میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 3 دیدگاه 717 بازدید

شورایی از هنرمندانِ لار هزینه های فرهنگی شورای شهر را مدیریت می کنند

شورایی از هنرمندانِ لار هزینه های فرهنگی شورای شهر را مدیریت می کنند

نشست جمعی از روسای انجمن های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر لار در محل دفتر انجمن نمایش برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، در این جلسه که به ابتکار اداره ارشاد اسلامی برگزار شد، اشکان عسکری (رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر) به همراه میرپور، جهاندیده و زارع معاون فرهنگی شهرداری حضور داشتند که با نمایندگان هنرمندان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای این نشست؛ سید علی اصغر رفعت حقیقی ضمن بر شمردن نکات مثبت تعاملات بین هنرمندان و مدیران شهری؛ به تشریح اهداف این نشست پرداخت. وی این جلسه را دست آورد گفت و گوهای به عمل آمده با شورای اسلامی شهر لار دانست و افزود: تصمیم شورا در واگذاری امور هنری شهر به خود هنرمندان و اهمیت به نظرات و ایده های آنان نقطه عطفی در این دوره خواهد بود که امیدواریم با همکاری همه مسولان شهری به بهترین شکل محقق شود.

در ادامه این جلسه هریک از حاضران به نمایندگی از انجمن های فعال شهرستان به ارایه نطرات و دیدگاه های خود پرداختند.

پس از آن اشکان عسکری رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر لار نیز با بیان درک حساسیت موضوع فرهنگ و هنر، از تشکیل شورای ۵نفره شامل نمایندگان هنرمندان شهرستان خبر داد.

به گفته عسکری این شورا تمام فعالیت ها، درخواست ها و ایده های موثر هنری شهر را رصد خواهد کرد و درباره نحوه تخصیص کمک به این گروه ها تصمیم خواهد گرفت.

در پایان این جلسه هنرمندان حاضر تشکیل این شورا را گامی موثر در بالندگی هنرمندان و جهت دار شدن فعالیت ها دانستند و خواستار عملیاتی کردن هرچه سریعتر این مصوبه شدند.


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  واسه هنرمندای شهرم متاسفم که هیچ واکنشی نسبت به این جلسه و این خبر نداشتند، قطعا هر بلایی سرشون بیاد حقشونه، چون خودشون سکوت اختیار کردن.
  “شورایی از هنرمندانِ لار هزینه های فرهنگی شورای شهر را مدیریت می کنند” ، کدوم هنرمندان، برای چه عده ای از جانب خودشون تصمیم میگیرن و به عنوان نماینده هنرمندای شهر که از طرف هنرمندا قابل قبول نیستن میخوان بجای اونا تصیمیم بگیرن.
  امیدوارم آقای عسکری و میرپور و خانم جهاندیده خیلی مراقب تصمیماتی که قراره واسشون بگیرن باشن، واقعا باید مراقب باشن که کجا دارن پا میذارن و با چه کسانی همکاری میکنند. امیدوارم عزیزان شورای شهر که با رای مردم اومدن بالا مدیریت رو ندن دست این اقایان اداره ارشاد، چون قبلا اینها امتحانشون رو پس دادن و برای همه واضح و مبرهنه که چه گلی بر سر فرهنگ این شهر زدن.
  خداکنه این جلسه هم مثل جلسات دیگه بی نتیجه باشه.

  • سعید گفت:

   0

   1

   چشم جناب […] میگیم پول رو دست شما بدن که خرج کنی
   جوری کامنت میزاری به اسم ناشناس […] هم باشه میدونه تویی […]

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  اینها همه حرفه. اغلب هنرمندان شهر رفعت حقیقی و رفتارهایش با هنرمندان را قبول ندارند. با رفتن مریدی قطعا رفعت حقیقی هم خواهد رفت. این اخرین تلاشهایش برای ماندن است. ولی دیگر فایده ندارد. انقدر در این مدت هنرمندان را از خود رانده که دیگر بیشتر هنرمندان برای عوض شدنش لحظه شماری میکنند. حتما بعد رفتنش هنرمندان مخصوصا اساتید بزرگ هنرهای تجسمی به عرصه هنری باز میگردند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان