میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 اکتبر 2019 ساعت 4:38 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 169 بازدید

شورای فرهنگ عمومی لارستان برای «پیاده روی اربعین» نشست ویژه برگزار کرد

شورای فرهنگ عمومی لارستان برای «پیاده روی اربعین» نشست ویژه برگزار کرد

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لارستان، با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، فرماندهان نظامی و انتظامی، اعضای این جلسه و ستاد اربعین، با محوریت مراسم پیاده روی اربعین حسینی، در محل دفتر امام جمعه لارستان برگزار شد.

در این جلسه معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سخنانی گفت: راهپيمايی اربعين در واقع زنده کردن تمام ارزش‌های انسانی و تجلیل از شهدای كربلا و زنده نگه داشتن عاشورا و اعلام آمادگی برای ادامه دادن راه امام حسين(ع) در هر زمان و مکان است.

حسنی تصریح کرد: با وحدت و همدلی مطمئناً مراسم اربعین حسینی با کیفیت و آن طور که در شان و مزلت امام حسین (ع) است، در سراسر منطقه لارستان بزرگ برگزار خواهد شد.

وی افزود: دستگاه های اجرایی در کنار مردم از هرگونه همکاری و کمک در مراسم پیاده روی اربعین دریغ نخواهند کرد و تدارک لازم را با مشارکت دستگاه های امنیتی، نظامی و انتظامی برای هر چه با شکوه برگزار کردن مراسم اربعین امسال به کار خواهیم گرفت.

پیش از این نیز حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار، سرگرد امیر جاهدی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان، مجید حجتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از روسای ادارات شهرستان هم به ایراد سخن پرداختند.

در ادامه اعضای جلسه ضمن بیان نقطه نظرات خود، مصوباتی در راستای مراسم پیاده روی باشکوه در روز اربعین به تصویب رساندند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در این جلسه مقرر شد که مراسم پیاده روی اربعین حسینی از گلزار مطهر شهدا شهر لار به سمت حرم مطهر شهدا گمنام واقع در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان