میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 نوامبر 2014 ساعت 9:38 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,430 بازدید

شهرداری لار سه اطلاعيه مهم منتشر كرد

در راستای بهسازی و زیباسازی شهر لار صورت گرفت؛

شهرداری لار سه اطلاعيه مهم منتشر كرد

ghanbarnejadمحمدرضا قنبرنژاد، شهردار لار به تازگي سه اطلاعيه نوشته و براي انتشار در اختيار رسانه هاي شهر قرار داداه است. متن كامل اين سه اطلاعيه در پي مي آيد:

 اطلاعيه۱

به اطلاعیه کلیه مالکین زمین و یا خانه های مسکونی و اماکن تجاری واقع در دامنه پاقلعه و ارتفاع معروف به پشتو و دروازه شیراز می رساند چون شهرداری لار قصد اصلاح معابر پیاده و سوار و تیپ شهری را دارد با در دست داشتن مدارک خود ظرف مدت یک ماه به شهرداری لار سازمان بهسازی و نوسازی شهر لار مراجعه نمایند.

 ***

اطلاعیه ۲

به اطلاع کلیه مالکان زمین اعم از قطعات کوچک و بزرگ واقع در محدوده و راههای مواصلاتی شهر لار، از اشخاص حقیقی و حقوقی که تعیین وضعیت نشده اند می رساند از تاریخ انتشار آگهی به مدت یک ماه با در دست داشتن مدارک زمین جهت انجام مراحل قانونی و توافقات لازم به شهرداری لار سازمان بهسازی و نوسازی مراجعه نمایند. 

 ***

اطلاعیه ۳

به اطلاع همشهریان عزیز می رساند مستند به مفاد ماده ۱۱۰ قانون شهرداری ها و ماده ۲۹ قانون نوسازی و مصوبه شماره ۱۵۲۰ مورخ ۱۴/۱۰/۹۲ شورای محترم اسلامی لار، مالکان اراضی فاقد حصار یا دارای بنای مخروبه و غیر مناسب در محدوده شهری که منافی با پاکی و پاکیزگی و زیبایی شهر یا موازین شهرسازی می باشد، می بایست با مراجعه به شهرداری و اخذ مجوز نسبت به دیوارکشی و یا مرمت ملک خود منطبق با ضوابط شهرسازی اقدام نمایند. در غیر اینصورت براساس مصوبه شماره ۱۵۲۰-۱۴/۱۰/۱۳۹۲ شورای محترم اسلامی شهر لار از تاریخ ۰۱/۰۱/۹۳ عوارض این گونه املاک معادل تعرفه مصوب مطالبه و اخذ خواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر به شهرداری مراجعه فرمایید. 

محمدرضا قنبرنژاد/ شهردار لار

 


2 نظر

 1. ماشال گفت:

  0

  0

  خوب در یک کلام وجمله مینوشتن پول لازم داریم تشریف بیارین وحضور بهم رسانید

 2. یک دوست گفت:

  0

  0

  احسنت به جناب قنبرنژاد . واقعا در این مدت کم که ایشون شهردار هست تغییرات زیادی دیدم در شهر . خدا قوت

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان