میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 دسامبر 2016 ساعت 7:42 ق.ظ سرویس:شهر و شهروند, مطلب شما 3 دیدگاه 1,617 بازدید

شهرداری برتر لطیفی و یک نکته

photo_2016-08-27_02-03-11شهرداری برتر لطیفی و یک نکته

آفتاب لارستان: مطلب پیش رو با امضای «یک شهروند از لطیفی» برای این سایت ارسال شده و در آن نسبت عدم بهره گیری مناسب شهرداری این شهر از خدمات الکترونیک همچنین نداشتن یک وب سایت انتقاد شده است.

سایت آفتاب لارستان ضمن احترام به نظر کاربران و مخاطبان خود همچنین تشکر بابت ارسال مطالب، خواهشمند است از امضای حقیقی حداقل برای اینگونه مطالب استفاده شود تا انتقادات مطروحه تاثیرگذاری بهتر و بیشتری داشته و از برخی سوء تفاهمات جلوگیری شود.

در ادامه مطلب این «شهروند از لطیفی» را بخوانید:

***

شهریور ماه امسال بود که خبر برگزیده شدن شهرداری لطیفی در میان شهرهای با زیر دویست هزار نفر جمعیت به عنوان شهر هوشمند از طریق سایت های مختلف خبری ملی، استانی و شهرستانی از جمله همین سایت آفتاب لارستان، منتشر شد.

همین امروز جهت مطالعه موردی درباره لطیفی، اسم این شهر را در گوگل جست و جو کردم. سایت های زیادی درباره لطیفی از گذشته تا امروز خبرهای متعددی را منتشر کرده اند. اما بعد از زیر و رو کردن چند سایت ناگهان این مسئله به ذهنم خطور کرد که چرا شهردار و کارکنان محترم شهرداری لطیفی با لقب سنگینی که هم اکنون با برگزیده شدن و دریافت لوح در یک همایش ملی با حضور نمایندگان وزارت کشور، وزارت ارتباطات و رئوسای شورای عالی استان ها و نمایندگان مجلس در سالن همایش های بین المللی برج میلاد، به عنوان شهر هوشمند یدک می کشد، هنوز درصدد راه اندازی سایت شهرداری لطیفی برنیامده اند؟!

این چگونه شهر هوشمندی است که شهرداری آن در حین ممتاز بودن در عرصه هوشمندی شهری، حتی ایمیل خود را در اختیار کاربران اینترنتی نمی گذارد چه برسد به اینکه بتواند از این طریق اطلاع رسانی نماید، شهر لطیفی را به دیگران معرفی کند یا اینکه بخشی از خدمات خود را به صورت الکترونیک به ارباب رجوع ارائه نماید؟!

البته برگزیده شدن شهرداری لطیفی در کنار شهرداری شاهرود حتما بر پایه اندازه گیری برخی شاخص ها بوده است و نمی توان آنرا نادیده گرفت. این انتخاب را باید به دیده مثبت نگریست و به فال نیک گرفت و به محرکی برای راه اندازی سایت اطلاع رسانی شهرداری لطیفی تبدیل نمود.

امید است شهرداری لطیفی اقدام به راه اندازی سایت خود با طراحی زیبا و درخور شأن مردم لطیفی نماید و از زیر سایه سنگین بدبینی هایی که در پی برگزیده شدن به عنوان شهرداری هوشمند و در عین حال نداشتن سایت اطلاع رسانی در گوشه ذهن برخی ایجاد شده است، خارج گردد./ یک شهروند از لطیفی

مطلب مرتبط:

شهرداری لطیفی مقام برتر یک همایش ملی را کسب کرد


3 نظر

 1. دلسوز گفت:

  0

  0

  برگزیده چی برتر چی…اصلا همش […] هر کی بیشتر […] تو این همایشها برتر میشه…

 2. شهروند نمونه گفت:

  0

  0

  این داستان ، ادامه دارد
  گوش مردم را دراز پندارد

 3. یه دوست گفت:

  0

  0

  سلام بر شوراهای مردمی
  ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت ب شوراهای مردمی عزیز و زحمت کش و خیر خواه استان لارستان ،خصوصا شورای لطیفی
  […] که باشید ،هر […] میتونه براتون تعیین تکلیف کنه
  و من الله توفیق

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان