میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 447 بازدید

طرح «هر خانه یک کتابخانه» توسط حوزه علمیه لارستان کلید خورد+ عکس

طرح «هر خانه یک کتابخانه» توسط حوزه علمیه لارستان کلید خورد+ عکس

در ادامه فعالیتهای فرهنگی حوزه علمیه لارستان، چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه طرح ایجاد و توسعه «کتابخانه های خانگی» با شعار «هرخانه، یک کتابخانه» در خانه ای در یکی از محلات محروم شهر لار ادامه یافت.

به گزارش «محمد رزاقیان» از واحد خبر حوزه علمیه لارستان در این دیدارآقای امانت مدیر اجرای طرح کتابخانه خانگی اظهار داشت: در کمال تاسف جامعه کنونی ما از مطالعه کتاب دوری گرفته و به سوی فضای مجازی سوق پیدا نموده است.

وی افزود: هدف اصلی کتاب اشاعه فرهنگ ملی و دینی است و امیدواریم در آینده ای نه چندان دور هرخانواده یک کتابخانه داشته باشد.

وی با بیان اینکه پیرو این هدف مدتی است قدمهایی برداشته ایم و امشب طرح مذکور را در این منزل اجرا می نماییم تصریح کرد: قطعا همکاری خانواده در اشاعه فرهنگ کتابخوانی موثر است. بدین ترتیب که پس از استفاده، خانواده، دوستان و همسایگان را آگاه ساخته و امکان بهره وری آنان را از کتابخانه خانگی خود مهیا می سازند.

در پایان کتب اهدایی از طرف حوزه علمیه لارستان، کتابخانه عمومی و بنیاد لارشناسی به ساکنان این منزل اهدا گردید.

گفتنی است تا پایان امسال حداقل پنج کتابخانه خانگی دیگر افتتاح خواهد شد.


1 نظر

  1. قاسم علی شریفی گفت:

    0

    0

    علی برکت الله کاربعمل برایدنه به سخنرانی اگربتوانیدخوبه درروستاهاهم این کاررابکنیداسلام شناسی درفرهنگ وکتابخانی است اگرجوانی بیراهه برودمابزرگان مقصرینم وگناه انهاپای مانوشته میشودپس بایدقدم برداشت

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان