میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 مارس 2015 ساعت 6:25 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,720 بازدید

شهرداران و شوراهای سه شهرستان لارستان، خنج و گراش جلسه توجيهي برگزار كردند

qq3شهرداران و شوراهای سه شهرستان لارستان، خنج و گراش جلسه توجيهي برگزار كردند

سايت شوراي اسلامي شهر لار: روز یک شنبه دهم اسفند جلسه توجیهی قوانین شهرداری و شورای اسلامی شهرستانهای لارستان، خنج و گراش در تالار شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.

زینلیان معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان ضمن خوش آمدگويي به کارشناسان استانداری، اعضای شوراها و شهرداران لارستان و تقدیر از شهرداری و شورای اسلامی شهر لار به منظور میزبانی این جلسه، رعایت قوانین و مقررات و لزوم تبیین آئین نامه ها را در تقویت عملکرد شهرداران و شوراها حائز اهمیت دانست.

کهندل رئیس گروه امور شوراها و شهرداری ها نیز ضمن تشکر و قدردانی و تاکید بر رعایت مقررات و آیین نامه های تعیین شده، توضیحات کاملی درخصوص رعایت دستورالعمل های استفاده از مهر شورا، ماموریت اعضا، دقت در رعایت قوانین در تصویب لوایح شورا، الزام شهرداران به اجرای مصوبات شورا و رعایت ماده ۸۰ مبنی بر ارسال مصوبات پس از تایید کمیته تطبیق، رعایت موضوع ماده ۸۳ قانون شوراها که بر عدم دخالت اعضای شورا در امور اداری شهرداری ها تاکید دارد، توجه به سقف جلسات شوراها و فواصل جلسات برگزار شده شوراها و تایید درخواست های مردمی در قالب استشهادیه های محلی و…  مطالبی ارائه داد.

شفیعی کارشناس امور مالی شوراها و شهرداری های استانداری فارس با ارائه تعریف جامع از بودجه شهرداری ها نحوه اجرا و عملیات بودجه، تفریغ بودجه، موضوع جابجایی پروژه های شهری، حراست و حفظ اموال شهرداری، رعایت سقف ترک تشریفات، توجه به طبقات درآمدی در ردیف های بودجه و… تشریح نمود.

شایان ذکر است این جلسه توجیهی به منظور آشنایی با شهرداران و اعضای شوراهای شهر لار، خور، لطیفی، اوز، جویم، بنارویه، بیرم و عمادشهر و شهرهای شهرستانهای خنج و گراش برگزار شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان