میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 ژانویه 2021 ساعت 11:51 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 2 دیدگاه 794 بازدید

شروع به‌کار یک هیئت ورزشیِ جدید و جذاب در لارستان

شروع به‌کار یک هیئت ورزشیِ جدید و جذاب در لارستان

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، هیئت شمشیربازی لارستان از ابتدای دی ماه شروع به ثبت نام متقاضیان نموده است.

محسن زارع معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار در این باره گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا به جهت تاکید مداوم مسئولین و کادر درمان مبنی بر «ماندن در خانه» بسیاری از مردم از فضای اجتماعی، فرهنگی و ورزشی فاصله گرفتند. در نبود شور و نشاط حاصل از اماکن ورزشی، به عنوان متولی امور اجتماعی شهروندی با همراهی اداره ورزش و جوانان شهرستان به دنبال جایگزینی بودیم که هم تحرک و هیجان لازم یک رشته ورزشی را داشته باشد و هم پروتکل‌های بهداشتی در آن کاملاً لحاظ شود.

زارع در ادامه گفت: جلسات متعددی با برخی از هیئت‌های ورزشی این اداره برگزار کردیم و پس از مشورت با استان، ورزشی جدید و بدیع که ذات آن با محدودیت‌های روزهای کرونایی هم‌خوانی قریبی داشت انتخاب شد.

زارع ضمن معرفی رشته جدید شمشیربازی به عنوان رشته‌ای نوپا که با حمایت این مجموعه شروع به کار خواهد کرد اذعان داشت: ثبت نام این رشته ورزشی تا پایان دی ماه انجام و از بهمن‌ماه هیئت به‌صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند.

گفتنی است محسن زارع که از سوی اداره کل ورزش و جوانان به عنوان رئیس این هیئت معرفی شده از ماه گذشته فعالیت خود را آغاز نموده است.

این مدیر باسابقه فرهنگی ضمن قدردانی از همراهی و همدلی محمدحسن طیبی، رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان افزود: از ابتدای مطالعه بر روی این ورزش و نیازسنجی آن در جامعه لار، رئیس محترم این اداره همکاری همه جانبه‌ای داشت و فرایند استانی آن را تسهیل نمود. همچنین جا دارد از تلاش‌های سرهنگ فرزاد فرزانه؛ رئیس هیئت شمشیربازی استان تقدیر نمائیم.

گفتنی است علاقه‌مندان این ورزش برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند هر روز صبح (بجز روزهای تعطیل) از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ با شماره ۰۹۳۳۷۳۳۴۰۲۸ (خانم آذرآئین) تماس حاصل نمایند.


2 نظر

 1. رفیق محسن زارع گفت:

  0

  0

  ????
  رییس هیات تا الان از نزدیک شمشیر دیده؟!
  چقدر انتخاب بجایی

  • طیبی. ورزش و جوان گفت:

   0

   0

   باسلام
   بله. ایشون سال گذشته یک دوره کامل شمشیربازی (اسلحه سابر) رو گذروندند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان