میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱:۵۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 481 بازدید

سپاه لارستان بیلبوردهای خود را به تبلیغِ «رایگان» کالاهایِ لارستانی اختصاص می دهد

سپاه لارستان بیلبوردهای خود را به تبلیغِ «رایگان» کالاهایِ لارستانی اختصاص می دهد

به دعوت فرمانده سپاه لارستان، جلسه هم اندیشی تحقق شعار سال با محوریت حمایت از کالای لارستانی در ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه لارستان، در این جلسه هم اندیشی که رئیس اتاق اصناف، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، مدیر شهرک صنعتی لار و نماینده فرماندار حضور داشتند، سرگرد جاهدی با اشاره به نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: مسئله حمایت از تولید و کالای ایرانی باید در اولویت برنامه ادارات، دستگاه های دولتی و خصوصی و آحاد مردم قرار گیرد که این مهم مستلزم یک فرهنگ سازی دقیق و حساب شده است.

سرگرد جاهدی در ادامه با اشاره به هم مرزی شهرستان لارستان با استان هرمزگان که از مبادی مهم ورود اجناس خارجی است افزود: متاسفانه این قضیه باعث شده که کالای خارجی در شهرمان به وفور یافت شود که همین امر تلاش و همت دوچندان مسئولین و مردم شهرستان را در حمایت از کالای ایرانی و لارستانی می طلبد.

وی در ادامه، تبلیغات کالاها و اجناس لارستانی را یکی از راه های حمایت از کالای لارستانی و ترویج فرهنگ خرید اجناس لارستانی دانست و گفت: مجموعه سپاه و بسیج شهرستان لارستان با داشتن ظرفیت تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر، آمادگی خود را جهت در اختیار قرار دادن رایگان این تابلوها برای حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران شهرمان اعلام می دارد و حاضر است همه تابلوهای تبلیغاتی خود را به این امر مهم اختصاص دهد.

در ادامه جلسه نیز پیشنهاداتی از طرف فرمانده سپاه لارستان و حاضرین جلسه مطرح گردید که پس از طرح و تصویب در شورای اداری شهرستان به ادارت و نهادهای مربوطه ابلاغ می گردد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان