میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 آوریل 2015 ساعت 4:01 ق.ظ سرویس:اجتماعی 5 دیدگاه 3,056 بازدید

شماره جديد نشريه «بشارت نو» منتشر شد

شماره جديد نشريه «بشارت نو» منتشر شد

شماره جديد نشريه «بشارت نو» در ۸ صفحه و در حال و هواي نوروز منتشر شد. عكس بزرگي از «باغ نشاط» لار با اين تيتر كه «قلب تاريخ لارستان دوباره تپيد» به اين موضوع اشاره دارد كه با اجراي برنامه هاي نوروزي در اين عمارت تاريخي و بازديد بيش از ۱۰ هزار نفر از آن، اين بناي عهد افشاريه از انزوا خارج شده است. گزارش اكثر برنامه هاي اجرايي در باغ نشاط نيز در صفحات داخلي اين شماره آمده است.

besharatenow-81

اين شماره اما يك پرونده نيز دارد كه در آن تعدادي از تحليلگران سال ۹۳ را از حيث موفقيت ها يا ناكامي هاي منطقه اي بررسي كرده اند. عباس رستمي، ايوب محمودي، سردار نوروزي، كرامت الله بلوچي، احمد خضري، ابراهيم احمدي، مرتضي رستم پور و فرزاد قناعت پور هر يك تحليل هاي خود را در اين موضوع نوشته اند. بخشي از اين پرونده نيز به درج كامنتهاي كاربران سايتهاي «صحبت» و «آفتاب» اختصاص دارد با تيتر «سال تثبيت و اميد» كه از برآيند نظرات، استخراج شده است.

گفت و گوي اين شماره نشريه «بشارت نو» با ميكائيل شهرستاني انجام شده است. اين بازيگر شناخته شده سينما و تئاتر در گفت و گو با حميد منشي به بررسي جشنواره نمايشنامه خواني لارستان پرداخته است. انتخاب تيتر «نمايشنامه خواني فرزند نامشروع تئاتر است» مي تواند اين گفت و گو را براي علاقه مندان به هنر تئاتر جذاب كند.

يك صفحه كامل اين شماره نيز به معرفي كتاب نويسندگان و محققان لارستاني اختصاص يافته و در آن كتاب هاي حامد زارع، كاظم رحيمي نژاد، سيد منصور كشفي و ابراهيم انصاري لاري بررسي شده است.

در اين شماره همچنين نويسندگان و ستون نويسان ديگري نيز مطلب دارند از جمله: مرضيه شمس، فاطمه محسن پور، صمد كامجو،‌ اسماعيل شجاعي، سعيد رزاقيان و زهرا يادگاري فرد.

شماره جديد نشريه بشارت نو را از گيشه هاي مطبوعاتي شهرستان هاي جنوب فارس تهيه كنيد.

 


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  دوباره دروغنامه تون رو منتشر کردین؟!!!

  • بهار گفت:

   0

   0

   دروغگو اونایی اند که به اسم فرهنگ و رسانه و با استفاده از رانت […] کار اقتصادی می کنن.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  چقدر زیبا و شکیل و حتما پرمحتوا. خسته نباشید.

 3. paradis گفت:

  0

  0

  پيشنهاد ميكنم يه سر به ابسردكن بزنيد.
  چون نياز داري خودت نميفهمي.
  […] اين قد شهامت نداري كه ناشناس پيام ميدي.
  من كه ميدونم از كدوم بوته ي به عمل اومدي برو جوجه:-)

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان