میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 205 بازدید

صد پروژه بهداشتی در قالب طرح تحول سلامت با اعتبار ۴۰میلیارد تومان در لارستان اجرا شده است

صد پروژه بهداشتی در قالب طرح تحول سلامت با اعتبار ۴۰میلیارد تومان در لارستان اجرا شده است

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان دکتر یگانه معاون بهداشتی دانشکده در یک نشست خبری که با رسانه های محلی برگزار شد، از اجرای ۱۰۰ پروژه بهداشتی در طرح تحول سلامت در منطقه خبر داد و با اشاره به تصویب مراکز جدید به عنوان زیرساخت‌های اصلی طرح تحول گفت: دو مرکز شهری ، پنج پایگاه بهداشتی ، نه خانه بهداشت و ۱۲ مرکز روستایی در کنار مرمت و بازسازی مراکز فرسوده بالای ٢۵ سال، با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال و با هدف دسترسی به خدمات اولیه سلامت در تمام نقاط دور و نزدیک لارستان و خنج ساخته شده است.

وی با اشاره به تکمیل کادر بهداشتی در بخش های مختلف، از ارتقای آموزش با هدف افزایش توانمندی های آنان خبر داد و اذعان داشت: این پتانسیل خوب زمینه ایجاد اجرای بهتر برنامه پزشک خانواده خصوصاً در بخش روستایی را فراهم کرده و موجب شده این طرح به شکل نوین و کاملاً سیستماتیک در روستاها حتی دور افتاده ترین آنها نسبت به مرکز شهرستان، اجرا شود و دیگر تفاوتی در ارائه خدمات بهداشتی در شهر یا روستا وجود نداشته باشد.

دکتر یگانه با اشاره به راه اندازی ۱۱ مرکز دندانپزشکی در مراکز خدمات جامع سلامت بیان کرد: ۲۷ نفر در این مراکز به شکل دو شیفت برای گروه هدف کودکان ۱۴-۲ سال، مادران باردار و شیرده به صورت رایگان و برای عموم با تعرفه دولتی به ارائه خدمت می پردازند.

این مسئول در انتها از راه اندازی سه مرکز تصویربرداری و رادیولوژی دهان و دندان (opg) در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: مراحل اولیه تصویب این مراکز انجام شده و به زودی زود برای ارائه خدمات بیشتر و کاهش هزینه های دندانپزشکی به عنوان اصل مهم در اجرای طرح تحول سلامت در سه مرکز خدمات جامع سلامت راه اندازی خواهد شد.

 


1 نظر

  1. یاور شورای دوره چهارم گفت:

    0

    0

    این خدمات دندانپزشکی که میفرمایید جناب دکتر در حد بسیار ساده و جزیی است که دردی را دوا نمیکند. نه کشیدن دندان است نه روکش است نه سیم کشی هیچکدام. در حد جرم گیری است که الان فهمیدیم ان هم همان جرم گیری رایج نیست و فقط شستشوی دندان است. ان هم نه توسط دکتر متخصص. بلکه توسط خانم دکتر طرحی که هنو جرات نمیکنه عمل کنه و دست به دندونت برسه. به قول معروف اره مریض میپذیرن. اما در حد اسهال و استفراق

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان