میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۳ ق.ظ سرویس:شهر و شهروند 2 دیدگاه 487 بازدید

شهرداری و شورای شهر لار شهروندان را غریبه ندانند!

شهرداری و شورای شهر لار شهروندان را غریبه ندانند!

آفتاب لارستان: همانطور که احتمالا در خبرها خوانده اید نجفی شهردار پیشین تهران قبل از استعفای خود طرحی را در شهرداری تهران پیاده کرد که اقدامی قابل تحسین در جهت تقویت اصل «شفافیت» و «فسادزدایی» همچنین تکریم و احترام به شهروندان است.

طبق این طرح شهرداری تهران مکلف شد اطلاعات تمام قراردادهای بالای یک میلیارد تومان را در اختیار شهروندان و عموم مردم بگذارد.

این اقدام از همان زمان اطلاع رسانی مورد توجه و تحسین مردم و رسانه ها واقع شد.

با ذکر این مقدمه به نظر لازم می آید شهرداری و شورای اسلامی شهر لار نیز بتوانند همین روند را (بی شک با مبلغی بسیار پایین تر از قراردادهای تهران) انجام دهند.

همانطور که غالب اعضای محترم شورا چه در ایام تبلیغات انتخاباتی و چه اکنون و چه شهردار محترم لار همواره بر اصل شفافیت تاکید می کنند لذا محقق شدن این پیشنهاد نمی تواند کاری سخت باشد و با مخالفت جدی این عزیزان مواجه گردد.

امیدواریم شهرداری و شواری شهر لار از این آزمون سربلند بیرون بیایند و شهروندان را نه در حرف که در عمل نیز غریبه نپندارند!


2 نظر

 1. بانوی لاری گفت:

  1

  0

  ما ز یاران چشم یاری داشتیم/ خود غلط بود آنچه می پنداشتیم.
  قبل از انتخابات خیلی حرفا میزنند اما وقتی به مراد دلشون رسیدند دیگه هرگز نبود آشنایی. یادمه قبل از انتخابات, اکثر خانم هایی که کاندید شده بودند تو تبلیغاتشون در جهت حمایت از بانوان, حرفها زدند و سخن ها گفتند. بالاخره یک بانوی لاری هم در انتخابات پذیرفته شد و رأی آوردند اما بازم حمایت از بانوان لاری فقط در حد شعار موند. در این مدت هفت هشت ماهه عملا کار خاصی که قابل بیان باشه برای بانوان انجام نشده و ظاهرا حمایت از بانوان, ترفندی هست برای رأی آوردن.
  البته از انصاف به دور است که این نکته رو عرض نکنیم که ظاهرا یکی از بانوان شورا چند تا مشاور برای خودشون انتخاب کردند اما این چند تا مشاور اصلا نه در جلسه ای دیده شدند و نه انگار اصلا تا حالا طرحی رو ارائه دادند که چشمگیر باشه و متاسفانه ظاهرا در حد چند تا اسم باقی مونده و ما بانوان لاری همچنان مظلومتر از قبل هستیم.
  و اما کلام آخر: از این به بعد چه در انتخابات مجلس و چه در انتخابات شورا هر کسی بخواد از ظرفیت بانوان برای رأی آوردن استفاده بکنه باید بعدش کار بکنه وگرنه دیگه مورد حمایت بانوان قرار نخواهد گرفت.
  والسلام

 2. لارستان خاموش گفت:

  3

  0

  خانم جهانديده كه خود را منتخب بانوان اعلام ميكنند متاسفانه نهايت اقداماتشون در حد رسيدگي به ليتك و بالاتوه خلاصه شده، ميبايست شخص ديكري […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان