میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 163 بازدید

«شبی که ماه کامل شد» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» نقد و بررسی می شود

«شبی که ماه کامل شد» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» نقد و بررسی می شود

فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، دوشنبه ۲۱ مردادماه ساعت ۲۱ در هنرسرای شهروند لار (پارک حاشیه) نقد و بررسی می شود.

«شبی که ماه کامل شد» فیلمی به کارگردانی نرگس آبیار، نویسندگی نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فجر به نمایش درآمد و با نامزدی در ۱۳ رشته این جشنواره، توانست ۶ سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین چهره پردازی را به خود اختصاص دهد.

الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدر عرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی و… از جمله بازیگران این فیلم هستند.

«شبی که ماه کامل شد» روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد… این فیلم درواقع روایتی واقعی و تکان دهنده از زندگی خانواده «عبدالمالک ریگی» سرکرده یکی از گروهک های تروریستی در استان سیستان و بلوچستان است.

گفتنی است «شبی که ماه کامل شد» شانزدهمین فیلمی است که در دوره جدید نشست های سینمایی هنرسرای شهروند مورد نقد قرار می گیرد و شرکت در نقد و بررسی آن برای عموم آزاد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان