میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند یک دیدگاه 346 بازدید

شهردار لار: امکان پرداخت الکترونیکی قبوض و عوارض شهرداری لار فراهم شد

شهردار لار: امکان پرداخت الکترونیکی قبوض و عوارض شهرداری  لار فراهم شد

شهردار لار از پرداخت الکترونیکی قبوض و عوارض شهرداری از طریق سامانه ۱۳۷ خبر داد و گفت: طرح مذکور با همکاری بانک شهر اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد با اعلام این خبر گفت: سامانه ۱۳۷ شهرداری لار به عنوان پل ارتباطی شهروندان و مسئولان این دستگاه، با کاربری های متعددی راه اندازی شده است که یکی از این امکانات، برخورداری از فضای پرداخت الکترونیکی قبوض و عوارض است.

وی با بیان اینکه سامانه ۱۳۷ یکی از در دسترس ترین امکانات ارتباطی شهرداری لار با شهروندان به شمار می آید، بیان کرد: دسترسی آسان به تلفن به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزار ارتباطی، سبب شده است این سامانه یکی از پرمخاطب ترین سامانه های شهری لار باشد که به واسطه آن شهروندان نیازها، مشکلات و دغدغه های خود در خصوص مسائل شهری را مطرح کنند.

محمدرضا قنبرنژاد، میانگین تماس شبانه روزی شهروندان با سامانه را نزدیک به ۱۵۰ تماس ذکر کرد و ادامه داد: بر همین اساس، با هماهنگی های انجام شده با بانک شهر، امکان پرداخت قبوض و عوارض شهرداری از این سامانه برای شهروندان فراهم شد.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری های مستمر امور فناوری ارتباطات و اطلاعات شهرداری لار و مکاتبات متعدد با شرکت پشتیبان سامانه ۱۳۷ و شرکت توسعه و نوآوری شهر موفق شدیم این طرح را با امکاناتی شایسته و زیرساخت هایی مناسب، عملی نماییم.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    اقای شهردار..چندین سال از مسیولیت شما در سمت شهردار می گذرد..قول داده بودید که پارک شهر را سر و سامان دهید ولی متاسفانه هنوز پارک به صورت خاکی و ریگی می باشد که واقعا مایه ابروریزی برای شهر کهن لار است..

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان