر همبستگی مردم بیرم با لار نیستم اما وقتی بیرمی های خودتون اینجا می آن و می کن آقای زندوی با لار نیست ما باید چه کار کنیم ؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   مردم لار در جریان اعتراض ( نه اغتشاش ) به چند تا اتومبیل گراشی آسیب زدن ؟ به چند تا مغازه ی گراشی ها ی شاغل در لار آسیب زدن ؟ چرا پس از حمله بعضی ها به ماشین های مردم بی دفاع که به طرف لار حرکت می کردن آقای حسنی برای جلب رضایت مردم لار هم که بود جلو گیری یا پیگیری نکرد ؟چرا اطلاعیه دادن که اگر کارمندای لاری اومدن گراش امنیتشون به خطر میفته ؟ چرا به اموال لاری های اونجا آسیب زدن ؟ آیا مردم لار بعد از رای آوردن آقای جعفرپور در صدد تلافی و انتقام از بعضی از گراشی ها بر اومدن؟ وقتی آقای حسنی در مجلس گفت لاریها طرفدار ا س ر آ ی ی ل هستن یا به طرفداری از جنبش س ب ز اومدن خیابون فکر نکرد که ممکنه چه اتفاقی برای مردم توی خیابون بیفته که اقوام و دوستان ما بودن ؟ آیا وقتی شما برادران بیرمی شبیه همون اعتراض ( نه اغتشاش ) رو انجام دادین ما یا نماینده ی لار به شما همون تهمت ها رو زدیم ؟

 49. هادی.لامرد گفت:

  0

  0

  بنظر میرسد که زندوی می تواند جایگاه لارستان را بالا ببرد با قدرت بیان وکلام ونفوذدر سطح بالای سیاسی. البته اگر لارستانی ها بخواهندوگرنه لارستان تجربه ای تلخ تر از چهار سال کنونی پیش روخواهد داشت.امیدوارم کسی پیدا شود وبه داد لارستان برسدفقط بایدتعصبات وتنگ نظری ها وانحصار طلبی هاوبدبینی هاکنار گذاشته شودپیشرفت لارستان به نفع همه است.ولارستان باید از این وضعیت خارج شود.

 50. لارستانی گفت:

  0

  0

  آیندگان در مورد ما خوب قضاوت خواهند کرد.
  به قول لاری ها: صبرش خشه.

 51. آشنا گفت:

  0

  0

  این بار باید یک اصلاح طلب از لار بره.خسته شدیم از این اصولگرایانی که فقط به فکر خودشون و دار و دستشونند

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   این بار هم اگر با هم کنار نیایید و متحد نشید و هی برید دنبال این بازی های سیاسی بی فایده دوباره شاهد اتفاقات دوران آقای حسنی هستیم

 52. دوست گفت:

  0

  0

  منطقه لارستان و همجوار ان با سید شکرالله زندوی در انتخابات این دوره انشاالله شکل خواهد گرفت.به دنبال فردایی بهتر با سیدشکرالله زنوی

 53. محمد گفت:

  0

  0

  لاريا كارى كردن كه خيلى ازمردم منطقه باهاشون بدشن فقط فكرخودشونن فقط منكه به شخصه حاظرم لامرداستان شه ولى لارنه ماكه خيرى ازلاريانديديم.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   شما که اینو میگی و در واقع اعلام می کنی علیه لار و طرفدار لامرد هستی بازم توقع داری لاری ها از طرف تو یا آقای زندوی احساس خطر نکنن ؟ خوب برو از بخشای لامرد بپرس ببین آیا اونا راضین از لامرد ؟

 54. هادی گفت:

  0

  0

  در همین دو-سه سال اخیر متاسفانه از ظرفیتهای استخدامی لارستان (لار- گراش- اوز- بیرم- خنج و…)بخصوص در ادارت جهاد کشاورزی -سازندگی توسط نماینده جهرم سوء استفاده شده است وهمه ساکت نشسته اندوچیزی نمیگویندونماینده جهرم جناب آقای رضایی با نفوذ در مرکز استان جهرمی های زیادی رادرادارات جهاد حوزه انتخابیه آقای جعفرپور بارابطه ونفوذ وبدون هیچ آزمون استخدامی ویا ورودی مشغول بکار کرده است یعنی در واقع ایشان اسامی مورد نظرشان را داده اندومشغول بکار شده اندوآقای جعفرپور یا نمیدانند یا برایشان مهم نیست که افراد بومی این مناطق هم حقی برای شغل وکار دارندواین یک فاجعه است برای جوانان این منطقه.

 55. شیما گفت:

  0

  0

  لارتا زمانی که منیت رو کنار نذاره هیچ وقت به جایی نمی رسه

 56. محمد گفت:

  0

  0

  هادى جان شماهم دلت خوشه مگه چيزى زيادلاريا ميشه ماكه چندساله لامرديم خيليم ازشون راضى هستيم منكه ديگه برام فرقى نميكنه بيرم چى بشه مردمش خودشون ميخوان لاريا اين كارباهاشون كنن چون موقعى كه بايدازلارجداميشدن نشدن حالاكه لامردم بيرم ونميخواد،نشناس بيرمم براتوماكه ازخدامون بيرم ولارباهم خوب باشن مث شماحسودنيستيم كه،ميشه بگين تاحالاچه گلى به سربيرم زدين جزبدبختى حرفات خيلى […]

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   میبینم که حتی با مردم بیرم هم خوب نیستی کسی که شهر خودش هم براش مهم نیست ما ازش چه توقعی داشته باشیم/

 57. حميد امانتي گفت:

  0

  0

  كارهاي مهمي كه اقاي حسني كردن هيچ كس براي منطقه نكرد گراش را شهرستان كرد فرمانده ويژه برأي لار اورد وكارهاي ديگه و عقب مانديگي بيسيار منطقه تنها در يكدوره نماينديكي اما نماينده لار اينهمه دوره رفتن يك روستا رو به شهر نكردن حتي چرا در ايندوره شهرهاي اوز و بيرم وجويم را شهرستان نكرد جالب براي لار هم كاري نكردن؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   فرمانداری ویژه رو ایشون به لار داد ؟ عجب ! باید از مردم فداغ و ارد پرسید که آیا از آقای حسنی راضی اند

 58. محمد گفت:

  0

  0

  حميدجان اين لاريا هرچى دلت ميخوادبراشون خوبى كن بازم ناراضين حيف بيرم كه اين همه سال پشت لارياروخالى نكردامااونابازم ناراضين،واقعاًقدرنشناسن،انشاالله اقاى علوى لامردواستان ميكنه،تالاريابابيرميابفهمن لامردصاحب داره مث لاروبيرم بى صاحب نيست.

 59. شیما گفت:

  0

  0

  باید واقع بین باشیم چه دلیلی وجود داره که حتما نماینده باید لاری باشه؟ لار اینقدر نماینده فرستاد به مجلس چه کار کرده مگه بیرم، اوز، خنج…جزء لار نیستند که بیان رو عرصه بخشهای تابع که از لارخیری ندیدن لار همه چیز برای خودش می خواد کاش این همه نماینده می فرستاد کاری برای خود لار اونطور که باید انجام میدادکه دلمون خوش باشه این تنگ نظری ها رو کنار بذاریم دل بخشهای تابع رو به دست بیاریم وبا فکری بازتر به فکر آبادانی لارستان باشیم.

 60. زهرا گفت:

  0

  0

  چند نکته در مورد نظر سنجی ها :چرا هنوز چی نشده عین موش وگربه دنبال هم هستید.اقای ریبس جمهور چه رهاوردی برای شیراز یا شهرستان های دیگر داشت که برای لار داشته باشد.این ربطی به مسئولین لار ندارد {قابل توجه اقای زندوی}آدم از یه سوراخ دو بار گزیده نمی شود {قابل توجه عزیزانی که سرمایه هایشان به باد فنا رفت اون هم به خاطر اعتمادشان.پس بیایید جو گریبانتان نگیرد واز این وان طرف داری نکنید خدا عقل وشعور داده . همه می دانیم لارستان بزرگ واقعا بزرگ است ونیاز به دو نماینده دارد .عزیزان قدردان وقدر شناس دیگر نماینده هامان باشیم.ودس در دست هم دهیم تا لارستانی نه لار تنها آباد وآبادتر بسازیم

 61. محمد گفت:

  0

  0

  شما چراايقدساده اين،لاريافقط فكرخودشونن اگه بااين طرزفكرپيش برن صدسال ديگم پيشرفت نميكنن،اگه لامردنشداستان بگوخوب حق به حق دارميرسه مطمئن باشيد،شب درازاست وقلندر….

 62. کیان از شهر لامرد گفت:

  0

  0

  بابا استان شدنتون پیشکش اوز جویم بیرم رو بچسبید که از دست نرن

 63. x گفت:

  0

  0

  جناب زندوی عزیر برای استان شدن لار بایدستی در هیئت دولت تصویب بشه.ربطی به مردم منطقه م لار نداره !

 64. شاه زندو گفت:

  0

  0

  باسلام.برای دوست و برادر ارجمند جناب سید شکر الله زندوی که همواره نیتی جز خدمت به مردم نداشته،ارزوی موفقیت میکنیم.ودر مورد ایشان به حق باید گفت که فرزند راستین حضرت شاه زندو شیفته خدمت است نه تشنه قدرت.

 65. ناشناس گفت:

  0

  0

  جعفر پور از هم مسلکان دولت نهم و دهم بود و شیوه ی مدیریتش هم مثل همون آقایون هستش.حسنی با توزیع برنج و روغن وارد مجلس شد و نتیجش هم، منفعت شخصی شد و رسیدگی به زادگاه خودش. متاسفانه کسانی که کاندید می شن اغلب متعهدینی بی تخصص هستند و نتیجه ی کارشون هم می شه یا منفعت شخصی یا تعهد به مرکز نه شهری که نمایندش هستن.

 66. ناشناس گفت:

  0

  0

  زنده باد زندوی

 67. جویم وبنارویه گفت:

  0

  0

  زنده باد زندوی. جعفر دیگر جایگاهی ندارد

 68. خان منطقه گفت:

  0

  0

  زندوي زنده باد
  خامنه اي پاينده باد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان