میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 فوریه 2020 ساعت 10:39 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 10 دیدگاه 481 بازدید

سیاستگذاری منطقه را به «جوانان» واگذار می کنیم/ از آقایان «جعفرپور» و «بروجردی» همکاری می طلبم/ تبعیضی بین این شهر آن شهر قائل نیستم

بیانیه «حسینی زاده» منتخب مردم در انتخابات اخیر مجلس:

سیاستگذاری منطقه را به «جوانان» واگذار می کنیم/ از آقایان «جعفرپور» و «بروجردی» همکاری می طلبم/ تبعیضی بین این شهر آن شهر قائل نیستم

مهندس حسین حسین زاده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در انتخابات اخیر مجلس طی بیانیه ای از مردم این منتطقه قدردانی کرد.

در این بیانیه آمده است:

***

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز و دوست‌داشتنی لارستان، خنج، گراش و اوز؛ از لطف و محبت شما بسیار سپاسگزارم. بنده را شرمسار محبت بی‌کران خود فرمودید.

ابتدا بیش از هر چیز، خداوند را سپاسگزارم و از او استدعا دارم که مرا در این امر مهم و خطیری که مردم بر عهده بنده گذاشته‌اند، یاری نماید. از خداوند متعال استدعا می‌کنم که بنده را یاری نماید تا همواره در مسیر ولایت حرکت کنم و سرباز رهبر عزیز، حکیم و بزرگوارم امام خامنه‌ای در مجلس شورای اسلامی باشم؛ چرا که پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی در گرو تبعیت از ولایت است؛ این درسی است که سردار شهید سلیمانی به ما آموخت و برای ما به یادگار گذاشت.

پیروزی‌ای که حاصل شد؛ پیروزی مردم بود و من این پیروزی را به مردم و به خصوص جوانان عزیز تبریک می‌گویم.

لازم می‌دانم از جمعیت جوانان گراش و گروه ده نفره که ساز و کار اجماع را فراهم کردند، تشکر کنم. از قهرمانان واقعی مردم آقایان حسین‌شیری، فقیهی، دلخوش و سپاده نیز تشکر می‌کنم و دست آنان را به عنوان پیروز بالا می‌برم. از همه‌ی جوانان و مردم عزیز هم که بنده را در این روزها همراهی کردند، قدردانی می‌کنم.

وحدت بی‌نظیری که توسط مردم و جوانان به وجود آمد، حماسه‌‌ی زیبایی را خلق کرد که باید این حماسه را با کار و تلاش ادامه داد.

پیروزی در انتخابات پایان کار نیست؛ مسیر تازه‌ای آغاز شده است. باید با وحدت و همدلی در جهت رفع محرومیت منطقه تلاش کرد و توسعه همه‌جانبه‌ی انرژی‌محور به وجود آورد.

مردم عزیز و بزرگواری که به فرزند خود لطف کردید و به او رای دادید، بنده با شما عهد بسته بودم که خدمت جهادی بی‌کرانه‌ داشته باشم. بنده بر آن عهد هستم. اکنون از شما نیز عهدی می‌خواهم و آن عهد این است که بنده را در این امر همراهی و مساعدت بفرمایید. دست یاری به سوی تک تک شما دراز می‌کنم. از بزرگان و چهره‌های برجسته و باتجربه منطقه به خصوص دکتر جعفرپور نماینده کنونی مردم و دکتر بروجردی تقاضا دارم که تجارب خود را برای خدمت به مردم در اختیار بنده قرار دهند.

از جوانان عزیز نیز می‌خواهم که با فکر، دانش، قلم و قدم‌شان مرا یاری کنند. باید جبهه‌ی عدالت‌خواهی در منطقه به وجود آید تا علاوه بر توسعه، خدمات به طور مساوی و عادلانه در اختیار تمام مردم منطقه قرار گیرد. من آمده‌ام تا دیوارهای اختلاف و تبعیض را برچینم. باید تلاش کرد تا وحدت چشمگیری در منطقه به وجود آید و آن وحدت زمینه پیشرفت ما خواهد بود.

جوانان عزیز و دوست‌داشتنی لار، خنج، گراش و اوز، شما پیش‌قراولان جبهه عدالت‌خواهی و توسعه منطقه هستید. ما باید آغازگر دوره جدیدی در منطقه باشیم. ما باید قوی بشویم. ایران قوی نیازمند حضور شما جوانان است. جوانان نشان دادند که با وحدت می‌توان به پیروزی رسید. من اجرا شدن این الگو را بدون اینکه تبعیضی بین این شهر و آن شهر قائل شوم، پیگیری خواهم کرد و تمام تلاشم را خواهم نمود تا جوانان عرصه مدیریتی و سیاست‌گذاری منطقه را در دست بگیرند. جوانان عزیز باید طرحی نو در بیاندازیم.

در پایان سخنی با سردار شهید و آسمانی سردار سلیمانی و شهدای بزرگ و عزیز منطقه لارستان، خنج، گراش و اوز دارم:

من با این مردم نجیب عهد بسته‌ام که به آنان خدمت کنم. خدمت به مردم مسیر پر فراز و نشیبی دارد. یاری کنید تا آخرین ساعت به بی‌راهه نروم و تلاش بی‌کرانه، جهادی و خستگی‌ناپذیر داشته باشم.

این ساعات و این لحظات برای مردم عزیز شیرین است، اما برای من به نگرانی می‌گذرد، نگرانم که خدای ناکرده در پایان ۴ سال خدمتم شرمنده مردم بشوم. مردمی که در سختی و مشقت رای دادند. من در برابر تک تک آرای مردم چه آنانی که به من رای دادند و چه آنانی که به من رای ندادند، مسئولم. این مردم عزیز در حالی که از وضع موجود گله‌مندن بودند پای صندوق‌های رای حضور پیدا کردند. خدمت به مردم بزرگ، نیروی و بزرگی می‌طلبد؛ مرا یاری فرمایید.

حسین‌ حسین‌زاده/ منتخب مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی


10 نظر

 1. دیده بان! گفت:

  0

  0

  خدا کنه همین جور باشه که تیتر زدین!

 2. ح توانا گفت:

  0

  0

  این پیام موجب امیدواری جوانان و نیروهای انقلابی است. امیدواریم خداوند متعال و شهدا ایشان را در اهداف بیان شده یاری نمایند.

 3. ح.د. وطن دوست گفت:

  1

  0

  پیام نماینده منتخب مردم جناب مهندس حسین زاده و رفتار و منش ایشان در این چند روز، نشان داده است که وی از جنسی دیگر است و با صداقت و صفا و صمیمیت آمده است تا باری از دوش این مردم بردارد و کاری کند که رضایت خدا و خلق خدا را تأمین نماید. باید دست یاری به او داد تا به برنامه ها و هدف های ارزشمندی که تعریف کرده است، دست یازد.
  مهم نیست در طول انتخابات از چه کسی حمایت کرده ایم و به چه کسی رأی داده ایم. آنچه مهم است این است که «حسین حسین زاده» اکنون نماینده ماست و باید بزرگان و صاحب منصبان منطقه و صاحبان فکر و اندیشه و جوانان پر انرژی و فعال به یاری او بشتابند تا بتواند این بار مسئولیت را به سرمنزل مقصود برساند. ان شاءالله.

 4. ناشناس گفت:

  1

  0

  جناب حسین زاده.خودت رو در دام امثال بروجردی ننداز. اگر سیاست اینها خوب بود ۴۰ سال مملکت رو به نابودی نمیکشوندن

  • محمود حسینعلی گراشی گفت:

   0

   0

   اقای حسین زاده

   لطفا پیام ملت چهار شهرستان را بگیر

   مردم اگر اینها رو میخاستن ۷۱۰۰۰ منفی رو به اینها نمی دادن.

   با وجود اقایانی مثل دکتر علی اصغر حسنی و دکتر مهرابی و اقای حسین شیری و ایت الله اقا جواد معصومی و دکتر عبدالهی و اقاسید عباس جهانبانی و حاج قنبر سلطانی و مش محمد ابراهیمی شما به مهره های سوخته ای مثل بروجردی و چماق بدستان همراهش نیازی نداری

 5. از لار به گراش گفت:

  1

  1

  خواهید دید که بعد چهارسال چگونه گراش و لار با خاک یکسان خواهد شد

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقاي توانا با همه ی بازی های بی ارزشی که به مردم روا داشتید با چه رویی هنوز طلب می کنید و چه چیزی را واقع اینه که خلوتی هم ندارید تا به خود ایی و در خود بنگری

 7. احمد گفت:

  0

  0

  بزرگترها نتوانستند کاری کنند. چه رسد به این کاندید جوان. تبریک به جعفرپور و تیوریسین های نابغه اش. جای تعجب است با این همه تیوریسین اطراف جعفرپور اعم از افراد و نهاد خاص که نباید بنا به فرمایش حضرت امام خمینی در مسایل انتخاباتی ورود پیدا کند لار هنوز هم اندر خم یک کوچه است

  • جواب به احمد گفت:

   0

   0

   تئوری مردم لار شکست کاندید غیر بومی و ورشکسته اخراجی از بروجرد بود که به یاری خدا حاصل شد،
   شب اول که مردم با شعار مرگ بر منافق بادمجان دور قاب را از حسینیه اقا کاظمی اخراج کردند باید دیپلمات تاریخ گذشته فکر امروز را میکرد

 8. هدایت گفت:

  0

  0

  متاسفم برای آن نهاد خاص و افرادش تحت امرش که کورکورانه و بدون نگاه به رقابای لارستان در شیراز، لامرد و جهرم و آینده نگری، منافع شهرستان را قربانی منافع حزبی و باندبازی خود کردند. تاریخ لارستان این ضربه شما را فراموش نخواهد کرد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان