میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 558 بازدید

صعود مشترک گروه «شهید چمران» و «توحید خور» به ارتفاعات «پالادژ» + تصاویر

صعود مشترک گروه «شهید چمران» و «توحید خور» به ارتفاعات «پالادژ» + تصاویر

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: در چهارمین جمعه از فروردین ۱۳۹۷ و در یک هوای پاک و لطیف بهاری، اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه بعد از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار، خود را برای اجرای برنامه کوهپیمایی مهیا نمودند. صعود این هفته گروه شهید چمران لارستان به همراه گروه کوهنوردی «توحید» خور به ارتفاعات «پالادژ» بود. کوهنوردان بعد از رسیدن به منطقه مورد نظر با اجرای نرمش و ورزش بدن خود را گرم نموده و سپس به قرائت دعای سلامتی امام‌زمان (عج) پرداختند. بعد از آن صعود خود را به سمت قله مورد نظرادامه دادند. در بین راه ضمن بهره گرفتن از طبیعت جذاب و دره های زیبا و غارهای چشم نواز که همه نشان عظمت خداوند و الطاف الهی بود، از گیاهان دارویی مانند آویشن، مرو تلخ و عسل کوهی بهره مند شدند.

کوهنوردان بعد از عبور از دره ها و ارتفاعات متعدد، به قله مورد نظر رسیده و در آنجا به استراحت و صرف صبحانه پرداختند و پس از گرفتن چند عکس یادگاری و ادای احترام به سرور و سالار شهیدان مبادرت به بازگشت کردند. لازم به ذکر است در صعود این هفته ۴ نفر از برادران و همنوردان از شهر خور گروه شهید چمران را همراهی نمودند.

یادآوری می شود که گروه کوهنوردی و تیم دوچرخه سواری شهید دکتر مصطفی چمران لارستان برای سلامتی، شادابی، نشاط و پویایی خود و جامعه هر عصر پنجشبه ساعت ۱۷:۳۰ برنامه دوچرخه سواری و هر صبح جمعه ساعت ۶:۳۰ برنامه کوهپیمایی برگزار می کنند و گزارش این برنامه مفرح بین ساعت ۶ تا ۸ صبح جمعه از رادیو ورزش (موج اف ام) برنامه صدای کوهستان پخش می شود. حضور همه برادران عزیز در این برنامه آزاد است.


1 نظر

 1. اردلان گفت:

  0

  0

  وحدت نه توحید اصلاح فرمایید!?
  ———————
  مدیریت: با تشکر از تذکر شما؛ در متن خبر اصلاح شد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان