میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 نوامبر 2014 ساعت 7:19 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,496 بازدید

شهرداري در خيابان هاي اصلي لار «سرعت گير» نصب مي كند

شهرداري در خيابان هاي اصلي لار «سرعت گير» نصب مي كند

nasbe-soratgirشهرداری لار براي کاهش سوانح رانندگی تصمیم به اجرای سرعت گیرهایی استاندارد در خیابانهای اصلی و حساس شهر نموده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر لار و حومه ضمن اعلام این مطلب افزود: روزانه شاهد حوادث دلخراشی ناشی از تصادفات درون جاده ای هستیم که منشأ اصلی آن سرعت بالای وسائل نقلیه ای است.
محمد امین منتظری با اشاره به داشتن سرعت بالا در ورودی های اصلی شهر تصریح کرد: براساس مصوبه شورای ترافیک برای تنظیم سرعت در محدوده شهر به سرعت مجاز تعیین شده، سرعت گیر هایی بر اساس سرعت و مشخصات معماری و سازه ای طراحی شده است که باعث تقلیل سرعت می شود.
منتظری با اشاره به تصمیم شهرداری جهت اجرای سرعت گیرهایی در خیابانهای اصلی و حساس شهر افزود: هزینه اجرای این طرح تاکنون بالغ بر ۱۱۰ میلیون ریال می باشد که امید است با اجرای این سرعت گیرها شاهد کاهش بروز حوادث ناگوار و تلخ برای شهروندان باشیم.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر لار و حومه همچنين به احداث دو سرعت گیر جدید روبروی پمپ بنزین شهرقدیم واقع در خیابان کارگر و روبروی بانک ملی لار نو واقع در بلوار فرهنگ خبر داد.


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  اخ که چقدر شهرداری لار فعاله یه وقت خسته نشن این همه پروژه اساسی!!!!!!!!

 2. ماشال گفت:

  0

  0

  خیلی به جلو بندی وکمک های ماشین ضربه میزنه ولی در کل با این طرح موافقم.چونکه برای امنیت مفید بحساب میاد واز شورا وشهرداری متشکریم

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  دیونه مون کردن با سرعت گیر .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان