میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 اکتبر 2018 ساعت 1:35 ب.ظ سرویس:شهر و شهروند بدون دیدگاه 587 بازدید

شهرداران لار، لطیفی، خور و بخشدار مرکزی لارستان گرد هم آمدند

شهرداران لار، لطیفی، خور و بخشدار مرکزی لارستان گرد هم آمدند

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی لارستان، دوشنبه هفتم مهرماه نشست مشترک سه شهردار لار، خور و لطیفی به همراه رئیس شورای اسلامی شهرستان، اعضای شورای اسلامی و ائمه جمعه اهل سنت شهرهای خور و لطیفی به میزبانی شهرداری خور برگزار شد.

در ابتدای این نشست حلیمی شهردار خور به خوش آمدگویی مهمانان پرداخت سپس پیروز بخشدار مرکزی لارستان هدف از برگزاری این نشست ها را تعامل، همفکری و همکاری بیشتر بین این سه شهر بیان کرد.

بخشدار مرکزی لارستان در ادامه از حضور مسئولان استانی و شهرستان در شهرها و روستاهای بخش مرکزی در آینده نزدیک برای تسریع در حل مشکلات موجود خبر داد.

پیروز همچنین از ضرورت تقویت «وحدت» در بین شهرها و روستاهای این بخش گفت و از «کمبود اشتغال» نیز به عنوان مهمترین ضعف این مناطق یاد کرد.

وی در ادامه از راه اندازی شرکت تعاونی توسعه و عمران بخش مرکزی خبر داد و بر تلاش شبانه روزی شهرداران و دهیاران به منظور رفع محرومیت از چهره روستاهای بخش تاکید کرد.

وی در این باره افزود: شرکت تعاونی دهیاری ها نیز می تواند تمام کارهای عمرانی بخش مرکزی و حتی شهرستان را انجام دهد که این امر موجب درآمد پایدار برای دهیاری ها و ایجاد اشتغال برای جوانان می گردد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان