میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 دسامبر 2019 ساعت 9:16 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 345 بازدید

سپاده: آمده ام با «نبوغ روستایی» دیگران را به چالش بکشم

سپاده: آمده ام با «نبوغ روستایی» دیگران را به چالش بکشم

دومین روز ثبت نام از داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور دو نامزد به پایان رسید. این در حالی است که دیروز، سه نفر برای انتخابات ثبت نام کردند که با این میزان، مجموع داوطلبان در این دو روز در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز به پنج نفر رسید.

به گزارش «آفتاب لارستان» دومین داوطلب امروز که در نوبت ظهر با دو همراه وارد سالن ثبت نام شد، «داریوش سپاده» دانشجوی دکترای رشته هواشناسی بود. وی پس از طی مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

داریوش سپاده ضمن معرفی خود گفت: ۳۵ ساله از روستای حسین آباد بخش مرکزی گراش و دانشجوی دکترای رشته ی آب و هواشناسی گرایش اقلیم شناسی هستم.

آمده ام تا با نبوغ روستایی دیگران را به چالش بکشم

وی درباره هدف از شرکت در انتخابات اظهار کرد: برای دومین بار است که در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت می کنم چون با توجه به مشکلاتی که در بین مردم و روستاها وجود دارد سعی کرده ام هدفم فقط خدمتگزاری باشد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: آمده ام که با نبوغ روستایی دیگران را به چالش بکشم و به همه اثبات کنم که اگر به نبوغ روستایی اجازه دهید و اعتماد کنید نتیجه ی حسن اعتمادتان را نیز خواهید گرفت.

سپاده در مورد برنامه های خود برای نمایندگی مجلس تصریح کرد: با توجه به پتانسیل های بسیاری که در منطقه وجود دارد که از جمله آن ها می توان به جوان گرایی، مدیریت جوانان، طرح های دانش بنیان و سرمایه هایی که در داخل و خارج کشور وجود دارند می توان به نفع توسعه ی منطقه استفاده کرد.

رویکرد حزبی و جناحی ندارم

وی خاطرنشان کرد: رویکرد حزبی و جناحی ندارم و معتقدم که در اسلام دیانت و سیاست از هم جدا نیست و باید برای رضای خدا خدمت کرد.

در انتخابات، تعصبات قومی و مذهبی را کنار بگذاریم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با انتخاب شعار انتخاباتی «قول و عمل در سایه صداقت» اظهار کرد: اگر در انتخاب اشخاص، تعصبات قومی و مذهبی را کنار بگذاریم و بتوانیم به دیدگاه و نگاهی کلی و فرامنطقه ای برسیم بدون اینکه بر منطقه ای خاص تمرکز کنیم می توانیم در توسعه منطقه مفید باشیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان