میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 می 2020 ساعت 12:03 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 124 بازدید

طرح ملی «ابرار» در لارستان با احداث ۵۴ کیلومتر راه روستایی پایان یافت

طرح ملی «ابرار» در لارستان با احداث ۵۴ کیلومتر راه روستایی پایان یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس محمدرضا باقری فرد مدیرکل خبر از پایان عملیات مرحله اول طرح ملی ابرار داد و افزود: این طرح با حمایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و با هدف آسفالت راه های روستایی بالای ۲۰ خانوار انجام شده است.

وی اظهار داشت: در سال گذشته ۱۸ پروژه راه روستایی طرح ملی ابرار در کل حوزه استحفاظی این اداره کل اجرا شد که در مجموع حدود ۵۴ کیلومتر راه روستایی توسط ماشین آلات راهداری این اداره کل احداث گردید.

مدیرکل راه وشهرسازی لارستان در خصوص مشخصات فنی این پروژه ها تصریح کرد: بیش از ۲۲ هزار متر مکعب خاکبرداری، ۲۲۶ هزار متر مکعب خاکریزی و ۴۲ دستگاه ابنیه فنی احداث شده است.


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  جاده جهرم به لار را دوبانده نکردی و در عوض همه دهات های لامرد را آسفالت کردی، دست شما به […] که در این جاده ها فوت کردن

 2. دغدغه مند. گفت:

  0

  0

  جناب آقای مدیر کل سلام.
  لطفا بروید.
  اگر شایسته اید بگذارید جاهای دیگر نیز از این مراتب شایستگی حضرتعالی برخوردار شوند .چرا که ظرف ما بیش از این گنجایش برخورداری ازاین شایستگی موصوف را ندارد و اگر عکس آن نیز ، ایضا به مالامال شدن کاسه ی صبرمان انجامیده است.
  به هر حال لطفا بروییییییید.

 3. بيرم گفت:

  1

  0

  ان شاءالله بيرم هم از بن بست در بياد.بيرم الان بايد از دوشهرستان اوز و گراش عبور كنه تا به مركز شهرستان لارستان برسه. قرار بر اين است كه با تلاش هاي دكتر جعفرپور و مديركل محترم جناب مهندس باقري فرد اين اميد مردم بيرم با اتصال به مركز شهرستان از طريق بخش صحراي باغ فراهم بشه كه منتظر تسريع در اين طرح مهم براي لارستان و شهرستان هاي ديگر شرق فارس براي دسترسي به غرب هرمزگان و بوشهر تا خوزستان هستيم. اين طرح مي تواند رشته اتصال بيرم و لار را نگه دارد. گرت هواست كه دلدار نگسلد پيمان/نگاه دار سر رشته تا نگه دارد

 4. احمدی گفت:

  0

  0

  جاده کورده از شهرستان خنج رها شده خطرناک و باریک است چرا مدیر کل پاسخگو نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان