میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 فوریه 2014 ساعت 12:13 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 2,094 بازدید

شب شعر «پایان زمستان» برگزار شد

ariyan2شب شعر «پایان زمستان» برگزار شد

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان: همزمان با فرا رسیدن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به یاد شاعر معاصر «مهدي اخوان ثالث» شب شعری با عنوان  «پایان زمستان» با حضور تعدادي از شعرا و ادب دوستان شهرستان  در کتابخانه عمومی  شماره يك لار برگزار شد.

در شروع برنامه عبدالرحیم مقیمی، طی سخنانی از هنرمندان و دست اندرکاران اجرایی برنامه های فرهنگی و هنری تشکر کرد و گفت: اين هنرمندان با تلاش خود موجب رونق بیشتر جامعه فرهنگی و هنری شده اند. وي ابراز امیدواری کرد این انجمن ها و گردهمایی ها همچنان مفید و مستدام باقی بمانند.

در ادامه فرزاد قناعت پور از فعالان فرهنگی و هنری شهرستان به تجزیه و تحلیل اشعار اخوان ثالث در دوره های مختلف شعری اش پرداخت. پخش شعر زمستان با صدای اخوان ثالث بخش ديگر اين ويژه برنامه بود.

در ادامه جاسم زندآسا به قرائت غزلی از حافظ پرداخت و منصور پدرام، خلیل روئینا، عبدالرضا مفتوحی،  مریم جدلی،  منور حیدری، ابراهيم خوشه چرخ ، عبدالرحیم مقیمی و فاطمه محسن پور به شعرخواني پرداختند.

گفتنی است برنامه مذکور به همت انجمن ادبی آرین (به سرپرستی حاج محمد زارع) و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان برپا شده بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان