میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 791 بازدید

صعود مشترک گروه «شهید چمران» و «ایراهستان» به ارتفاعات «بنو» + تصاویر

صعود مشترک گروه «شهید چمران» و «ایراهستان» به ارتفاعات «بنو» + تصاویر

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: در هوایی پاک و لطیف، در یک صبح جمعه از دی ماه ۹۶ اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه بعد از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار، خود را آماده ورزش بانشاط کوهنوردی و صعود به یکی از قلل لارستان کردند. مقصد صعود این هفته که به صورت مشترک و دسته جمعی با کوهنوردان گروه «ایراهستان» و همچنین تعدادی از کوهنوردان شهر لطیفی برگزار شد، ارتفاعات «بِنو» و منطقه‌ای به نام «کَشه پلنگی» بود. برنامه این هفته به مناسبت قدردانی از کارکنان و مسئولین تلاشگر اداره ثبت احوال لارستان برگزار شد.

کوهنوردان پس از رسیدن به نقطه مورد نظر و اجرای نرمش صبحگاهی و قرائت دعای سلامتی امام زمان (عج) صعودشان را آغاز کردند؛ این مسیر که از طبیعت زیبایی برخوردار بوده و دسته‌های پرندگان وحشی (کبک) قابل مشاهده بودند، همنوردان را به وجد آورد. این دو گروه از کوهنوردان بعد از رسیدن به قله و ارتفاعات مورد نظر، در محلی باصفا به صرف صبحانه پرداختند و سپس با گرفتن چندین عکس یادگاری و سلام بر سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) گام در مسیر بازگشت نهادند. کوهنوردان در راه بازگشت نیز با فردی طبیعت دوست که سالها عمر خود را در راه آبادی  و سرسبز نگه داشتن منطقه ذکر شده (بِنو) صرف کرده بود، مواجه شدند و از زحمات این مرد زنده‌دل (آقای جواد جعفری) قدردانی کردند.

گروه کوهنوردی دکتر مصطفی چمران لارستان هر صبح جمعه از ساعت ۶:۱۵ برنامه کوهپیمایی خود را با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌کنند؛ نکته جالب در برنامه این هفته، حضور یک نونهال ۸ ساله و پیرمردی ۷۳ ساله در میان کوهنوردان بود. گزارش این برنامه ورزشی مفرح و با نشاط نیز از شبکه رادیویی ورزش (موج FM) برنامه صدای کوهستان بین ساعت ۶ تا ۸ صبح پخش می‌شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان