میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 ژانویه 2015 ساعت 1:53 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,796 بازدید

«سيروس رومي» در اوز كارگاه روزنامه نگاري برگزار كرد

«سيروس رومي» در اوز كارگاه روزنامه نگاري برگزار كرد

عصر اوز: کارگاه آموزشی اصول روزنامه نگاری درپانزدهمین سالگرد انتشار نشریه «عصر اوز» از ساعت ۱۰صبح جمعه ۱۹ دي ۹۳ درسالن اجتماعات ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز باحضور بیش از۷۰ نفر از همكاران نشریه عصر اوز و افراد اهل قلم از لار، گراش، کهنه کاریان، فیشور و با حضور نویسنده و سردبیر نشریات شیراز و موسس خانه مطبوعات فارس، استاد «سيروس رومی» و رفعت حقيقي رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و حق گو منتخب خانه مطبوعات فارس برگزار شد.
دراین کارگاه ابراهیم احمدی معاون سردبیر و عضو شورای سرپرستی عصراوز، به عنوان دبیر و مجری کارگاه جلسه را آغاز و به معرفی استاد رومی پرداخت. دبیر جلسه از دانشگاه آزاد اوز به خاطر تاثیرگذاری فراگیر در امور اجتماعی و فرهنگی و در اختیار گذاشتن امکانات دانشگاه به تشکل های فعال فرهنگی تشکر نمود .
احمدخضری سردبیر نشریه هم طی سخنانی کوتاه و بیان عملکرد عصراوز و تبعیت شورای سرپرستی آن از اصول خرد جمعی از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و رئیس این اداره در لارستان به خاطر فراهم آوردن این کارگاه و از حضور استاد رومی وآقای حق گو منتخب خانه مطبوعات فارس قدردانی و ادامه کارگاه را به استاد رومی سپرد.

مدرس کارگاه نيز با بیان مقدماتی از شیوه روزنامه نگاری تبیين ساختار ارکان اجرایی یک نشريه به آموزش شیوه تهیه گزارش، خبر و مصاحبه پرداخت و درپایان به پرسش حاضران پاسخ داد.
1 (1)2 (1) 3 (1)


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان