میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 مارس 2015 ساعت 9:53 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 27 دیدگاه 2,493 بازدید

شما نظر بدهيد/ سال ۱۳۹۳ براي لارستان، خنج و گراش چه سالي بود؟

 1393نظرات شما در شماره پايان سالِ نشريه «بشارت نو» درج مي شود

شما نظر بدهيد/ سال ۱۳۹۳ براي لارستان، خنج و گراش چه سالي بود؟

حدود دوهفته ديگر سال ۱۳۹۳ به پايان مي رسد. سالي كه دنيا، ايران و منطقه لارستان دستخوش تحولات و تغييراتي بود و بي شك تحليل و بررسي اين تحولات مي تواند چراغ راهي براي آينده باشد.

نشريه «بشارت نو» براي شماره پايان سال خود، قصد دارد در كنار يادداشت هاي تعدادي از نويسندگان و تحليلگران منطقه، نظرات عمومي و كاربران سايت هاي «صحبت» و «آفتاب لارستان» را نيز درباره سير پيشرفت منطقه لارستان، خنج و گراش منعكس نمايد. براي شركت در اين همه پرسي به سوالاتي كه در ادامه مي آيد با تحليل كوتاهي در قالب كامنت پاسخ دهيد.

به نظر شما سال ۱۳۹۳ در منطقه لارستان، خنج و گراش و در حوزه هاي مختلف صنعتي، اقتصادي، فرهنگي، سياسي و… سال رو به جلويي بود يا خير؟ آيا اين سال براي حوزه لارستان، خنج و گراش سال كاميابي و گشايش بود يا ناكامي و سختي؟ لطفا تحليل هاي خود را به صورت كوتاه و ترجيحا با مصداق و نمونه درج نماييد.


27 نظر

 1. محمد گفت:

  0

  0

  به نظرم تعرفه برق خبر خوب نماینده و حرکت مثبت امسال بود.اگه هر سال یک کار این چنینی انجام بشه عالیه.مشکل ما این هست که به کارهای بزرگ فکر می کنیم و از نیازهای ضروری مردم باز می مونیم.به نظرم این کار نماینده بسیار مثبت و رو به جلو بود.

 2. آهو دشتی گفت:

  0

  0

  به نظر من سال ۹۳ هم مثل سال ۹۲ وضعیت کلی مملکت از جمله لارستان وضعیتی ثابت بود.این همان چیزی است که در دوره ۴ ساله رئیس جمهور روحانی انتظار می رود.یعنی ثبات و جلوگیری از بدتر شدن اوضاع و کنترل شرایط.انشالله در دوره بعدی مطالبات مردم باید پیشرفت و بهبود اوضاع باشد.شرایطی کل مملکت در آن قرارداشت و نتیجه عملکرد فاسدترین و بی تدبیرین دولت تاریخ ایران بود اگرچه به گفته حامیانش معجزه هزاره سوم بود که من هم ایمان دارم کسی که بتواند ۲۴ میلیون رای دهنده مملکت را اینگونه […] دهد در واقع معجزه کرده است(البته اگر واقعا”۲۴میلیون عدد درستی باشد.) باعث شده حداکثر مطالبه ملت از دولت یازدهم همین کنترل اوضاع و جلوگیری از بدتر شدن شرایط باشد.

 3. لاري گفت:

  0

  0

  سال ۹۳ براي لارستان سال بدي نيود و همچون تمام كشور اندكي پيشرفت و بهبود شاخص هاي اقتصادي را ديديم. فراموش نكنيم كه دولت روحاني طي يك برنامه ريزي دقيق توانسته تورم لجام گسيخته دولت قبل را مهار كند و همين امر باعث ايجاد ركود نيز شده است كه نتيجه پايين آوردن تورم است. اما سال ۹۳ لارستان در مقايسه با ديگر شهرستانها سال درخشاني نبود و بعضي شهرستانه ا به خوبي و به روشني وضعشان از لارستان بهتر بود.

 4. همشهری گفت:

  0

  0

  به نظرم سال خیلی خوبی نبود. جز تغییراتی که در سطح بعضی ادارات و روسای ادارات داشتیم که حرکت رو به جلویی بود با افکار جدید
  جاهای دیگه چندان پیشرفتی دیده نشد.
  البته آسفالت و بهسازی خیابونا هم خوب بود.
  ولی اگه بخواهیم در یک جمله بگیم: چندان سال خوبی نبود به نسبت شهرهای دیگر استان فارس

 5. لاری گفت:

  0

  0

  منظورتون از این سوال
  عملکرد نماینده هست دیگه. مگه نه؟
  خب سوال را اینجوری میگفتین: عملکرد نماینده در سال ۹۳ چطور بود؟
  و بشنوید جواب من: عملکرد نماینده
  چندان هم چنگی به دل نزد. والسلام

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  در زمينه صنعتي و اقتصادي در لارستان به تبع كل كشور انتظار زيادي نداشتيم چراكه بر اثر تحريم ها همه چيز تقريبا قفل شده است. در زمينه فرهنگي عليرغم اينكه دولت و رئيس ارشاد و مديركل عوض شده تفاوت زيادي ايجاد نشده است. ان شالله در سال بعد اين اتفاق بيفتد. در زمينه سياسي به نظر من غير از تغييرات محدودي كه در مديريت شهرستان ايجاد شده مثلا فرماندار خيلي خوبي نصيبمان شده اما غالب ادارات و بخشداري ها و… همچنان افراد دولت قبل و چه بسا آنهايي هستند كه اعتقادي به دولت تدبير و اميد و آقاي نجيب زاده ندارند بر سر كارند.

 7. بی طرف گفت:

  0

  0

  به قول لاری ها او از پس او گنه تر دا

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  امسال باید از دو مدیر فعال شهر یعنی آقایان قنبر نژاد و مهندس نصر که تحولی خوب و مثبت را در حوزه مدیریتی خود ایجاد کردند تشکر کرد.امید که در سال آینده نیز این روند ادامه داشته باشد و دیگر مسئولین شهر نیز به این مدیران پرتلاش بپردازند.و همچنین از آقای انصاری فرد نیز بخاطر برقراری پرواز حج و تلاش برای برقراری پرواز عتبات نیز تشکر نمود.

 9. لارستانی گفت:

  0

  0

  در حوزه آموزش و پرورش هم تحول خوبی بود.

 10. حقیقت گفت:

  0

  0

  یک سوال:چرا این نظر سنجی سوال خود رادرارتباط بامحدوده شهرستان لارستان ویا محدوده جنوب فارس ویالارستان بزرگ مطرح نمی نماید وازقضا به محدوده حوزه انتخاباتی نماینده یعنی لارستان وخنج وگراش اشاره دارد .هدف چیست ؟به قول خودتان این روش ها دیگر نخ نما شده است.اما درحین حال پاسخ این است که تحولات این حوزه نیز همانند سایرنقاط کشور واستان بستگی به امکانات دولت وبنیه مالی آن داشته که درحد قابل قبولی بوده است .قطعا دراین شرایط انتظار معجزه ای نمی توان داشت.اما مهمترین دست آورد همدلی وهماهنگی بین مسئولان اعم ازنماینده دلسوز وفرماندارمحترم وشوراوشهردارتلاشگروسایرمدیران محترم است که میتواندنتایج خوبی به بار آورد.

 11. ناشناس گفت:

  0

  0

  سال ۹۳هم تمام شد ولی ما حرکتی قابل توجه از نماینده ندیدیم کاش کار مهمی انجام داده بود که […] مردم نمی شد انشاالله در انتخابات اینده با نماینده جدید وپرتلاش شاهد تحول خوبی در منطقه لارستان باشیم

 12. رسول گفت:

  0

  0

  سال ۹۳ براي لارستان سال خوبي بود. تقريبا تمام مسئولان لارستان از فرماندار و نماينده مجلس تا شورا و شهرداري و امام جمعه و… در عمل به وحدت و هماهنگي توجه كردند و اين موضوع ارزشمندي است. از ياد نبرده ايم اختلافات مسئولان در سال هاي قبل كه عملا باعث توقف كارها شده بود.

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  آن زمان كه در دولت احمدي نژاد نفت بشكه اي ۱۴۰ دلار بود و همه حاكميت يكپارچه از او حمايت مي كردند و زمان مصوبه گرفتن و افتتاح پروژه بود و به قولي با تلفن مجوز صادر مي شد لارستان نتوانست هيچ استفاده اي كند حالا و در سال ۹۳ كه ميراث دولت قبل كه تحريم و تورم و كاهش ارزش پول ملي و البته اختلاس و فساد و […] است چه توقعي داريم؟؟!! همين كه دولت توانسته تورم را كنترل كند و پرونده هسته اي را تا مرز توافق پيگيري كند شاهكار كرده. در لارستان هم همه مي دانيم تا اعتبارات دولتي نباشد اتفاقي نمي افتد.

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  سال ۹۳ به نظر من سال آرامش و ثبات براي كشور و لارستان بود. اين البته وضعيت بدي نيست و در مقايسه با سال هاي قبل كه مردم در اضطراب تورم و انتخابات و… بودند نكته اي رو به جلو محسوب مي شود. در سال ۹۳ بي شك چهره هاي ماندگار ما خيراني هستند كه هزينه ساخت دانشكده علوم پزشكي را متقبل شدند.

 15. داریوش گفت:

  0

  0

  به نظر من سال ۹۳ استارت پیشرفت منطقه زده شد، هر چند شروع کندی داشت اما امیدوارم در سال های آتی این حرکت سریعتر صورت بگیره.
  در ضمن باید با قدر شناسی از مدیران فعال منطقه ارزش کارهای مثبت و تلاشهای بی وقفشان را پاس بداریم.
  مدیرانی چون: مهندس انصاری فرد مدیر کل فرودگاه بین المللی آیت اللهی، مهندس حسن هوشمند مدیر سابق جهاد کشاورزی، مهندس نصر مدیر کل راه و شهرسازی، قنبرنژاد شهردار محترم لار، نجیب زاده فرماندار ویژه و محترم شهرستان

 16. لاری گفت:

  0

  0

  سال گذشته ما با هم خوب نبودیم. باران هم نیامد…..

 17. لارستانی گفت:

  0

  0

  سال ۹۳ سال خوبی نبود. نا امنی زیاد. قاچاق کالا و مواد مخدر

 18. لار گفت:

  0

  0

  بهترین تحول در حوزه آموزش و پرورش بود. ای کاش همه مدیران ما روشنفکر بودند.
  البته رییس فرودگاه هم خیلی تلاش کردند برای راه اندازی پرواز حج

 19. لاریم گفت:

  0

  0

  ازنظررسیدگی به خیابونای شهرمون راضی کننده بود

 20. احسان گفت:

  0

  0

  تحول چندان چشمگیری نبود. یا شاید تحول بود و ما نفهمیدیم.

  فقط شهرداری بسیاری از خیابانها را آسفالت کرد . رییس فرودگاه پرواز حج را راه انداخت.
  رییس آموزش و پرورش هم آن اداره را از خمودی بیرون آورد.

 21. بیقرار گفت:

  0

  0

  برای لار که خیلی خوب نبود.
  برای خنج و گراش را نمیدانیم خوب بوده یا نه

 22. معلم گفت:

  0

  0

  اگه نماینده محترم که اتفاقا عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هم هستند تلاش کرده بود تا به لار
  دانشگاه فرهنگیان میدادند خیلی خوب بود چون لار شدیدا با کمبود معلم مواجه شده متاسفانه

 23. ناشناس گفت:

  0

  0

  صال دئوا های سمد با انثاری فرد

 24. بهادر گفت:

  0

  0

  براي دانستن موفقيت لارستان در سال قبل اصلا نياز نيست زحمت زيادي بكشيد. فقط برويد و سايت نماينده مردم لامرد در مجلس و اقدامات بزرگ او براي لامرد را بخوانيد و مقايسه كنيد با سايت نماينده لارستان. من ديگه هيچي نمي گم!!!!

 25. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  http://roshangari.ir/video/32100
  آزادی کامل

 26. بهار گفت:

  0

  0

  سال ۹۳ براي لارستان سال قبولي خيران ارجمند و سال رفوزه شدن مسئولان و نماينده مجلس بود!!!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان