میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 می 2021 ساعت 10:22 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 7 دیدگاه 1,331 بازدید

«شورای هماهنگی جوانان لار» اعلام موجودیت کرد/ برای توسعه و تعالی لارستان فارغ از نگاه‌های سیاسیِ خود «هم‌قسم» شده‌ایم

«شورای هماهنگی جوانان لار» اعلام موجودیت کرد/ برای توسعه و تعالی لارستان فارغ از نگاه‌های سیاسیِ خود «هم‌قسم» شده‌ایم

«شورای هماهنگی جوانان لار» عنوان یک مجموعه متشکل از تعدادی از جوانان تحصیل‌کرده و دغدغه‌مند از هردو طیف سیاسیِ اصلاح‌طلب و اصولگرا است که طی یک بیانیه ضمن اعلام موجودیت، وعده کرده در روزهای پیش رو لیستی از نامزدهای توانمند، پاکدست، متخصص و معتقد به خرد جمعی را به شهروندانِ شهر لار معرفی کند.
در این بیانیه آمده است:

باسمه تعالی
با عرض سلام، ادب و تواضع خدمت شهروندان بزرگوار شهر لار؛

سال‌هاست که در فراز و فرود ایام، تکدر و نگرانی بر جانِ مردمان این شهر و شهرستان نشسته و دردمندانه باید گفت اهالی این سامان خود را از توسعه و پیشرفتِ شایسته و بایسته دور می‌بینند.
پرپیداست این خطه با تاریخی پرشکوه، مردمانی نیک‌اندیش و نیک‌رفتار و موقعیت ارزنده و استراتژیک، می‌تواند و باید که هم‌آورد بسیاری از مراکز استان‌های کشور به پیش تاخته و امید و آرامش را در سایه‌ی توسعه و تعالی به همراه آورد.
بی‌شک برای نیل به این مقصد، راهی جز همراهی و هم‌افزایی گروه‌ها و دسته‌های اجتماعی و سیاسی نیست و باید فارغ از ابتلائات سیاسی، دلنگرانی‌های موسمی و سرخوردگی‌های انتخاباتی، افقِ نگاه را به آنجا که آرزوی تاریخیِ لارستانی‌هاست دوخت و بر پهنه‌ی توسعه، دست در دست هم، پایِ اراده را استوار ساخت.
بر همین مبنا و بر اساس همین احساس نیاز، جمعی از جوانان فعالِ اجتماعیِ شهر لار که سال‌هاست همدرد مردم، تحولات منطقه را رصد می‌کنند، آستین همت بالا زده و از خود و اعتبار سیاسی و اجتماعی مرتبط، گذشته و با گرایش‌های سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا به حرمت منافع مردمان این خطه‌ی سربلند، سر فرود آورده و باحفظ اصول فکری خود و فارغ از برخی اختلافات، «شورای هماهنگی جوانان لار» را به نفعِ مردم شکل بخشیده‌اند.
این شورا به‌صورت خودجوش و بدون وابستگی به مجموعه‌های رسمی و غیررسمی با نیتی خیرخواهانه تشکیل شده و در گام نخست مصمم است تا در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر لار نقش‌آفرینی نماید.
با این وصف ضمن دعوت از عموم همراهان به مشارکت فعال و اندیشه‌ورزانه در انتخابات ۲۸خردادماه، تأکید می‌کنیم هرچند تلاش شورای هماهنگی جوانان لار برای نقش‌آفرینی در انتخابات پیش‌روی شورای اسلامی شهر لار برای بهبود امور و مدیریتِ شهری تمرکز یافته، اما باید اذعان داشت که سازمانِ این تشکیلات ورای نتیجه، بر این عهد استوار است که در سال‌های آتی مجموعه‌ای ارزشمند از جوانان عالِم را در عرصه‌های مختلف بر اساس منافع جمعی کلِ منطقه معرفی و فعال نماید.
در این طریق که گام‌های نخست آن با صبر و متانت برداشته شده خردِ جمعی، تخصص‌گرایی، توجه به پاکدستی و عدم ارجاع به اختلافات سیاسی امری محتوم بوده و با همدلی و همراهی و حمایت همه جانبه همه شهروندان می‌توان امید داشت که در آوردگاه‌های پیش رو نیز برای ایجاد وحدت و یک‌صداییِ نزد همه جریان‌ها و تشکل‌های اجتماعی و سیاسی تلاش کرد.
امید است تا در روزهای پیش رو، پس از جمع‌بندی نهایی توسط هیئت کارشناسی شورای هماهنگی جوانان لار، نامزدهای برخوردار از ویژگی‌های مدنظر شهروندان برای انتخابات شورای اسلامی شهر لار به مردم به‌صورت رسمی معرفی شده تا ان شاء‌الله با حمایت حداکثری مردمان با وفای لار؛ امید، انگیزه و اعتباری مضاعف به شورای هماهنگی جوانان لار تزریق شده و برای آینده‌ای نه چندان دور، مسیر هموار گردد.

شورای هماهنگی جوانان لار/ خردادماه ۱۴۰۰


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  احسنت،بدون نگاه سیاسی و برای شهر عالیه

 2. لاری. مهندس گفت:

  0

  0

  الان سال ها است که در چنین مواقعی گروهی پیش آهنگ پیدا میشوند وجماعتی از دوستان خود را به مردم معرفی وبرای آنها تبلیغ میکنند این نوعی زرنگی. اجتماعی. وبی اعتنایی به بلوغ. اجتماعی مردم. است. مردم انواع و اقسام. اینگونه گروهها را آزموده اند ودربیشتر مواقع هم در موقع انتخابات سروکله آنها پیدا میشود وبعدا فراموش میشوند

 3. دانشجوی پرستاری لار گفت:

  0

  0

  در تاریخ ایران وهم چنین در منطقه ثابت شده است که گروهها ودسته جانی که در شرایط. انتخابات ظاهر میشوند تنها به دنبال منافع آنی در منطقه هستند. وچندان. دوامی هم. ندارند ولی از انتخابات به دنبال کارهای خودشان می روند ورود فراموش میشوند

 4. شهر قدیم محله دم گاله گفت:

  1

  0

  شورایی به نام جوانان لار امابه کام صاحبان منافع درلار

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  خسته نباشید.درود بر شما جوانان میهن دوست وخداجو.ایکاش یک کانال واتساپی راه اندازی می کردید .در انجانقطه نظرات خودتان را ارائه واز نقطه نظرات دیگران هم استفاده می کردید.

 6. دغدغه مند! گفت:

  0

  0

  ای کاش اعضای مرکزی این شورا، نام و مشخصات خود را جهت شفافیت بیشتر اعلام می کردند تا بدانیم آیا از هر دو طیف سیاسی در این شورا حضور دارند یا خیر! علاوه بر این مورد، با معرفی اعضای مرکزی، طیف فکری و اندیشه های این شورای خودخوانده قابلیت بررسی خواهد داشت.

 7. لاری گراشی گفت:

  0

  0

  میان جوانان لارو گراش. دو روزو۲. شب جنگ شد. به روز سوم یک پشه لنگ. شد. حکایت امروز جوانان

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان