میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 سپتامبر 2014 ساعت 1:48 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 958 بازدید

شماره جديد «بشارت نو» منتشر شد

شماره جديد «بشارت نو» منتشر شد

سومين شماره ويژه فارسِ روزنامه بين المللي «بشارت نو» منتشر شد. مهمترين مطالب اين شماره به اعطاي استاندارد فرودگاهي به اداره كل فرودگاه لارستان و كلنگ زني پروژه هاي آن اختصاص دارد. كاظم رحيمي نژاد نيز در سرمقاله اي با تيتر «فضايي كه ناگهان انتخاباتي ست» به چرايي تحركات زودهنگام انتخاباتي در منطقه لارستان پرداخته است.

besharat-NO-7651

گزارش جلسه معارفه بهزاد مريدي به عنوان مديركل فرهنگ و ارشاد فارس و سخنان كوتاه فرماندار لارستان خطاب به مسئولاني كه دائما در تابلوهاي شهري تقدير مي شوند نيز مطالب مهم صفحه دوم اين نشريه را تشكيل مي دهند.

مرتضي رستم پور اما در اين شماره مطلب مفصلي با موضوع «گسست اجتماعي در لارستان» نوشته و تيتر آن را «سكوت، فرار، طغيان» انتخاب كرده است.

دو مطلب تاريخي با موضوع كشف حجاب در لارستانِ زمان رضاخان و سازنده مسجد جامع لار به اضافه مطلبي از صمد كامجو نيز در صفحه ۳ آمده است.

صفحه آخر اين شماره نيز به شعري طنز از راشد انصاري، زندگي قنبرعلي بيگ لاري و گزارش كوتاهي از پروژه هاي شهرداري لار در هفته دولت اختصاص دارد.

طبق آنچه در حرف آخر آمده است اين شماره بشارت نو در غياب و مسافرت دو دبير تحريريه يعني حميد منشي و فرزاد قناعت پور تهيه شده است.

نشريه «بشارت نو» را مي توانيد از گيشه هاي مطبوعاتي شهرستان هاي جنوب فارس تهيه كنيد.


5 نظر

 1. شهر سوخته گفت:

  0

  0

  خوشحالم و می بالم بر خود که دوستانی دارم از اب زلال تر افق رو می نگرند و همتی والا دارند که بی هیچ چشم داشتی در عرصه مقدس روزنامه نگاری فعالیت می نمایند. درود بر اندیشه پاکتان

 2. علي گفت:

  0

  0

  سلام جناب منشي واقعا از شما بعيد بود كه با انتخاب چنين تيتري اينقدر روزنامه را بي ارزش كردين

 3. سليماني گفت:

  0

  0

  سلام بر دوستان بشارت نو ولي يه موضوع فرودگاه هم پيگيري كنيد چرا پس از ۱۰ سال هنوز سالن ترمينال پرواز هاي خارجي راه اندازي نشده است

 4. حسيني گفت:

  0

  0

  آيا ميدانيد فرودگاه لارستان از نظر پرواز هاي داخلي در كشور بعد از لامرد در جايگاه ۳۲ قرار دارد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان