میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 فوریه 2021 ساعت 4:30 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 260 بازدید

شرکت لامپ‌سازیِ «پاذیر الکتریک» در لارستان به بهره‌برداری رسید+ گزارش تصویری

شرکت لامپ‌سازیِ «پاذیر الکتریک» در لارستان به بهره‌برداری رسید+ گزارش تصویری

با حضور معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، شرکت لامپ سازی پاذیر الکتریک لارستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، شرکت لامپ سازی پاذیر الکتریک لارستان واقع در شهرک صنعتی شهر لار توسط جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان،  افتتاح و به بهره برداری رسید.

این شرکت در زمینی به مساحت ۷۸۰۰ مترمربع با زیربنای ۲ هزار متر مربع با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی آقای مجید طالبی احداث شده است.

در این شرکت انواع لامپ ها و پروژکتورهای کم مصرف ال ای دی با ظرفیت اسمی ۱۵۰ هزار عدد در سال تولید می شود که زمینه اشتغال ۱۵ نفر به صورت مستقیم  و ۱۵۰ نفر بصورت غیر مستقیم فراهم شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در حاشیه این مراسم گفت: سرمایه گذاری‌های مختلف در سطح شهرستان سبب رونق اقتصاد و اشتغال بوده و ما برای هر گونه حمایت و رفع موانع بر سر راه سرمایه گذاران با همکاری مجدانه تمام ادارات اعلام آمادگی می‌کنیم.

جلیل حسنی بر پیگیری حضوری برای رفع موانع و مشکلات موجود در حوزه سرمایه گذاری تاکید کرد و افزود: شهرستان لارستان دارای پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های مختلف برای سرمایه گذاری در حوزه‌های گوناگون است که در این خصوص وجود شهرکهای صنعتی با امکانات زیرساختی یکی از ظرفیتهای مهم برای سرمایه گذاری است.

در این مراسم همچنین احسان طاهری معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری، علیشیر رییس دفتر نماینده مردم، شهردار، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر لار، ابراهیمی زاده رییس اداره صمت و پیمان فر رییس شرکت شهرکهای صنعتی لارستان حضور داشتند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان