میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 586 بازدید

شرایط برای برگزاری انتخابات سالم در لارستان فراهم است/نباید از امکانات دولتی به نفع فرد یا جناح خاصی استفاده شود

فرماندار لارستان در دیدار با ستاد اجرایی انتخابات:

شرایط برای برگزاری انتخابات سالم در لارستان فراهم است/نباید از امکانات دولتی به نفع فرد یا جناح خاصی استفاده شود

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان گفت: مهمترين كار فرمانداری برگزاري انتخابات سالم و پرشور است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع اعضای ستاد اجرایی امر برگزاری انتخابات شهرستان در سخنانی اظهار داشت: خدا را شکر انتخابات در جمهوری اسلامی ایران در کمال آرامش و با حضور پرشور مردم و توسط خود مردم انجام می شود؛ در صورتی که قبل از انقلاب جابجایی قدرت توسط زورمداران خارجی صورت می گرفت.

فرماندار لارستان در ادامه تأکید کرد: هر فردی که از صندوق بیرون می آید و هر کسی که انتخاب شد، مورد احترام  همه ما هست و مهم حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی است.

وی با بیان اینکه  همه باید مراقبت باشیم که در جریان انتخابات از امکانات عمومی و دولتی به نفع فرد، گروه و جناح خاصی استفاده نشود، اظهار داشت: مهمترين كار فرمانداری برگزاري انتخابات سالم و پرشور است و همه وظيفه داریم در جهت انجام انتخابات بي نقص تلاش نمايیم و از همه درخواست می کنم که براي حضور پر شور مردم در انتخابات بسترسازي کنند.

حسنی خاطرنشان کرد: شرایط برای برگزاری انتخابات سالم در منطقه لارستان فراهم است و همه تلاش خود را برای برگزاری انتخابات به کار برده تا بستر مناسب برای حضور پرشور مردم در این رویداد ملی مهیا شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اهمیت انتخابات و حق الناس بودن رأی مردم گفت: وظیفه اعضا ستاد اجرایی، ایجاد زمینه امن ‌و با نشاط برای حضور پررنگ مردم در صحنه انتخابات و صیانت از آرای آنهاست.


1 نظر

  1. احمد گفت:

    0

    0

    خدا بکنه با رد صلاحیتهای گسترده روبرو نشیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان