میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 فوریه 2020 ساعت 3:10 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 16 دیدگاه 851 بازدید

«شورای همگرایی» اعلام موجودیت کرد/ «توانا» و «افروشته» به نفع «عسکرپور» کناره گیری کردند

«شورای همگرایی» اعلام موجودیت کرد/ «توانا» و «افروشته» به نفع «عسکرپور» کناره گیری کردند

ظهر امروز، حامد توانا و حمید افروشته در فرمانداری ویژه لار حاضر شدند و انصراف خود را از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اعلام کردند.

حامد توانا: با دکتر عسکرپور همکاری می کنیم

حامد توانا در گفت و گو با سایت «آفتاب لارستان» در مورد دلیل انصراف از نامزدی در انتخابات گفت: قرار است در قالب یک حرکت جمعی، با عنوان «شورای همگرایی» همکاری مان را با دکتر «محمود عسکرپور» ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: با انصراف از انتخابات، می خواهیم فضایی را ایجاد کنیم که تمامی نامزدهایی که علاقه مند به کار جمعی و ادامه نقش آفرینی در حوزه انتخابیه هستند به ما بپیوندند.

نامزد انصرافی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با اشاره به اینکه قصد اجماع با محمود عسکرپور را دارد اظهار کرد: شورای همگرایی ای که راه اندازی کرده بودیم نظرشان نسبت به آقای عسکرپور مثبت تر بود و ما هم به خرد جمعی ای که آنجا بود احترام گذاشتیم.

توانا در مورد نحوه شکل گیری شورای همگرایی افزود: این شورا بعد از ثبت نام نامزدها و شناسایی ثبت نام کنندگان در عرصه انتخابات راه اندازی شد، اعضای شورا به تدریج به ده نفر رسید و امیدواریم که سایر دوستان نیز به این اجماع بپیوندند؛ البته این آمادگی را نیز داریم که حتی کسانی که از خارج از شورا علاقه مندند با ما همکاری کنند به این اجماع بپیوندند.

هدف از اجماع، تغییر ساز و کارهای حضور نمایندگان در عرصه انتخابات است

وی در مورد هدف از این اجماع گفت: هدف، تغییر ساز و کارهای حضور نمایندگان در عرصه انتخابات است. به عبارت دیگر، می خواهیم بنایی را بگذاریم که از این به بعد نمایندگان نه به عنوان یک شخص بلکه به عنوان نماینده یک گروه یا جمعیتی که عزم و اراده ی کار سیاسی و نقش آفرینی دارند در عرصه انتخابات حضور پیدا کنند و آن مجموعه پیوسته به هم بازوی فکری و اجرایی نمایندگان در حوزه انتخابیه باشند تا نماینده هم در مجلس بیشتر بتواند به وظیفه ذاتی خود که بحث قانون گذاری و نظارت است برسد.

شعار انتخاباتی مان، انقلابی گری است

این روحانی و پژوهشگر اجتماعی خاطرنشان کرد: شعار انتخاباتی ما همچنان انقلابی گری و همگرایی است و به هیچ حزب خاصی تعلق نداریم.

***

حمید افروشته: در بین اصحاب رسانه، عدالتی وجود ندارد

حمید افروشته نیز در سخنانی ضمن انتقاد از رسانه ها اظهار کرد: روزی که برای ثبت نام آمدم چون فرهنگی بودم و تا ساعت دو تدریس داشتم در فرصت زمانی ای که بود آمدم ثبت نام کردم و اعلام کردم زمانی که صلاحیت بنده تایید شود بعد از آن مصاحبه خواهم داشت اما چرا خبرنگارها تقاضای مصاحبه نکردند؟!

وی با اشاره به اینکه عدالت در بین اصحاب رسانه وجود ندارد افزود: با اینکه شماره تماسم را داده بودم؛ فقط یکی از روزنامه های شهر چند سوال در این زمینه برایم ارسال کردند و با وجود اینکه پاسخ همه آن ها را دادم اما هنوز پاسخ سوالات مطرح شده در آن روزنامه درج نشده است.

در روز ثبت نام، قصد اجماع نداشتم

نامزد انصرافی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در روزی که برای ثبت نام آمدید هم قصد اجماع را داشتید تصریح کرد: خیر اگر به تعداد ۱۹ نفر نامزد تایید شده انتخابات مجلس نگاه کنیم متوجه می شویم که عده ای از شهر و عده ای نیز از روستاها و بخش ها هستند.

افروشته خاطرنشان کرد: من به این دلیل حضور پیدا کرده ام که با بی عدالتی ها و تبعیض هایی که تاکنون وجود داشته، به همه جوانان بها نداده  نشده و برخی از مسئولان سوء مدیریت هایی در سطح اجرایی داشته اند و از پتانسیل های بسیار خوبی که در روستاها وجود دارد به دلیل طرز تفکرشان که جزیره ای بوده استفاده نکرده اند مبارزه کنم.

شورای همگرایی، می تواند اتاق فکری برای نماینده باشد

وی در مورد شورای همگرایی گفت: وقتی شورای همگرایی را تشکیل دادیم به این نتیجه رسیدیم آن چیزی که خواست بنده و سایر دوستان است، می تواند به عنوان اتاق فکری برای نماینده باشد و نماینده حامی این اتاق فکر باشد و این اتاق فکر حامی بزرگ تری برای برنامه های اجرایی در زمینه نظارت برای نماینده باشد تا در تصمیم های مهمی که می خواهد بگیرد تاثیرگذار باشد.

نامزد انصرافی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: هر یک از نماینده گان در بخش هایی دارای تخصص هستند و نماینده ای که در مجلس حضور پیدا می کند هیچ گاه در همه زمینه ها متخصص نیست بنده نیز به عنوان کارشناس ارشد حقوق در زمینه حقوقی خودم می توانم حامی خوبی برای نماینده آینده شهر باشم.

در این دوره، مجلس در راس امور نبود

حمید افروشته با اشاره به اینکه با آمدن آقای رئیسی و انتخاب ایشان به عنوان رئیس قوه قضائیه، امیدی در دل مردم زنده شد اظهار کرد: اینکه مجلس باید در راس امور باشد متاسفانه در این دوره این چنین نبود. اگر به رد صلاحیت ها نگاه کنید، ۹۰ نفر از نمایندگان فعلی رد صلاحیت شده اند و این نشان می دهد که مردم دنبال مبارزه با مفاسد، برقراری عدالت و رفع تبعیض ها هستند.

حامی دکتر عسکرپور هستم

وی تصریح کرد: دکتر عسکرپور را به عنوان یک دکتر، رزمنده، انقلابی و عضوی از جامعه بزرگ فرهنگیان چندین سال است که می شناسم. بنابراین، به عنوان عضوی از جامعه فرهنگیان، حامی ایشان در زمینه مباحث فرهنگی و حقوقی خواهم بود و این توانایی را نیز در اختیار شان خواهم گذاشت.

این دبیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: شما به عنوان اصحاب رسانه باید کاری کنید که شخص اصلحی انتخاب شود که برای پیگیری مطالبات و حق مردم فریادگر باشد و امیدواریم مجلس بسیار خوبی داشته باشیم که پشتوانه ای برای انتخاب یک دولت مقتدر باشد.


16 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  پس این دو بزرگوار هم به بروجردی و لرستان نه گفتند.

  تیتر بزن

  نه دو کاندیدا جوان به بروجردی

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  خنده دار بود😁😁

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  چه چیزش خنده داره برادر؟؟؟؟

 4. لاری از بازار گفت:

  1

  2

  اقای بروجردی هم در بخشی زیاد در خود لار ودر شهرستانهای اوز خنج وبخشی از گراش وهم چنین در بیرم وجویم بنارویه رای دارد حالا هر چقدر بگویید لرستانی واین قبیل حرفهای مفت ایشان از مهمترین کاندیداهای این دوره است

  • ناشناس گفت:

   2

   0

   شتر در خواب بیند پنبه دانه…

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   همین امثال شماها لار رو هزار سال عقب انداختن.تجربه روحانی براتون کافی نبود.بروجردی هم از همون جنسه.عوام فریب متکبر و انتقاد ناپذیر. فقط خرش که از پل گذشت متوجه میشین چه بلایی سر لار آوردین .اطرافیانش رو ببینید.همون اصلاح طلبان شکست خورده هستن.شعار میدن انتخابات رو تحریم میکنیم ولی زیرکانه میان حمایت بروجردی.یه مشت مرفه بیدرد که هکتارها زمین و کلی ملک و املاک دارن و میخوان پولهای تریلیاردیشون رو چند برابر کنن

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  کسی که در حق نیروی زیردست خودش اجحاف میکنه چطور میخاد از حقوق مردم دفاع کنه

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  چه فکری کردی افراشته…..اینان بوی از سیاست وکیاست نبرده‌اند….حیف اسم پژوهشگران شما….۱۲ روز به سیاهی شما

 7. عصر بیداری گفت:

  1

  1

  تا الان که به نظرم بروجردی نسبت به بقیه ارجحه تفکرات عسکرپور قابل قبول نیست به مصاحبه اولش دقت کنید همه را بدون دلیل محکوم کردن .انقلابی گری یعنی تیعیت از راه دین اسلام نه سلایق شخصی

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  بازم آفرین به اینا که اجماع کردنو نذاشتن اینقد رای ها پخش شه

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  ماشالا اعتماد به نفس

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  بعد انتخابات اقای بروجردی روبه خیروشماهارو به سلامتتتت

  بوی عطرشونم دیگه استشمام نمیکنید😄
  همینجور که الان مردم بروجرد روی ایشون رو فقط در تبلیغات فضای مجازی لار میبینند😏

 11. لار گفت:

  1

  0

  سلام
  ببخشید من خیلی خبرها و نظرات رو نمی خونم فعلا مواردی که به ذهنم رسید دارم می نویسم . ببخشید اگر با مطالب فوق هم خوانی ندارد .

  ۱٫ من تا این لحظه هنوز دشمنان بروجردی رو نشناختم که قرار است به کی رای بدن . جالبه طرفداران تمام کاندیدها دارن ضد ایشون کار می کنن در حالی که تو کامنت هاشون هنوز اسم مورد نظر خودشون رو نمی گن .
  ۲٫تمام نمایندگان دستاورد به ثمر رسیده و نرسیده دارند .
  ۳٫دوستان اون وری یه روز تبلیغ میکنن وظایف نماینده قانونگذاری و نظارت بر عملکرد است یه روز واسه رقیب رو بزنن میگن وعده داده کار نکرده .
  ۴٫مثلا نماینده فعلی ما اگر یه افغانی گرفته بود و روزی ۲۰ سانت آسفالت انجام داده بود الان اتوبان تکمیل شده بود محاسبه کنید بدست میاد .
  ۵٫ نماینده فعلی ما عملکرد مدیر کل راه و شهرسازی رو تو تبلیغش میاره . در صورتیکه شاید ۱۰درصد نقش داشته .
  ۶٫موارد بالا رو دیدید چقدر تناقض داره و میشه رو ش مانور داد .
  ۷٫دوستانی که دم از جوان گرایی و انثلابی می زنند (بهانه جناحی) پس الان بدون دلیل باید به جناب خرمی جوان اهل خور رای بدن .
  (امیدوارم انقلابی رو مصادره به تشیع نکنید چون ما حماس را داریم )
  ۸٫اگر وظیفه نماینده وعده های عمرانی نیست و حضور در مسائل روز کشور است غیر از بروجردی من کسی رو در حال حاضر نمی شناسم . (کسی که تابع منطق خودش نه سفارش افراد باشد)
  ۹٫اگر حلقه گمشده لارستان نفوذ سیاسی است من کسی غیر بروجردی نمی شناسم .
  ۱۰٫باقی کاندیدها اگر اشنا دارند واسه مسائل شخصی خودشون دارند چون از فرماندار قبلی تا نماینده فعلی واسه شهر قدرتی نداشتن .
  ۱۱٫اگر رای دادن به برجام و و… جرم است پس شما حکومت استبدادی می خواهید . چون بالاخره موافق و مخالف نظر میدن اکثریت تصویب می کنند . حتی منتصبان حکومت مانند فرمانداران جهت حفظ جامعه هرچند ظاهر حمایت می کنند .
  ۱۲٫امیدوارم عده ای در لار تسویه حساب شخصی افرادی در بروجرد یا یک جناح رو فدای شهر نکنند .

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  رای ما فقط دوست عسکرپور چون حمایت از جوان داره

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان