میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۸ ب.ظ سرویس:یادداشت 10 دیدگاه 932 بازدید

شما انتخاب می‌کنید…

ما با این پدیده‌ها روبرو هستیم

شما انتخاب می‌کنید…

حجت دهقانی: اگر به مسائلی مانند آزادی های سیاسی و اجتماعی، فعالیت بیشتر احزاب و نهادهای مدنی، حفظ محیط زیست، برابری حقوق مرد و زن، دسترسی به شبکه های اجتماعی و دخالت کمتر دولت در زندگی خصوصی افراد اهمیت می دهید و با آسیب های تندوری در توسعه اقتصادی و سیاسی آشنایی دارید، متأسفانه برای انتخابات خیلی دستتان باز نیست. نهایتش باید بنویسید: «حسن روحانی» و امیدوار باشید که سال ۱۴۰۰ سطح توقعاتتان محمدرضا عارف یا اسحاق جهانگیری نباشد. در این صورت دعای خیر سید محمد خاتمی، سید حسن خمینی، روشنفکران، ملی مذهبی ها و اصلاح طلبان بدرقه راهتان است و روح هاشمی رفسنجانی را هم شاد کرده اید.

اما اگر نه! خیلی از مسائل بالا خوشتان نمی آید یا اهمیتی نمی دهید اگر آزادی هایتان محدود شود و به نظرتان گشت ارشاد نیز الزامی است، یا معتقدید دولت همچنان باید همه کاره اقتصاد باشد و بین مردم پول توزیع کند، یا فساد را ناشی از اینترنت و ماهواره و شبکه های اجتماعی می دانید، یا مردان را جنس برتر؛ یا پایین آمدن قیمت نفت را تقصیر اصلاح طلبان دانسته، یا دنبال ماجراجویی و هیجان انقلابی در سیاست هستید و «شعاردرمانی» را می پسندید، یا حمله به سفارت عربستان را فتح می دانید، و یا معتقدید ۴ سال پیش وضعیت اقتصاد خیلی هم بد نبوده و دولت روحانی یک تنه اقتصاد را به رکود کشانده است؛ می خواهم این مژده را به شما بدهم که طبق معمول انتخابات گذشته با گزینه های متنوعی روبرو هستید!:

مثلا اگر سنتی و کلاسیکش را می خواهید همین آقای میرسلیم؛ حزبش بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت دارد و خودش بیش از ۲۰ سال عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده. سابقه وکالت و وزارت هم دارد و دست به سانسورش هم بد نیست و فرانسوی هم بلد است. برای رسیدن به پاسخ سؤالاتش کاندیدا شده بود که در آن نیز توفیقی حاصل نکرده و اکنون امیدوار است مردم جواب او را بدهند.

اما اگر نسل امروزی تر با تفکرات سنتی-مدرن می خواهید، آقای قالیباف می تواند گزینه خوبی باشد. قبلا در کار «حملات گازانبری» و «لوله کردن» دانشجویان بوده و اکنون ۱۲ سال است که شهرداری تهران را اداره می کند. وعده افزایش یارانه و پرداخت حقوق بیکاری هم داده. سابقه وکالت و وزارت ندارد اما برنامه ریزی کرده که ما تا ۴ سال آینده بیکار نداشته باشیم. آپشن های دیگری هم دارد که اگر سرکار آمد خودش بهتان نشان می دهد!.

گزینه دیگر آقای رییسی است که وعده ساخت «مسکن کرامت» را می دهد و به دنبال حل مشکل «زن گرفتن» جوانان است. وزرای احمدی نژاد در ستادهایش فعال هستند و می خواهد اقتصاد را تکان دهد. افزایش یارانه هم خواهد داد. سابقه وکالت و وزارت ندارد اما خودش را نماینده قشر کارگر و مستضعف فرض می کند. در مقاطع حساسی از تاریخ حضور فعال داشته که او را کارآزموده در مدیریت‌های کلان کرده است. از حامیان او می توان به …. و نیز آقایان علم الهدی، مرتضوی و …..، همچنین ….. و کارگردان فیلم قلاده های طلا اشاره کرد.

اگر قصد شرکت در انتخابات را دارید، شما ناچارید از بین این گزینه ها (+ جهانگیری که به روحانی رای می دهد و + هاشمی طبا که او نیز به روحانی رای می دهد) یکی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنید و انتخاب با شماست…


10 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  برادر من اینقدر جو نده….بگو اگر خواهان آزادی هستید …به دزدهای سرگردنه رای بدید که جیب خودشون وخانوادهاشون و فامیلاشون رو به بهانه آزادی(روابط دختر و پسر و نبود گشت ارشاد) پر پول تر کنندو با مظلوم نمایی، خودشون رو تبرئه…. انتخاب با شماست ….دزد بهتره یا محدودیت آزادی( به اصطلاح خودتون)؟؟؟!!!

 2. ............. گفت:

  0

  0

  داداش این چه حرفیه!؟ یک کلام بگید اگه میخواید مملکت بار خر باشه به روحانی رای بدید.در ضمن ما انقلاب نکردیم که چپو چپو باشه

 3. یک اصلاح طلب گفت:

  0

  0

  من یک اصلاح طلبم پس باید به آقای روحانی رای بدم هرچند می دونم چیزی گیر من نمیاد و دورو برا روحانی مثل مگس های دور شیرینی ممکن است با حقوق ها و پاداش ها تمام پول بیت المال رو بچاپند
  نوش جونشون
  مهم اینه که من اصلاح طلبم و آزادی خواه البته یواشکی بگم خودمونم میدونیم همه اینا کشکه

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آنکس که بداند و بخواهد که بداند
   خود را به بلندای سعادت برساند.
   آنکس که بداند و بداند که بداند
   اسب شرف از گنبد گردون بجهاند .
   آنکس که بداند و نداند که بداند
   با کوزه ی آب است ولی تشنه بماند !
   آنکس که نداند و بداند که نداند
   لنگان خرک خویش به مقصد برساند !!
   آنکس که نداند و بخواهد که بداند
   جان و تن خود را ز جهالت برهاند !!
   آنکس که نداند و نداند که نداند
   در جهل مرکب ابدالدهر بماند !!
   آنکس که نداند و نخواهد که بداند
   حیف است چنین جانوری زنده بماند!!!

 4. اصلاح طلبان ایران گفت:

  0

  0

  ما اصلاح طلبان به چپاول گران ، به کوبندگان و لوله کن های منتقدین، به مخفیانه مذاکره کنندگان، به دیپلماسی لبخند در برابر کشته های منا رای میدهیم تا روح آقای رفسنجانی شاد و دعای خیر سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی و روشنفکران، ملی مذهبی ها و اصلاح طلبان بدرقه راهمان باشد
  با این همه دعا پس بهشت گوارای وجودمان

 5. سلام بر ابراهیم گفت:

  0

  0

  به امید خدا و یاری همه مردم….دولت پیر و فرتوت و متمول….دگر باره جوان خواهد شد….

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   ما نمی گذاریم فاجعه ی احمدی نژاد تکرار بشه و فراموش هم نمی کنیم که شما مصیبت محمود رو به مردم تحمیل کردید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان