میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 805 بازدید

صعود کوهنوردان گروه شهید چمران همراه با حافظان قرآن + تصاویر

همزمان با «دهه فجر» و در ارتفاعات پارک شهر لار انجام شد

صعود کوهنوردان گروه شهید چمران همراه با حافظان قرآن + تصاویر

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان در سیزدهمین روز از بهمن ماه ۹۶ همانند هر صبح جمعه بعد از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار به طرف یکی از ارتفاعات شهر لار حرکت کردند. صعود این هفته به ارتفاعات پارک شهر لار بود. این برنامه ورزشی به صورت مشترک با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان برگزار شد.

همنوردان در ساعت ۶:۳۰ صبح بعد از رسیدن به پارک شهر لار و اجرای نرمش صبحگاهی و گرم کردن بدن، صعود خود را آغاز کردند. در این برنامه تعدادی از حافظان قرآنِ بیت الاحزان شهرستان لارستان نیز حضور داشتند. مسیر صعود این هفته زیبا و چشم نواز بود، چرا که همنوردان از آن ارتفاعات به شهر لار (شهر جدید و شهر قدیم) و مناطق همجوار (خور، براک، بائن و لطیفی) مسلط بودند. این کوهپیمایی بانشاط یک ساعت و پانزده دقیقه به طول انجامید و شرکت کنندگان بعد از رسیدن به قله و منطقه مورد نظر به صرف صبحانه در طبیعت زیبا و درهوای پاک و لطیف پرداختند. پس از صبحانه و قرائت دسته جمعی قرآن و همخوانی توسط قرآن آموزان بیت الاحزان و همچنین ادای سلام بر امام حسین (ع) به شهر بازگشتند. این برنامه ورزشی سالم و کم هزینه در ساعت ۱۰:۰۰ صبح به پایان رسید.

قابل ذکر است که در صعود هفتگی همه اقشار و همشهریان از جمله دانش آموز، دانشجو، پزشک، کسبه، کارمند، طلبه و از سنین مختلف حضور دارند.

گزارش این برنامه ورزشی نیز هر جمعه از رادیو ورزش، برنامه «صدای کوهستان» (موج FM)، بین ساعات ۶ تا ۸ صبح پخش می شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان