میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 می 2015 ساعت 5:13 ب.ظ سرویس:اجتماعی یک دیدگاه 1,386 بازدید

شماره جديد «بشارت نو» منتشر شد

شماره جديد «بشارت نو» منتشر شد

حاشيه هاي سفر اخير هيئت دولت به فارس به روي جلد اين شماره «بشارت نو» نيز كشيده شده و تيتر يك، سرمقاله و گزارش نشست خبري فرماندار پس از اين سفر را به خود اختصاص داده است.

«حواشي ناتمام يك سفر» تيتر يك اين شماره است و در متن آن از اعتراض مردم تا سخنراني نماينده در نمازجمعه و موضع گيري رئيس مستعفي دانشكده علوم پزشكي تشريح شده است. «سلامت، سياست و دارغونه ناتينگهام» نيز عنوان كمي عجيب سرمقاله دكتر كاظم رحيمي نژاد است كه به همين موضوع اشاره كرده است.

besharat-9

اما به روال شماره هاي قبل «بشارت نو» در اين شماره نيز يك گفت و گوي مفصل درج شده و «محمدرضا قنبرنژاد» پاسخگوي پرسش هاي «حميد منشي» شده است. برنامه هاي شهرداري لار در سال ۹۴ و بودجه سال گذشته و طرح پرسش هاي مردمي مهمترين بخش هاي اين مصاحبه را تشكيل مي دهند.

مطالبي از صمد كامجو، اسد زهره وند، اسماعيل شجاعي و بخش دوم مقاله دكتر ايوب محمودي ستون هاي اين نشريه را پر كرده اند. گفت و گوي كوتاهي با «هادي حبشي» خواننده پاپ لاري و گلايه هاي بي پايان او از بي توجهي مسئولان فرهنگي پيشين لارستان به موسيقي پاپ به همراه چند رباعي از كتاب شعر تازه چاپ شده «خليل روئينا» مطالب اصلي صفحه پاياني اين شماره را تشكيل مي دهند.

شماره ۸۹۹ روزنامه «بشارت نو» كه نهمين شماره ويژه فارس اين روزنامه محسوب مي شود را از گيشه هاي مطبوعاتي شهرستان هاي جنوب فارس تهيه كنيد.

 


1 نظر

  1. محمد گفت:

    0

    0

    احسنت.خسته نباشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان