میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 می 2020 ساعت 4:01 ق.ظ سرویس:مطلب شما 61 دیدگاه 810 بازدید

شما به معنای واقعی «عصاره» خصایل مردم «لارستانِ بزرگ» بوده و هستید

نامه ای سرگشاده به دکتر «جعفرپور»‌ نماینده سابق لارستان، خنج، گراش و اوز

شما به معنای واقعی «عصاره» خصایل مردم «لارستانِ بزرگ» بوده و هستید

ابوذر مهربانی:‌ جناب آقای دکتر جعفرپور! با سلام؛‌ اکنون که در پایان دو دوره فعالیت جنابعالی بعنوان نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی قرار داریم بعنوان یک موکل شما، و باز بعنوان فردی که شاید نزدیکتر از بسیاری از موکلینتان شاهد زحمات و تلاشهای صادقانه و بی دریغتان بوده ام و بخصوص اینکه ناظر بر سعه صدر و سکوت کم نظیرتان در برابر بی مهری ها و گاه بی انصافی های جبهه درون منطقه ای و برون منطقه ای روبروی شما بوده ام بر خود فرض دانسته ام که طی چند کلام کوتاه در این نامه سرگشاده ضمن تقدیر و تشکر از شما، مطالبی را به عرض جنابعالی و مخاطبان این مطلب برسانم.

هر چند یقین دارم که همچون گذشته ذیل این نوشتار شاهد توهین ها و افتراها و تحقیرهایی خواهم بود که مایه افسردگی و دل چرکینی و دلسردی از همه کنش هایی است که بی مضایقه داشته ام و داشته ایم. ولی مگر این چند قطره آبرو اگر قرار باشد برای گفتن حرف دل و حق و حقیقت نریزد چه جای بهتری برای صرف و خرج آن می توان یافت! و چه بسا سکوت شما و تمرکزتان بر شرح وظیفه خطیرتان در این مقطع پرچالش، بتواند مبنایی برای کاهش انگیزه و دلسردی دیگر خادمان مردم باشد و بر ماست که با قلمی یا قدمی به حد توان از بروز چنین فاجعه ای علیه آبادانی و رشد آینده منطقه پیشگیری کنیم.

جناب آقای دکتر جعفرپور

به سهم خودمان شهادت می دهیم که شما به معنای واقعی کلمه؛ عصاره خصائل مردم لارستان بزرگ بوده اید و علیرغم وجود فرصت ها و پتانسیل های گسترده برای بهره برداری های شخصی و قومیتی؛ با خلوص نیت و اطمینان خاطر مسیر صدق و سلامت پوییده اید و دستاوردهایتان برای آینده منطقه کاشته هایی است که داشت و برداشت آن بعهده مدیران و خادمان کنونی و آتی منطقه خواهد بود. برخلاف آنچه توسط مغرضین درون منطقه ای و متجاوزین حریم لارستان اعم از همسایگان مان و لاری های خود خوانده! مطرح می شود شاهد نقدپذیری و اثربخشی همزمان تلاشهای شما بوده ایم و خود را وامدار امکانات حاصله بخصوص در شرایط بحرانی اقتصاد کشور می دانیم.

هرچند قیاس نتایج شما با نتایج مناطقی که همزمان چندین نماینده و وزیر در کابینه داشته اند نابخردانه است -و پاسخگوی چنین اختلافی نیز شاید همان عزیزانی هستند که در مقاطع مختلف در نیروسازی و ایجاد پتانسیل تصمیم سازی و تصمیم گیری علیرغم وجود و بروز فرصتهای متعدد، تعلل کرده اند و امروز در یک فرار رو به جلو منتقد مسئولان منطقه از جمله جنابعالی شده اند- لکن حتی این قیاس نیز اگر منصفانه بعمل آید لیست بلند بالایی از خدمات شما را به دست خواهد داد که کلیدی بودن آن می تواند با کمی تغییر در ادبیات و ادعای عدم حصول آن به فرصتی برای رانده شدگان مردم برای تخریب تلقی گردد.

نام بردن از مجوز اداره کل فرودگاه (که وزن آن باعث شده همواره عده ای خود را در این خدمت شریک و دخیل بدانند یا به خود نسبت دهند)، استقلال اداری مالی دانشکده علوم پزشکی لارستان و گراش (که مکرراً به بهانه عدم ارتقاء به دانشگاه مورد تشکیک قرار گرفته است)، استقرار قرارگاه پلیس جنوب فارس که مورد درخواست مناطق ذی نفوذ مختلفی بود و همچنین دفتر نمایندگی وزارت خارجه که نیاز مبرم منطقه با توجه به بافت بومی و ترددهای برون مرزی مردم بود، تکرار مکرراتی است که شاید لازم باشد برای آخرین بار به آنها اشاره شود و ادعای عدم تحقق آنها در رسانه های زرد پایان یابد.

حتی اشاره به اداره میراث فرهنگی، ارتقاهای مختلفی از جمله ثبت احوال و مالیات و کار و کانون فرهنگی مساجد و دانشگاه دولتی و دانشگاه فرهنگیان و مرکز رشد و فناوری نیز نمی تواند مهر ختامی بر تکرار ادعای عدم تحقق آنها باشد!

گازرسانی ها و آبرسانی هایی که در تعامل کم نظیر و بازدیدهای مکرر شما از دورترین و محروم ترین مناطق حاصل شده شاخص معتبری بر تمرکز زدایی و عدم توجه صرف به مرکز شهرستان بوده است. تجهیزات سینمای دیجیتال و تامین بودجه برای تعمیر و بازسازی باغ نشاط و قیصریه و ورودی کاروانسراها از محل های دیگر بودجه تخصیصی، علیرغم عدم اختصاص بودجه اصلی بدلایل مبرهن کسری بودجه و ورزشگاه های تختی و دانشیار شواهد حی و حاضری است که لمس آن نیاز به بررسی ندارد و چشم غیر مسلح نیز قادر به رصد آنهاست.

جاده ای که سال های طولانی است آرزوی مردم منطقه بوده در این سالها به حد قابل قبولی بهبود یافته و باقیمانده آن نیز به پیمان رفته تا شاید بنام دیگران پایان یابد. سالنهای ترانزیت فرودگاهی و پروازهای حج نیز نیازی به توضیح ندارد و آنچه شخصا به آن اشراف داشته ام تعمد مسئولین و منتقدین وقت برای افشای زود هنگام پرواز عتبات بود که منجر به مراجعه و پیگیری نماینده منطقه رقیب و از دست رفتن این فرصت شد. جناب آقای دکتر عزیز. نیت نداشتم به جای شما و دفترتان گزارش کار بدهم لکن آنقدر بی مهری دیده و شنیده ام که بجای آنها زبان گشوده ام و اینک به سیاق شما خاموشی پیشه خواهم کرد تا آنچه به بار آمده به مذاق مردم منطقه ام خوش بنشیند. مشتاقم به احترام اینهمه صداقت توام با شجاعت در برابر زورگویی هایی که گاها وجاهت امنیتی به خود می گرفت تمام قد بایستم و شما و شخصیت برجسته تان را الگو کنم و در قیاسی ساده بنویسم هرچه خاک مرحوم نخبه عزیز بود عمر با عزت شما باد.

والعاقبه للمتقین

از این نویسنده بخوانید:

چرا در هیچ دوره‌ای از نماینده‌مان در مجلس رضایت نداشته‌ایم؟

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!


61 نظر

 1. انصاف گفت:

  0

  2

  سلام جناب آقای مهربانی کاش کمی انصاف به خرج می دادید و جمله آخرتان را در متن هم عملا به کار می بردید والعاقبه للمتقین به عنوان کسی که از بسیاری از مسایل مطلع بوده ام در ۸ سال خیلی بیشتر می شد کار کرد و بسیاری از فرصت ها سوزانده شد نمونه اش دانشگاه علوم پزشکی بم و جیرفت با شرایط بسیار کمتر افتتاح شد و اکنون ما استقلال مالی را یک کار بسیار شاق و بزرگ می پنداریم امیدوارم پاسخی قانع کننده بدهید این مساله به دفتر هم منتقل شد اما اقدام نشد .لطفا به سوالات فراوان مخاطبان پاسخ دهید و مظلوم نمایی نکنید.

  • ابوذر مهربانی گفت:

   6

   0

   انصاف را بنده دارم که با نام و نام خانودگی و تصویر واقعی ام به نوشتن مطلب میپزدازم نه جنابعالی که با نام مجازی حتی شهامت افشای هویت خود را ندارید و صرفا طعنه میزنید و دروغ می پراکنید. افشای هویت کنید و در همین زیرنویس وارد مناظره شوید دست کم در مورد همین موضوع دانشکده علوم پزشکی که میفرمایید اطلاعات دارید.بسم الله.

  • راوی گفت:

   0

   0

   چند نکته خدمت دوستان محترم:
   ۱- وظیفه نماینده علاوه بر قانونگذاری در مجلس، گرفتن امتیاز یا اخذ مجوز از وزراست . بعد ازان وظیفه ادارات حوزه انتخابیه شروع می شود برای پیگیری و اجرای آن مصوبه و امتیاز. نمی شود وظایف ادارات را هم از نماینده مطالبه کرد مگر نماینده میتواند به تنهایی بجای فرماندار و روسای همه ادارات کار کند؟
   بپرسیم در این ۸ ساله چه میزان وزیر و معاون وزیرومسئول توسط نماینده به منطقه امده و چه امتیازاتی گرفته شده؟
   ۲- شرایط مالی دوره احمدی نژاد از نفت بشکه بالای ۱۰۰ دلار و فروش ۳ میلیون بشکه و نبود تحریم با شرایط دوره روحانی از نفت زیر ۵۰ دلار و فروش روزانه کمتر از یک میلیون و تحریمها کاملا متفاوت است.
   بپرسیم در این وضعیت چه مقدار از پیگیریهای نماینده بخاطر عدم حمایت دولت به نتیجه نرسیده؟
   ۳- برای قضاوت ، میتوان جایگاه نماینده را (که معرف جایگاه حوزه انتخابیه است) با نمایندگان دوره های گذشته مقایسه کرد .
   بپرسیم ایا جایگاه نماینده در کمیسیون تخصصی ، حضور در تلفیق ودر فراکسیون هاچگونه بوده؟ کمتر از نمایندگان قبلی بوده یا بیشتر؟

  • انصاف گفت:

   0

   0

   آقای مهربانی افشای هویت نیاز نیست اصولا در بخش کامنت احراز هویت ضروری نیست لطفا بگوئید چرا بم و جیرفت همزمان دارای دانشگاه شد ولا ر نشد سوال مشخص است و جواب کم کاری است حالا شما هر چه می خواهید فکر کنید به جای طفره رفتن سوال واضح پاسخ دهید متشکرم

 2. خنجی. گراشی. اوزی گفت:

  0

  3

  بیخود. نیست که بخش زیادی از مردم حوزه انتخابیه. اعتقاد.داشتند. که. جعفر پور. نماینده. شهرقدیم وشهرجدید. است الان هم. کارهایی که شما انرا. نام. میبرد برای. شهر. لار. است درحالیکه. حوزه. انتخابیه. ایشان. شامل. ۴. شهرستان. مستقل است. وجمعیت شهر. لار. تنها یک. چهارم جمعیت. کل حوزه. انتخابیه. است. چرا ایشان همه. فعالیت. هایشان. متمرکز. در. لار. بود

  • م . ج . لارستان گفت:

   1

   0

   معلوم است که مطالب شما از روی سوء نیت و خودباختگی میباشد.

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  درودبرشماجناب آقای مهربانی. شهادت دادن شما ونوشته تان همه حق وحاکی ازانصاف هست.قطعا کلام برحق شما دراذهان وافکار انسانهای واقع بین وحقیقت جو که قلب سلیم دارند ثبت خواهد شد. ناآگاهی و بی انصافی مغرضین به ظاهر دلسوز وقلم زنی در فضای مجازی ورسانه وتشویش اذهان و افکار عمومی علیه دکترجعفرپور وسکوت وخموشی برخی دلسوزان واقعی بسیار برای مردم آگاه وبابصیرت سخت هست.دردفاع ازحقیقت وواقعیت باید مثل شما سکوت راشکست وشجاعانه دفاع کرد. ودرود بردکترجعفرپور عصاره فضایل وخصاءل مردم لارستان بزرگ.فرهیخته ایی روشنفکر. متدین. مردمی. متواضع. صبور باشرح صدر واهل علم وحلم. تلاشگر خستگی ناپذیر. کسی که دردو دوره نمایندگی خودراخادم مردم می‌دانست.

 4. م . ج . لارستان گفت:

  1

  0

  سلام و درود بی پایان خداوند بر دلسوزان و خدمت گذاران پاکدستی که با خلوص نیت برای تداوم انقلاب و پیشرفت و آبادانی کشور گام برمیدارند ، که الحمدالله جناب دکتر جعفرپور از این دست افراد بوده و است ، از محدود و یا بهتر بگویم بی نظیر نماینده ای طی این سالیان دراز در لارستان داشته ایم ، هر چند خدمات مرحوم نخبه الفقهایی قابل ستایش و ستودنیست ، در اینجا بحثی از خائنین به لارستان به پیش نمی آورم ، وفقط تعداد انگشت شماری در این از خدمات ارزنده جناب دکتر جعفرپور را به اطلاع عزیزان میرسانم :
  مانند:
  ۱ – پایان مطالعات راه آهن لار بندر عباس و گنجاندن در بودجه دولتی،
  گنجاندن در بودجه ۹۹آبرسانی به بخش های محروم
  ۲-
  مصوبه منطقه ویژه اقتصادی لارستان تا آنجا که وظیفه نماینده بوده
  ۳ –
  گرفتن دستور رئیس جمهور برای بررسی استان لارستان
  ۴ –
  پیگیری و جذب تجهیزات مدرن بیمارستانی به منطقه
  مدیریت مشارکت خیرین برای جذب اعتبارات دولتی
  ۵ –
  احداث چند سد در نقاط محروم مانند سد درز، سد نصیر اباد،سد عمادشهر و . . . .
  ۶ –
  دانشگاه دولتی،دانشگاه فرهنگیان،
  ۷ _
  مجوز بیمارستان تامین اجتماعی.
  ساخت درمانگاه تامین اجتماعی با مشارکت خیر،
  ۸ –
  استفاده از ظرفیت خیرین برای جذب اعتبارات دولتی
  ۹ –
  اورژانس هوایی
  ۱۰ –
  تامین تجهیزات پایگاه سلامت دانش آموزی
  ۱۱ –
  اقدامات عمرانی و توسعه ای در سایر شهرستانهای حوزه انتخابیه
  ۱۲ _
  در خبر ها بود استاندار بزودی برای افتتاح گاز رسانی بیرم به لار می آید. همین هم از اقدامات نماینده بوده که الان به بهره برداری رسیده
  ۱۳ –
  بدنبالش افتتاح گاز رسانی صحرای باغ تا ۳ماه آینده.
  طرحها یکی یکی به بهره برداری می رسد.
  *به امید لارستانی آباد و متحد*

 5. مجید لارستان گفت:

  0

  0

  فقط میتوان گفت:جناب ، انصاف در این است که بگوییم شما در کمال بی انصافی همچون گذشته بسر میبرید وحرکات شما کم از خیانت نیست .

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  آیا اورژانس هوایی برای امداد نجات مصدومین ازاقدامات باارزش دکترجعفرپور. مختص شهرقدیم وشهرجدید وشهرلارهست یابرای کل منطقه واستان؟؟

 7. ناشناس گفت:

  1

  0

  در ۸سال نمایندگی دکترجعفرپور اگر متواضعانه نگوییم بیشتر از نمایندگان گذشته خدمت وکارکرده کمتر ازآنها هم خدمت نکرده. منصفانه قضاوت کنیم. حقگوباشیم. ازخدا وحق الناس بترسیم.

 8. ناشناس گفت:

  1

  0

  ساخت درمانگاه تامین اجتماعی یکی ا مهمترین مطالبات مردم بود و همچنین مجوز ساخت بیمارستان تامین اجتماعی که با مشارکت خیر ودولت توسط دکتر جعفر پور به سرانجام رسید واکنون دعای مردم پشت صدایشان و خیر بزرگوار است درمانگاه تامین اجتماعی صرفا برای لار نیست و کل منطقه را دربر می گیرد

 9. ناشناس گفت:

  1

  0

  با سلام خدمت مردم لارستان بزرگ و با عرض خسته نباشید به جناب آقای دکتر جعفرپور که در این هشت سال بی وقفه در مسیر توسعه لارستان قدم برداشتند که حاصلش را میتوان به چشم دید مانند : دانشگاه دولتی و دانشگاه فرهنگیان _ ساخت درمانگاه تامین اجتماعی و مجوز بیمارستان تامین اجتماعی _اورژانس هوایی_مصوبه منطقه ویژه اقتصادی _احداث چند سد در نقاط محروم منطقه _ گرفتن دستور رئیس جمهور برای برسی استان لارستان _ گنجاندن بودجه راه آهن لار-بندرعباس در بودجه سال ۹۹ و بسیاری دیگر کار ها که در این کلام نمی گنجد . به یاد داشته باشیم در این هشت سال افرادی مغرض را که چه در سطح شهر و چه در ارکان مهم دولتی مانع بسیاری از کار های مهم ایشان شدند و چوبی لای چرخ های پیشرفت لارستان شدند و حق مردم این خطه ضایع کردند انشاالله مردم عزیز لارستان با مطالعه بیشتر قدر این مرد بزرگ لارستان را بیشتر بدانند

 10. ناشناس گفت:

  1

  1

  درود بر شما.واقعا ما مردم بد بدرقه و قدرنشناسی هستیم

 11. ناشناس گفت:

  1

  0

  سلام علیکم جناب آقای مهربانی.
  شجاعت شما درشکستن سکوت، قابل تحسین وتقدیر هست هرچند همانگونه که خود شما اشاره کردید چه بسا بازهم ازسوی ناآگاهان ومغرضان، توهین‌ها حواله شود. به شما و به دکترجعفرپور.
  ا خداخود شاهد نیات اهداف واعمال واقدام واقلام هست.
  وکفی بالله شهیدا
  سکوت نابهنگام آگاهان سرنوشت یک جامعه را تغییر می‌دهد.
  دراین شرایط دفاع شجاعانه صادقانه وحمایت برحق و منصفانه شما قابل تقدیرهست.
  به نوبه خودم به عنوان یک شهروند لاری ازشما کمال تشکر رو دارم.

 12. ناشناس گفت:

  1

  0

  ۸سال خدمت صادقانه دکترجعفرپور نماینده عزیز ومحبوب.
  ۸سال دوراندیشی وکارهای بزرگ ماندگار وموثرایشان.
  ۸سال تلاش وپیگیری دکترجعفرپور برای توسعه متوازن کل منطقه.
  قابل تقدیر وتحسین هست.

  چرابرخی ناآگاهان وبی انصافان وقدرنشناسان ومغرضان وکینه توزان وسیاسی کاران بااهداف واغراض متعدد
  کارهای بزرگ انجام شده را نادیده گرفته وکم رنگ جلوه می‌دهند وبرخی نشده هارا فقط مطرح وبزرگنمایی می‌کنند.حال ونیات این افراد جای تاسف دارد. که امیداست به خودآیند وگرنه حق الناسی هست وقیامتی درکارهست که بایدپاسخگوی قدم وقلم وبیان خودباشند.
  بله استقلال ماهیتی ومالی دانشکده علوم پزشکی لاروگراش یکی ازمطالبات وخواسته های مهم مردم بود.
  پیشرفت‌ها وتوسعه امور درمان وبهداشت ازجهت فضاوتجهیزات وامکانات حتی درهمین شرایط کرونا ودر درطول این ۸سال که اخبارشان به مردم رسیده ومیرسد ومردم ازآن درجهت سلامتی ودرمان بهره می برند وازاین به بعد بیشتروبهترهم خواهد شد نتیجه همین استقلال مالی دانشکده علوم پزشکی است که دکترجعفرپور به انجام رساندند.
  نتیجه همین مجوزها هست. مجوز بیمارستان تامین اجتماعی که توسط دکترجعفرپور گرفته شده. مجوز درمانگاه تامین اجتماعی که خواسته مهم مردم بود توسط ایشان گرفته شد وبامشارکت خیرمحترم ودولت ساخته وموردبهره برداری قرارگرفته ومردم بسیارراضی وخشنودند.
  چرابرخی چشم وگوش خود را می بندند واذهان معیوب وافکارمعلول و قلبهای مریض خودرا درمان نمی‌کنند.

 13. لارستانی گفت:

  1

  0

  دکتر جعفرپور به دنبال وحدت لارستان بزرگ بود ولی لاری ها نمک نشناسی کردند و کفر نعمت از کفت بیرون کند را برای خود خریدند. خدا شاهد اعمال ماست. خب با آوردن آقای بروجردی از همه جا رانده و مانده چه نصیب لارستان شد؟

 14. محسن گفت:

  2

  0

  سلام،بی انصافی نکنیم!
  در این ۸ سال همه ی مردم شاهد ترقی و پیشرفت شهر های حوزه ی انتخابیه بودیم که هر کدام از این دستاوردها گرچه ساده، اما هفته ها و ماه ها تلاش و پشتکار در پس خود داشته . ما به عنوان مردم صرفا شاهد نتیجه کار هستیم اما ایا روند اداری و کارشکنی ها و غرض ورزی ها رو میبینیم؟ چه بسا طرح هایی که در انتهای مسیر خود بوده اند اما در لحظه ی اخر به دلایل ذکر شده منتفی شده اند.ما اتفاقات را شاهد نیستیم و صرفا میگوییم کاری انجام نشد . چه بسا طرح هایی که در دوره ی اقای دکتر جعفرپور پیگیری شده و در دوره های اتی به ثمر‌خواهد نشست. پس بی انصاف نباشیم!

 15. لاری گفت:

  0

  3

  سلام
  ضمن تشکر از آفتاب لارستان
  جیره خواران هشت سال افول و نابودی لار چرا اینقدر هنوز گستاخانه ادای دین میکنند؟ بزودی […] این شخص و برادر ایشان و در مجموع تیم […] مخلوع بر همگان بیشتر آشکار خواهد شد تا افرادی چون شما برای همیشه مطرود مردم لار و لارستان باشید.

  • مجید لارستان گفت:

   1

   0

   آقا لاری شما لاری نیستید بلکه […] به لارستان هستید،
   شما جیره خوار هستید که بدنبال منافع شخصی ، یک بیگانه و مهره سوخته را که از سوی لامردی ها حمایت و حفاظت میشد وارد صحنه انتخابات لارستان کردید . دفتر دکتر جعفرپور همیشه پذیرای شهروندان بود و برای دیدار دکتر و یا مسیئول دفترشان نیاز به دستبوسی و یا […] نبود .

 16. D-zar گفت:

  0

  2

  دوست عزیز، آقای جعفرپور اگر برای منطقه چیزی نداشت، برای شما نان داشت. کاش اعلام بفرمایید در حال حاضر کجا مشغول به کار هستید و بدون حمایت های ایشان می توانستید حتی چنین جایگاهی را برای خود متصور شوید؟ مردم را چه فرض کرده اید با این متنتان؟ مگر اینجا دربار قاجار است؟

  • ابوذر مهربانی گفت:

   1

   0

   سراپا آمادگی اعلامش را دارم کما اینکه می دانید. توک پا قدم رنجه بفرمایید تهران تا رزومه و دفتر کار و سابقه بالغ بر ۲۰ ساله را در بخش خصوصی و مرتبط با تحصیلاتم خدمتتان ارائه کنم و در قیاس با مدیرانی که به پشتوانه های مورد ادعای شما با کمتر از یک چهارم سابقه و زمینه تخصصی بالادستان حقیر محسوب میشوند به گمانم شرمنده این اظهارتان خواهید بود. هر چند اگر نیت بر بررسی داشتید یا مستقیم میپرسیدید یا معرفی میفرمودید که پاسختان مهیا شود. متعجبم از اینهمه اظهار ناصواب با اسامی مجازی در برابر یک مطلب روشن و دارای شناسنامه و عنوان. بیهوده نیست که هر مسئول لاری پا از لار بیرون میگذارد پشت سرش را هم نگاه نمی کند‌. اینقدر ناسپاسی و بی معرفتی! هرچند بعید هم نیست این نوشتار از مناطق همجوار سفارش گذاری یا ارسال شده باشد و بنام یک لاری ثبت شود.

 17. شهرقدیم گفت:

  1

  0

  از اینکه آقای جعفرپور را با مرحوم نخبه مقایسه کردی حالم […]
  آقای جعفرپور در انسانیت و بزرگواری و دلسوزی ناخن کوچیکه مرحوم نخبه هم نمی‌شود.
  خدا را سپاسگزارم که آقای جعفرپور برای بار سوم در انتخابات شرکت کرد تا سوم شود و خودش و تیمش ضایع شوند.
  آقای مهربانی امیدوارم آقای جعفرپور و تیمش باز هوس پوشیدن کسوت نمایندگی نکنند و این تعاریف شما در آن راستا باشد.

 18. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام :جعفرپور […] عملکرد چهار فرماندار و دهها مدیر دلسوز بومی را بنام خود مصادره کرد مدیران بومی را قربانی کرد و از مدیران غیر بومی مشکل دار حمایت م کند جعفرپور چسپیده بود به شورای انقلاب فرهنگی هر کاری شده عملکرد مدیران و فرمانداران است

  • یک نخبه گفت:

   1

   0

   در زمان حیات مرحوم نخبه هم همینها را در مورد او می گفتید. جماعت مرده پرست بی وفا.

 19. ناشناس گفت:

  0

  0

  جعفرپور منافع اطرافیان خود بر منافع عموم ترجیح داد اگر انصاف داشت کنار می رفت اگر هدف خدمت بود عشت سال کافی بود

 20. ناشناس گفت:

  1

  0

  شرایط موجود به نفع مدیران ضعیف نزدیک جعفرپور شده که نماینده جدید کاری ندارد

 21. منصف گفت:

  1

  0

  با سلام واحترام
  لارستان بزرگ بدون حفظ نیروهای کارآمد خود نمیتواند رشد کند. ما همیشه از نداشتن وزیر و معاون وزیر می نالیم.مگر مناطق دیگر با نیروهای خود اینگونه برخورد کرده اند که امروز بجایی رسیده اند؟.
  اگر منصفانه قصاوت کنیم با توجه به شرایط مالی دولت و کمبود شدید بودجه ، دکتر جعفرپور عملکرد خوبی در اکثر زمینه ها داشته است و نقش محوری در
  تقویت وحدت منطقه در نبود بزرگان جلیل القدر مرحوم آیت اللهی و موسوی لاری ایفا کرده است.
  البته ممکن است در برخی زمینه ها هم ناکامی داشته باشد.
  از دوستان خواهشمندم منصفانه و بدون اغراض شخصی قضاوت کنیم و فرهنگ سپاسگزاری از پاکدستی و خدمت بی منت را تقویت نماییم. ان شاء الله

 22. ناشناس گفت:

  1

  0

  یکی از مردمی ترین دلسوزترین کارآمدترین نماینده دکترجعفرپور نماینده عزیزمان بوده . حال قدرنشناسان وبی انصافان که نه دکترجعفرپور را شناختند ونه می‌شناسند ونه تقوی وخداترسی وانصاف وحق الناس سرشان می‌شود هرچه می‌خواهد بگویند. خداخود شاهد هست ومردم فهیم وقدرشناس وشاکر فراوانند.
  نکته این هست
  مگر نمایندگان محترم دیگر درزمان خودشان برای لار ومنطقه معجزه کردند.؟ همه درحدتوان شان وشرایط کشور وزمانی که درآن بوده اند خدماتی انجام دادند. دکترجعفرپور هم دردشوارترین شرایط کشور خدمات ارزنده ماندگار به ثبت رساندندکه برخی عملکردها راجناب مهربانی و دوستان درکامنت ها برشمردند. بسیارسپاسگزاریم. لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق.
  خداروشکر که دکترجعفرپور بنابرانجام تکلیف واحساس مسولیت ادای دین کرد. برای ایشان قطعا ادای دین وتکلیف ملاک بوده. خدانگذرد ومردم هم نمی گذرند ازکسانی که با قدرشناسی وبی انصافی وانحراف افکارعمومی سدراه خدمت واتمام کارهای ناتمام ونزدیک به اتمام شدند. دراين انتخابات کسی تضییع شد که نه در شهرخودش رای داشت ونه درلاررای آورد. باتحریک وتشویق برخی خودرابه لارچسباند وباحمایت افرادی معلوم الحال وازراه وروش غیراخلاق انتخاباتی ۲هزارتا رای بیشترازجعفرپور آورد. حال باید تحلیل کرد چه کسی ضایع شده؟ دکترجعفرپور در خانه بود ازشهرخودش بود وکاندیدشد. کسی باید تقبیح وسرزنش شود که اخلاق رارعایت نکرد وازشهردیگر با سفارش وتحریک دیگران با اهداف خاص خودرابه لارچسباند وکاندید شد. نهایت این رفتار غیراخلاقی این شد نه خودش رای آورد نه گذاشت کارهای ناتمام توسط خوددکترجعفرپور به اتمام برسد. رای‌ها بخاطر تعدد کاندیداها که رای چندانی نداشتند پراکنده وسرنوشت شهر جوردیگری رقم خورد.

  نکته دیگر
  آیا درمورد نمایندگان اسبق چنین قضاوتی می‌شود که عملکردشان درزمینه آب وگاز وراه وجاده ومسکن و فرودگاه و…. درواقع عملکرد فرمانداران ومدیران بوده که به نام خودمصادرکرده باشند؟ اگرد رمورد جعفرپور چنین قضاوت غیرمنصفانه شود پس درمورد همه نمایندگان گذشته صدق می‌کندو چنین باید قضاوت کرد وحال آن که چنین قضاوتی مورد تایید عقلاء وآگاهان امور نیست ونمایندگان ومسوولین مربوطه هرکدام وظایف خودرا انجام داده اند.

  امید آیت نماینده منتخب مردم با الگو قراردادن دکترجعفرپور وحدت آفرین برای کل منطقه باشد وبانگاه به کل منطقه وبامشورت بادکترجعفرپور واستفاده ازتجربیات ایشان ومشاورین
  دلسوز که قلب سلیم ودست پاک دارند کارهای ناتمام راپیگیری وبه اتمام برساند وموجبات توسعه کل منطقه رافراهم سازد.

 23. ناشناس گفت:

  0

  0

  شکرنعمت نعمتت افزون کند__ کفرنعمت نعمت ازکفت بیرون کند.
  ا زگذشتگان به نیکی یاد کنید تا از شما به نیکی یاد کنند
  لم یشکرالخالق لم یشکر المخلوق

 24. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام بیشتر به روضه خوانی شبیه است جالب اینجاست که یاران جعفرپور می گفتند نماینده لار از نماینده جهرم ولامرد بیشتر کار کرده والان می گویند انها نیرو ونفوذ بیشتری داشته اند پس تلویحا نویسنده قبول دارد که انها قویتر کار کرده اند حال با وجود اینکه انها نیرو در حاکمیت در همه طیفهای سیاسی دارند باز سعی می کنند نماینده ای به مجلس بفرستند که همراه وهمدل دولت باشد ولی ما با وجود اینکه با فقر نیرو در حاکمیت مواجه هستیم ولی باز اقای جعفرپور و یارانش که تحلیل ضعیفی دارند قبول نمی کنند که با دولت روحانی نمی توانند ونمی خواهند کار کنند وباز کاندید می شود واز طرف یارانش حمایت می شود که برود به مجلس وفرصتی مهم وویژه از مردمان منطقه بگیرد ایا چیزی غیر از خودخواهی به ذهن متبادر می شود اگر اقای جعفرپور اگاهانه ومتواضعانه دور قبل کنار کشیده بود هم فرصتی مناسب برای لار فراهم می شد وهم اینبار با عزت واحترام به صحنه می امد وبا توجه به تغییر دولت اثربخش تر بود لذا برای همیشه مردم فراموش نمی کنند که خودخواهی عده ای فرصتی ویژه از لار گرفت انهم برای هشت سال امیدوارم جعفرپور وطرفدارانش در خلوت خود به این حرفها با دقت وانصاف بیاندیشند

 25. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای مهربانی وقتی می خواهید توانایی نماینده ای را سنجش کنید به دو موضوع بصورت ویژه توجه کنید وانگاه قیاس کنید اول جذب بودجه دولتی ودوم اتمام کار وطرحی مثلا در زمان دکتر کشفی با نشان دادن امار دقیق می توان گفت چند صد کیلومتر جاده کشیده شده یا مثلا بودجه ایجاد سد سلمان وانتقال اب به لار گرفته شده مشخص ومعلوم چند کار معدود جعفرپور را اگر پول خیر یا مقدار رشد کارها را در نظر بگیریم وهشت سال فرصت را هم حساب کنیم تقریبا ضعیف ترین نماینده تاریخ لار بوده اند برای قیاس توانمندی جعفرپور با دکتر کشفی حاضرم با شما مناظره کنم هر جا وبه هر نحو

 26. ناشناس گفت:

  0

  0

  نمی دانم اگر می خواهید قیاس جعفرپور با نمایندگان جهرم ولامرد را بیان کنیم بفرمایید واگر می خواهید با سید منصور کشفی قیاس کنید هم بفرمایید بالاخره باید با کسی قیاس کنیم تا توانمندی هایش معلوم شود

 27. نیک خواه گفت:

  1

  0

  نه اغراق در تعریف و تمجید درست است نه هتاکی و فحاشی از سر تعصب کور. باید با معیار و شاخص قضاوت کرد.
  قاعدتا معیار داوری یک نماینده مجلس دو چیز است:
  اول شخصیت فردی نماینده که چقدر در ویژگی های شخصی مانند مردمی بودن، پاکدستی ودوری از فساد مالی، مبارزه با تجمل واشرافیگری امتیاز می گیرد.
  دوم عملکرد نماینده در قانونگذاری و همچنین خدمت و آبادانی حوزه انتخابیه که نماینده چقدردر وظیفه اصلی خود تخصص و کارامدی داشته وهمچنین چقدر برای حوزه انتخابیه خدمت کرده و توسعه اورده؟
  درزمینه فردی تا جایی که از موافق و مخالف شنیده شده جعفرپور فردی متواضع ،مردمی و پاکدست بوده و همه جا با فساد مبارزه کرده.
  در زمینه دوم باید عملکرد ۸ ساله را در نه فقط برای لار بلکه برای کل حوزه انتخابیه ملاحظه کرد و موارد توفیقات را در برابر برخی ناکامی ها ملاحظه کرد.امید است نماینده گزارش عملکرد دو دوره خود را به اطلاع مردم برساند تا قضاوت منصفانه ای صورت گیرد و کسی بخاطر قضاوت عجولانه مدیون نشود.

 28. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام. یکی از عملکردهای فوق العاده خطرناک آقای جعفرپور، در همین دانشکده علوم پزشکی لارستان خلاصه میشه.مدیرانی که جعفرپور آورد بیشترین حاشیه و […] رو به همراه داشتند. جعفرپور مدیران خوبی مثل نجیب زاده، فیاض پور و انصاری فرد را برکنار کرد و مدیران […] و نالایقی رو به جای اونها آورد. جعفرپور نماینده ساده و بی […] بود که دیگران و به خصوص س[…] براش تصمیم می گرفتن.

 29. ناشناس گفت:

  0

  1

  جعفرپور با شخصیت ضعیفی که داشت نهادهای قدرت براش تصمیم میگرفتن.حتی در این انتخابات هم موند تا فقط باعث بشه بروجردی رای نیاره چون اونایی که جعفرپور رو در انتخابات حمایت میکردن از ترس رای آوردن بروجردی و فاش شدن […] دست به هر کاری زدن.خدا نگذره ازشون و [… ] همون طور که آتیش به جون شهر انداختن

 30. ناشناس گفت:

  1

  0

  جناب اقای ابوذر مهربانی سوالی من از شما دارم اگر نماینده ای کاری خاص وبودجه ای خاص برای مردم لار انجام داده باشد هیچ کس مثل فرماندار ان شهر در جریان کم وکیف ان کار ویژه وخاص نیست کارهای روتین وسیستماتیک مدنظرم نیست چیزهایی مثل دفتر وزارت امورخاجه ودانشگاه و…حال بهتر نیست برای اتقان واثبات این کارها توسط نماینده فرماندار وقت انها را توضیح دهد وتایید کند ایا فرماندار بومی ودلسوزی مثل جناب اقای نجیب زاده حاضرند در خصوص کارهایی که شما ادعا کرده اید انجام داده توضیح دهند وتایید کنند کارها صرفا توسط شخص جعفرپور انجام گرفته ؟به نظرم درست نیست یک طرفه بگوییم وادعا کنیم این جسارت به شعور مردم است که مدعیانه حرف زد وخود را محق دانست

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  جعفرپور ساده بود و بعد از ۸!‌سال‌خودش‌نتوانست.حفظ‌کندچه‌رسدبه‌‌منافع‌مردم‌برای‌حفظ‌موقعیت‌خودباج‌به‌مناطق‌می‌رار‌اسمش‌می‌گذاشت‌وحدت‌نتیجه‌کار‌امروز‌بابای‌لاری‌برای‌سی‌تی‌آنژیو‌‌‌‌با‌تعرفه‌دولتی‌برود‌خنج‌چون‌بیمارستان‌لار‌ندارد‌‌و‌سی‌تی‌‌حدید‌در‌درمانگاه‌هاشمی‌زاده‌تعرفه‌دولتی‌نیست

 32. ناشناس گفت:

  0

  0

  بعد‌ازرفتن‌جعفر‌پور‌فرماندار‌لار‌فرمانداربرتر‌شناخته‌‌‌شده‌اگر‌جعفرپور‌بود‌به‌اسم‌‌خود‌تمام‌می‌کرد

 33. ناشناس گفت:

  1

  0

  به جعفرپور بگویبد چرا اجازه ندادند سی منصور کشفی مسول دانشکده علوم پزشکی لار شود تا مشکلات حل شود اللته ما میدانیم چرا ولی خودش توصیح دهد

 34. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای جعفرپور برای مردم منطقه تمام شده تلقی فرمایید
  مگر برای کسانی چون آقای مهربانی و چند نفری دیگر که هنوز سنگ ایشان به سینه می زنند.

 35. ناشناس گفت:

  0

  0

  جعفرپور به تاریخ پیوسته. ولی می بینیم که هنوز برای بعضیا کار آمد است.

 36. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای ابوذر مهربانی از این قول و وعده ها ی جعفرپور نظرت چیست؟
  ۱) پیگیری و تلاش جهت ارتقای سیاسی حوزه انتخابیه
  ۲) ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و بازارچه های مرزی
  ۳) پیگیری و تصویب «بندر خشک» برای منطقه در راستای اشتغال زایی
  ۴) پیگیری استخراج منابع گاز و نفت
  ۵)دوبانده شدن محور ترازیتی و خطرساز جهرم-لار-بندرعباس
  ۶) ایجاد دانشگاههای دولتی و مراکز تربیت معلم و گسترش آنها
  ٧)راه آهن جهرم-لار-بندرعباس
  ٨)ثبت جهانی میراث تاریخی لار
  ٩)احداث نیروگاه برق ۴۰۰ مگاواتی
  ١٠)ایجاد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای
  ١١)اتمام پروژه کتابخانه مرکزی
  ١٢)ارتقاء دانشکده علوم پزشکی لارستان به دانشگاه
  ١٣)اخذ مجوز و راه اندازی دانشگاه فرهنگیان
  ۱۴)تصفیه آب دریای خلیج فارس و انتقال آن به منطقه لارستان
  ۱۵)احداث دهکده المپیک
  ۱۶)تعمیر استخر روباز شهر قدیم لار
  ۱۷)مرمت درب بازار قیصریه لار(مطرح شده در سایت میلاد لارستان)
  ۱۸)احداث آب شیرین کن برای شهر قدیم لار (موضوع مطرح شده در شورای شهر دوره چهارم)
  ۱۹)امتیاز دو اداره کل که در سال ۱۳۹۲ وعده آن به مردم داده شد(ادارات کشاورزی؛ صنعت و معدن)
  ۲۰)امتیاز رادیو لارستان
  ۲۱)مرمت سینمای لار
  ۲۲)پرواز عتبات عالیات از فرودگاه لار
  ۲۳)تعیین مرز بین لار و گراش
  ۲۴)اجرای مصوبات رهبری در لارستان
  ۲۵)….

 37. ناشناس گفت:

  1

  1

  دربرخی کامنتها اتهاماتی وحرفهای ناصواب وجود دارد. ازهمین اتهامات شخصیت افراد رامی توان شناخت.
  دکترجعفرپور ازنمایندگان برجسته وقدر استان فارس بود که برخی لاریها قدر ندانستند.
  دکترجعفرپور درمقابل زیاده خواهی ها برخی همسایگان ودفاع ازمنافع حوزه انتخابیه مثل کوه ایستاده بود. این را ازخوشحالی برخی ازهمین همسایگان از انتخاب نشدن دکترجعفرپور می‌توان فهمید. درسایه عدم حضورایشان اهداف ونقشه ها دارند که برخی ازآن غافلند. ودرآینده متوجه خواهندشد.
  فرمانداری که ازآن برخی اسم بردند ماهیت وذات وشخصیت خودرادردرزمان فرمانداری و انتخابات اخیر بیش ازگذشته نشان داد. اگر ایشان حرفی توضیحی دارد قطعا دکترجعفرپور هم حرف وتوضیح دارند.

  چه خوب میشد عملکرد سایر نمایندگان اسبق لارازجمله جناب کشفی را که برخی درکامنت ها اسم بردند با عملکرد دکترجعفرپور ونیز عملکرد نماینده جهرم که بازدرکامنتی نام بردند درطول ۱۲سال.باعملکرد دکترجعفرپور درطول ۸سال مقایسه کنند. گاهی جهالت و بی انصافی وقضاوتهای ناصواب چشم وگوش راکوروکر میکندونهایتا جلو فهم حقیقت و واقعیت گرفته میشود.
  اگر لاری ها مثل برخی مردم دیگر شهرها پشت هم بودند همدیگر رو بابیان وقلم تخریب وتصعیف نمی‌کردند دلسوز واقعی بودند قدر سرمایه های شهرخودرامیدانستند مصالح شهرومنطقه رابر افکارسیاسی. ومنافع شخصی وکینه توزی ودشمنی وتعصبات غلط خود ترجیح می‌دادند انگیزه خدمت رادر خادمین باقدرنشناسی سرکوب نمی‌کردند سرعت پیشرفت وتوسعه بیش ازاین ها می بود.
  قدر سرمایه های ارزشمند منطقه وشهرمان اگردانسته نشود دچار خسرانی خواهیم شد که قابل جبران نخواهد بود.

  • لار گفت:

   0

   0

   سلام
   اتفاقا همان ماهیت مردمی فرماندار باعث رای بیشتر از شما شد
   لطفا مصداق عملکرد جعفرپور را بفرمائید ما که از کشفی خاطره بیاد داریم .
   جناب جعفرپور بفرمائید ما بفهمیم
   دو مورد شاخص داشت که اون هم توزرد در اومد چند تا کار هم که ظاهرا ۸۰ درصد کارها توسط اشخاص و نمایندگان دیگر بوده و ایشان به اسم خود تمام می کنند .
   .
   .
   ببین یه چیز بهت بگم من اداری هستم می دونم بعضی روسا میان مثلا بودجه یا امتیازی که دولت به تمام شهرها اعلام می کنند رو بنام خودشون میزنند می نویسند با مکاتبات و پیگیری ما محقق شده
   بعضی روسا هم دیدم که سریع یه نامه در خصوص موضوعی میزنن بدون حتی کوچکترین پیگیری که رد پایی از خود در خصوص مسئل داشته باشند اما عملا از یک کارمندشون هم کمتر پیگیر هستند

 38. ناشناس گفت:

  0

  0

  با اینکه کاملا مخالف آقای جعفرپور هستم ولی جسارت شما آقای مهربانی را تحسین میکنم که در دوره ای که کسی از ایشون راضی نیست، شما ازشون تعریف میکنید.این نشون میده که شما انسان وفاداری هستید

 39. دلشده گفت:

  0

  0

  تو بر پایی آن جا که مطرب نشیند / سزد گر ببری زبان جری را

 40. ناشناس گفت:

  1

  0

  تعدادی از این کارها که در دوره جناب نجیب زاده با پیگیری وتلاش ایشان وبا بودجه دولتی صورت گرفته است. از،دایره انصاف خارج نشویم (نقش شما شاید همکاری بوده).
  دفتر امور خارجه که نماینده نتوانست طی این چند سال یک ردیف بودجه ای برای آن بگیرد هنوز توسط خیرین اداره می شود.
  مرکز رشد وفن آوری این هم کار دولتی است ودر زمان مسئولیت جناب نجیب زاده صورت گرفت ودر ابتدا در شهرک صنعتی بود و با تلاش رییسش وشورای چهارم واهالی مردم کوریجان یک مدرسه ای در اختیار آنها قرار گرفت. جناب جعفرپور چه امکاناتی برای آن فراهم کرده است؟
  سفر اتبات عالیه هم از پیگیری جناب فرماندار وقت بوده است که نماینده نتوانست ادامه دهد
  مجتمع آموزش عالی هم. طی مصاحبه ای که جناب فرماندار وقت انجام داده اند از صفر تا صدش کار دولت وفرمانداری بود
  تنها کاری که در این رابطه نماینده انجام داد تعطیلی دانشگاه علمی کاربردی بود که مکانش گیر مجتمع عالی بیاید.
  پس آقای مهربانی تقصیری نداری چون در تهران زندگی می کنی وخبر ازمنطقه نداشتی ونداری.

 41. ناشناس گفت:

  1

  0

  کاری ندارم مطالبی که در مدح نماینده اسبق نوشته شده چقدرش به واقعیت نزدیکه و چقدر دور و در این مورد، مردم بهترین قاضی خواهند بود.

  و اما یک نکته:
  این که رئیس دفتر یک نماینده در تهران این نامه سرگشاده رو بنویسه کار خارق العاده ای نیست.
  حداقل اجازه می دادین یک فرد عادی از دل همین مردم، اینو می نوشت. اینجوری خیلی زیباتر بود و به دور از تعصب و جانبداری.

  این نامه سرگشاده‌، منو به یاد حکایتی انداخت که در زمان دبیرستان تو کتاب فارسی می خوندیم.
  میگن روزی برای سلطان محمود، بادمجان بورانی رو برای ناهار آوردند. ندیم سلطان محمود شروع کرد از بادمجان و خواص اون تعریف کردن.
  بعد از خوردن غذا، بادمجان به مذاق سلطان زیاد خوش نیامد.
  ندیم شروع کرد از مذمت و بی خاصیتی بادمجان گفتن.

  سلطان محمود برآشفت و رو به ندیم کرد و گفت:
  مگر تو آن نبودی که یک ساعت پیش از خواص فراوان بادمجان می گفتی؟
  ندیم پاسخ داد:
  من ندیم توام نه ندیم بادمجان .
  مرا چیزی باید گفت که تو را خوش آید نه بادمجان را.

 42. جعفر پور وخاطرات اوزیها گفت:

  2

  0

  یکی از معاونین استانداری فارس در جمعی بزرگ میگفت در استان فارس تنها نماینده ای که با ارتقای بخش حوزه انتخابیه اش مخالف بود جعفر پور نماینده لارستان است بقیه مناطق برای ارتقا مخالفتی از جانب وکلا نبوده است اما با کمک وزارت کشور ویک وزیر دولت شهرستان اوز در منطقه ایجاد شد وایشان نتوانست مانع کار شود

  • لار گفت:

   0

   0

   چند نکته
   افکار عمومی شهر لار با ارتقا اوز مخالف نبود و عکس العمل هم دیدید . اون تعداد ۵۰ نفر هم پوشش نماینده از ترس عدم کارایی ایشان برای شهر خودش بود .
   مسئله دوم باید ببینیم معاونین استانداری و وزیر از کدام شهرستان بودند؟؟؟؟؟؟؟ درست است که همراه شما بودند اما اگر منفعت اونها در همراهی با لار بود هم با شما همکاری می کردند؟؟؟؟
   ما می دانیم بیش از چهل سال است که دشمنان قسم خورده داریم و شما هم دارید با همون ها همکاری می کنید .
   شما راه بهتر که کمک به لار جهت ارتقا همه با هم بود را رد کرده و راه بد که کمک از رقبای لار است انتخاب نمودید . بالاخره روزی متوجه خواهید شد .
   جهت یادآوری ۱۲ سال از نمایندگان لار غیر لاری بودند اونها برای شما چه کردند؟
   جهرم و لامرد و داراب شاخصه نزدیک ما برای بخش های خود چه کردند؟
   نماینده جهرم خفری است . می شود اعتراض کند؟
   روزی که مهر جدا شد چرا در لامرد اعتراض کردند؟
   می دانی چرا لار همیشه ماجرا دارد چون همیشه بزرگ بوده و تعدا زیادی بخش دارد و هر دوره گرفتار یک بخش است .
   چرا شما و وزارت کشور با ارتقای همه با هم مخالف بودید؟
   نمی شد هم شما شهرستان شوید و هم ما ارتقا پیدا کنیم؟

 43. رضا محبی گفت:

  0

  0

  جناب مهربانی اگر جناب جعفرپور بودجه بگیر بودن و واقعا توان انجان مطالبات مردم منطقه روو داشتن در طول ۸ سال نمایندگی مجلس و حضور چند دوره ای به عنوان رییس کمسیون فرهنگی مجلس لااقل کتابخانه مرکزی که بیش از ۹۰ درصد کار شده بود و فقط کمتر از ۱۰ درصد به اتمامش مانده بود میتوانست بودجه بگیرد و به اتمام برساند . ایشان از اتمام کاری به این سادکی و معمولی عاجز و درمانده بودند چه برسه به این لسیتهایی که ردیف کرده بودین. و در آخر حضرت عالی روو ارجاع میدم به وعده هایی که در سایت لار نیوز به اون پرداخته بود و امتیازهای بزرگی که نمایندگانی قبلی برای لارستان به زحمت گرفتن و با بیتفاوتی ایشون از دست دادیم مثل آب سد سلمان فارسی که فقط حق مردم این چند شهرستان بود و جهرمیها برای مصرف پتروشیمی برداشتن. راه اهن سراسری که از لار رد میشد و بیتفاوتی و عدم توان کافی نماینده اینم از مسیر لارستان برداشتن و رفت به سمت دارب و چندین مورد دیگه

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   ۱- اولا تصور می کنید کار برجسته نماینده بودجه گرفتن است در حالی که امتیاز گرفتن در بسیاری موارد صدها برابر بودجه مهم است.
   ۲- کتابخانه مرکزی ۹۰% پیشرفت ندارد بلکه حدود ۶۰% . سال ۹۸ یک میلیارد تومان بطور ویژه برای تکمیل کتابخانه بودجه گرفته شد ولی دولت بی تدبیر آن را برای ”تجهیز” اختصاص داد و با ‌”تکمیل ”موافقت نکرد.
   ۳- سایت لار نیوز متعلق به مهدی محمدی از […] حسین […] موارد دروغ و راستی را لیست کرده بود که اتفاقا تعداد زیادی هم از آنها انجام شده .
   ۴- سد سلمان برای مصارف شهرستان های پایین دست سد ساخته شده و اگر شما مستندی دارید که مخصوص لارستان است ارائه کنید بعلاوه که آب انتقالی به جهرم برای پتروشیمی نیست و پتروشیمی جهرم فعلا با پیشرفت اندک ، نیمه کاره و زمین گیر است و نیازی به آب ندارد .
   ۵- راه آهن سراسری دولت بجز ۱۵% تکلیفی برای ساختن نداشت و باید بخش خصوصی با چند هزار میلیارد پیدا می شد. با تلاش چند ساله نماینده در بودجه ۱۰۰%به دولتی تبدیل شد و مطالعات آن نیز با هزینه دولت سال گذشته انجام شد.

 44. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر جناب جعفرپور در دور سوم کاندید نمی شد باور کنید با وجودی که عملکرد قابل قبولی نداشت ولی مردم قدردان و در تاریخ این از خود گذشتگی را ثبت می کرد.
  حیف که هم خودش را خراب کرد وهم منطقه را بروز سیاه نشاند.

 45. ناشناس گفت:

  0

  0

  ایشان نمی تواند مظهر خصایل مردم لارستان باشد .مردم در دو دوره برای رفتن ایشان به مجلس اجماع کردند. ولی ایشان در دور سوم نمک نشناختی در آورد و بخاطر لارستان کنار نرفت. وبه قول یکی از نزدیکان نماینده گفته بود که هر کس سوم شود خیانت به منطقه کرده است.

 46. ناشناس گفت:

  0

  0

  به هر حال جعفرپور به تاریخ پیوست.
  عملکرد متوسط رو به پایین داشت
  هشت سال عمر کمی نیست.
  اشتباهی که مرحوم نخبه کرد ایشان بدترش انجام داد
  حداقل نخبه اگر دور سوم آمد فردی چون سید منصور کشفی به مجلس رفت . ولی با آمدن سه باره جعفرپور هم نگذاشت بهتر از خودش به مجلس برود و هم خودش را خراب کرد. در واقع منطقه لارستان را تضعیف نمود.

 47. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام روزگاری خود د.جعفرپور هم به اشتباهات خود اقرار خواهد کرد حمایت بیدریغش از دکتر فرامرزی خانم دکتر رئوفی دکتر کریمی درعلوم پزشکی بخاطر […] برادرش وسیاسی کردن این اداره و استخدام پسر اقای مظفری و پلمی و اسروش وده ها تن دیگر در این دانشکده فراری دادن مدیران بومی مثل نجیب زاده انصاری دکتر اقتداری و فیاض پورو راستی وصدها تن دیگر وقتی همه باید برایش بیلبرد بزنند مهربانی باید هم نامه بنویسد انهم سرگشاده اقا شما چرا عذرت را از دفتر دکتر کشفی خواستند ؟؟؟؟

 48. ناشناس گفت:

  0

  0

  واقعا برات متاسف هستم آقای مهربانی که بعد از طرفداری از آقا بهزاد حالا باید از جعفرپور حمایت کنید

 49. لار فردا گفت:

  0

  0

  جناب م ج
  مردم را چه فرض کرده اید
  چرا کارهای ادارات را به نام جعفرپور رسانه ای می کنید
  اگر همه این کارها رو ایشون انجام داده پیشنهاد بدین تا تمام وزارت خانه ها جمع بشن و فقط دفاتر نمایندگان وجود داشته باشن

  روسای ادارات برای تحکیم پایه های قدرت هر کاری انجام میدادن تماس می گرفتن با جعفرپور که فلان کار انجام شده ، شما هم سریعا به نام خودتون میزدین

  رؤسایی که بقای حکومتشان در ادامه حضور جعفرپور در مجلس بود

  رییس ورزش و جوانان لارستان
  رییس منابع طبیعی و آبخیزداری
  رییس صنعت معدن و تجارت
  رییس دانشکده علوم پزشکی
  رییس آموزش و پرورش
  م ج ا نقشه بردار بخش خصوصی منابع طبیعی که از سر صدقه جعفرپور به جایی رسید

  مسلما کارها را برای چاپلوسی به نام نماینده تمام می کردن و گرنه نماینده روحش هم خبردار نبود

  مسلما

 50. ناشناس گفت:

  0

  0

  جعفر پور تا آنجا که ما اطلاع داریم بین بخشها برای منافع خودش اختلاف انداخت بخش جویم . بیرم اومد دو دستگی انداخت . آثار این اختلاف تا قرنها ادامه خواهد داشت . حالا خود قضاوت کند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان