میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 فوریه 2015 ساعت 9:43 ب.ظ سرویس:اجتماعی 3 دیدگاه 1,327 بازدید

شهرداری لار بيش از ۳/۵ ميليارد تومان پروژه افتتاح كرد

همزمان با دهه مبارک فجر صورت گرفت

شهرداری لار بيش از ۳/۵ ميليارد تومان پروژه افتتاح كرد

سيد كامران علوي/ روابط عمومي شهرداري لار: در دومین روز از دهه مبارک فجر، پروژه های عمرانی شهرداری لار با هزینه ای بالغ بر ۳۶ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

Untitled-1

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، زیر سازی و آسفالت خیابان مدرس جنوبی با اعتبار هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، زیر سازی و آسفالت ۳۰ متری ورودی پارک شهر لاين اول با اعتبار یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال، اصلاح هندسي تقاطع ۴۰ متري دوم و مسدود نمايي بريدگي ها با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، سایبان دارالرحمه جديد با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال، آسفالت بلوار فرهنگ با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال، آسفالت بین فاز ۲ و ۳ بازار امام خمینی (ره) با اعتبار یک میلیارد ریال، سرامیک رفوژ وسط بلوار فرمانداری با اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال، دیواره سیل بند کانال ندا با اعتبار سه میلیارد ریال، مرمت خانه محمودي با اعتبار ۹۰۰ میلیون ریال، ديواره سيل بند دارالرحمه به اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، محوطه سازي ورودي پارك شهر با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، اجراي جزيره و زير سازي و آسفالت ورودي بلوار سعدي با اعتبار ۵۰ میلیون ریال، زير سازي وآسفالت پشت نانوايي محمدعراقي با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال، زير سازي وآسفالت شهرك بعثت با اعتبار دو میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال، زير سازي و آسفالت خياباني در محله كوريچان با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال و بهسازي ميدان صحبت لاري با اعتبار یک میلیارد ریال از پروژه هایی بود که در این روز با حضور علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، رامین اقتداری رئیس و تنی چند از اعضاي شورای اسلامی شهر لار، روسای شهرستان و مسئولین واحدهای اجرایی شهرداری لار افتتاح و به بهره برداری رسید.

 


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  لطفا خبرتان اصلاح بفرمایید ۹۰۰ میلیون ریال مرمت خانه محمودی توسط میراث انجام شد و شهرداری هنوزتعهد خود را عملی ننموده است ، اگر انجام داده اید با تصویر نشان دهید .

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  به کفپوش و نصب چراغ برق و روکش آسفالت و خرید اسباب بازی و کاشت گل و رنگ آمیزی شما پروژه میگویید؟!!!!!! پس لارستان با این کارها ظاهری میخواهد بشود استان!!!!!!!!!! خدا رحم کند!،،،،،،،،!!!!!!!!!!

 3. علی گفت:

  0

  0

  ۲۰ میلیار د بودجه را با این کارها ی ابتدایی توجیه میکنید .لااقل یک پروژه زیربنایی و اساسی را تعریف یا افتتاح مینمودید. واقعا که!!!!!!!!!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان