میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 دسامبر 2019 ساعت 2:45 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,177 بازدید

شنیده های انتخاباتی/ بروجردی، همچنان مشغول ارزیابی است/ یک جوان «استارت آپی» در راه

شنیده های انتخاباتی/ بروجردی، همچنان مشغول ارزیابی است/ یک جوان «استارت آپی» در راه

همانطور که می دانید در دو روز گذشته پنج نفر در انتخابات پیش روی مجلس در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز نام نویسی کرده اند: میلاد خرمی، حسین حسین زاده، جمشید جعفرپور، کاظم رحیمی نژاد و داریوش سپاده.

از بروجردی چه خبر؟

غیر از افراد ذکر شده تعداد زیادی از اسامی نیز به گوش می رسد که از قرار معلوم طی پنج روز آینده نام نویسی خواهند کرد. بی شک شاخص ترین چهره ای که خیلی ها در انتظار نام نویسی اش هستند «علاء الدین بروجردی» است.

طبق آخرین اخبار، وی طی روزهای گذشته دیدارهای زیادی با مدیران و چهره های مطرح در شیراز و جهرم داشته و موضوع نام نویسی خود از لارستان را با آنها مطرح کرده است.

خودش اما در آخرین اظهار نظر تاکید کرده تصمیم نهایی را هنوز نگرفته است. او همچنین از اصرار برخی همفکرانش برای ورود به لیست تهران گفته و اینکه یک جای خالی را در لیست تهران برای او نگه داشته اند.

از طرفی بر اساس شنیده ها بروجردی در نشستی که دو هفته قبل درحضور برخی معتمدان لاری داشته تاکید کرده است: هنوز تصمیم قطعی به آمدن از لارستان را نگفته ام اما اگر جمع بندی من به حضور از این حوزه انتخابیه بود تا آخر انتخابات خواهم ماند.

غالب نامزدها در روزهای پایانی می آیند

از بروجردی که بگذریم اسامی زیادی در فضای مجازی ذکر می شود که طی روزهای آتی نام نویسی خواهند کرد. اسامی مثل: ابراهیم مهرابی، حسینعلی حسین شیری، خسرو حسن زاده، ناصر دلخوش و… از شهرستان گراش، نعمت الله فیروزی از شهرستان اوز و اسامی مثل: منصور محتاجی، اسعد زاهدی، حسین صبورایی، عنایت الله انصاری فرد، یوسف محبی، یعقوب موحدی، کرامت تقوی و… از لارستان.

زیر چهل ساله ها چند نفرند؟

موضوعی که مدتها در فضای مجازی مورد بحث است نیاز منطقه به حضور جوانان تحصیلکرده و پرانرژی است. از نامزدهای بالای ۵۰ سال که بگذریم در این دوره تعداد قابل توجهی نامزد بین ۴۰ تا ۵۰ ساله داریم. اما نامزدهای زیر ۴۰ سال در این دوره نیز انگشت شمارند و می توان به داریوش سپاده و میلاد خرمی اشاره کرد. از این دو البته ظاهرا حضور خرمی چندان جدی نیست و پدر او در متنی که برای رسانه های منطقه ارسال کرده این تصمیم او را کاملا شخصی دانسته و از کناره گیری وی خبر داده است.

شنیده ها اما حاکی از آن است طی روزهای آتی ممکن است «مصیب علیشیر» جوان فعال در عرصه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ، نام نویسی کند. او که سفر چند وقت قبلش با دکتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به اروپای شرقی خبرساز شد (اینجا) در جمع دوستانش تمایل خود به نام نویسی در انتخابات را اعلام کرده است.

علیشیر، کارشناس ارشد مهندسی نفت از دانشگاه تهران، عضو بنیاد ملی نخبگان و برگزیده جشنواره های معتبر خوارزمی و شیخ بهایی است. از سوابق دیگر او نیز می توان به مدیرعاملی او در شرکت دانش بنیان «پترو اهورا»، کارشناس پژوهش شرکت نفت، مدیرگروه نفت جهاد دانشگاهی تربیت مدرس، نماینده ایران در مسابقات جهانی فندلاند، نماینده شرکت های دانش بنیان ایران در دو سفر با وزیر امور خارجه به اروپا، دبیر اجرایی انجمن مهندسی نفت (SPE) و… اشاره کرد.

با این وصف حتی باحضور او نیز صف زیرچهل ساله ها در این انتخابات همچنان خلوت است.

از خانم ها خبری نیست

اگر یادتان باشد «فتحیه فتحی» نامزد اوزی دوره قبل توانست حداقل در زمان نام نویسی حاکمیت مطلق نامزدهای مرد را بشکند! اما در این دوره ظاهرا از یک چهره خانم هم خبری نیست!

با اخبار و مطالب انتخاباتی سایت «آفتاب لارستان» همراه باشید


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  1

  جناب بروجردی بهتر است از خوی و سلماس که کسن ندارند قبول زحمت بفرمایند.

 2. مهندس گفت:

  3

  0

  علیشیر اصلا گزینه قوی و با تجربه ای نیست.حتیسابقه کار ی که یاد بگیره روال سیاست های دولتی رو نداره. مگه با دو سفر سیاهی لشکری ادم میتونه بره نماینده بشه.این همه جوون قوی تر از این ما داریم.این این وسط چی میگه.

 3. یک سمپادی گفت:

  2

  0

  ایشون اصلا سابقه اجرایی نداره..کاش یه جوان با سابقه اجرایی وارد میشد.ما جوانان با سابقه خیلی بهتر و اجرایی بیشتردر لار داشتیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان