میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۸ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 8 دیدگاه 1,503 بازدید

طوفان بنفش در لارستان/ مردم دوباره تَکرار کردند

طوفان بنفش در لارستان/ مردم دوباره تَکرار کردند

دقایقی پیش بطور غیررسمی آمار نهایی رای لارستانی ها در انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد.
کانال های خبری لارستان از مجموع آرای بیش از ۹۸ هزارتایی لارستانی ها نزدیک به ۶۳ هزار رای به «روحانی» و نزدیک به ۳۳هزار رای به «رئیسی» را اعلام کرده اند.
اگر این آمار درست باشد یعنی حدود ۶۵ درصد لارستانی ها به حسن روحانی رای داده اند.

همچنین بر اساس برخی منابع خبری غیر رسمی بیش از ۶۷درصد مردم در شهرستان خنج نیز به روحانی رای داده اما در گراش آرای وی کمتر از رئیسی و ۳۳درصد در برابر ۶۴ درصد آرای رئیسی است.
گفتنی است بنا به اعلام غیررسمی منابع خبری در کل کشور نیز روحانی پیشتاز آراست و بی شک می توان او را رئیس جمهور دولت دوازدهم دانست.

عکس: یوسف عسکری/ آفتاب لارستان


8 نظر

 1. لارستانی گفت:

  0

  0

  در بخش بزرگ. اوز. نیز بیش از ۸۰. درصد. ارا متعلق. به. روحانی. است وارای ایشان نزدیک به ۱۴هزار نفر دربخش اوز می باشد

 2. اوزی گفت:

  0

  0

  به قرار اطلاع موثق. از بخشداری. اوز. تا کنون. این بخش دربین بخشهای لارستان به جهت. ارای. روحانی. پیشتاز. وبا. قریب به ۸۰درصد به طوفان. سبز درایران پیوسته است که از کل ارا که قریب ۱۵. هزار نفر می باشد. ۱۴ هزار ان مربوط به روحانی. وجنبش. بنفش. است

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  امار اوز ركودي است قابل توجه دولت

 4. ميلاد گفت:

  0

  0

  يک خبر درست و خوب نزديد تا الان راجع به انتخابات ،اين همه اسم رديف کرديد حداقل بنويسيد چند نفر از اين اسامي عضو علي البدل و چند نفر اصلي هستند ،بعدشم قرار بود نتيجه ي قطعي رياست جمهوري در شهرهاي جنوبي فارس وبا عدد و رقم اعلام کنيد؟

 5. علی اکبر گفت:

  0

  0

  هیچوقت اینقدر برایم ملموس نبود علت تاخیر در ظهور..وقتی عموم مردم طاقت یک رئیس جمهور پاک رو ندارن چطور امکان داره بتوانند طالب عدالت حضرت مهدی باشند .مردمی که هنوز نگران اینند که کنسرت چه میشود و نکنه تو حجاب به ما سخت بگیرند آیا میتوانند پذیرای مهدی فاطمه باشند؟پس هنوز بزرگ نشده ایم پس بیهوده لاف انتظار نزنیم.!

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  علي اكبر آخ فدات بشم كه اين رئيس جمهور پاكي كه انتخاب كردي و ميگي حتما منظورت رئيسي هس ؟!!!!! بميرم براش ، واقعا هم چقدر پاكه روزي ۸ مرتبه حموم ميكنه . برو عمو جمش كن اين خزعبلات رو اين رئيسي همون احمدي نژاده كه ايندفه با كاپشن نيومده بود بلكه در كسوت روحانيت اين همه بداخلاقي كرد و به رئيسي جمهور مستقر تهمت و افترا زد و دروغ گفت و شما عوام هم باور كرديد . مثل اون دروغهاي هشت سال قبل رفيق شفيق مصباح يزدي . ملت هم خوب مزد بداخلاقي كانديداي گازانبري و سوءاستفاده گر از نام امام رضا رو دادن . حالا هم خيلي غصه نخور ، ميره همون آستان قدس كنار پدرزن شفيقش هم به محرومين كمك ميكنه و هم به زائرين امام رضا كه همونطور كه خودش گفت اين فيض عظمي نصيب هر كسي نميشه و بعد خودش زير حرفش زد . ولي بهش بگيد راست بگه ، ديگه اينكه وقتي كمك به محرومين ميكنه از محرومين عكس و فيلم نگيره كه اين كار زشتيه بلكه از امامان معصوم (ع) الگو بگيره و هميشه مثل علم الهدي صادق باشه و راست بگه و به هيچ عنوان با تتلوي سگ باز كه خط قرمز ملت مسلمان ايران هست و نجس و پاكي حاليشونه و سگ رو نجس ميدونن نشست و برخاست نكنه چون مردم پشت سر رئيسي ميخوان نماز بخونن و اگه بدن و لباس ايشون نجس باشه نماز مردم گردنش مي افته . لااقل وقتي كنارش ميشيتنه اون بدن خالكوبي چندش آورش رو بپوشونه . خدايش من نفهميدم استاد شجريان چه مشكلي داشت و كجا اسلام رو رعايت نكرده بود كه از نظر اونا تكفير شد و اگه رعايت نكرده بود اينا از كجا فهميدن توبه نكرده ولي مال تتلو با اينهمه مشكلش با مذهب و اسلام عكس گرفتن باهاش افتخار داره .

 7. حامی روحانی گفت:

  0

  0

  ما حامیان روحانی در این مدت از خیلی از آدمای تندرو بداخلاقی دیدیم . خیلی به ما توهین شد. به ما گفتند منافق . بر علیه ما و در مسجد شعار دادند سخنرانی هایمان را با برنامه های از قبل سازماندهی شده بر هم زدند. بر علیه ما فیلم ساختند و هزاران برنامه های دیگر. ولی خدا با ما بود. همان شبی که در حسینیه و مسجد به ما توهین شد به امام هشتم شکایت بردم و از خودش کمک خواستم. خدا ما را تنها نگذاشت و با ما بود. و در نهایت : مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ی ما/ غافل از اینکه خدا بود در اندیشه ی ما

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  مردم لارستان تبریک و شادباش

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان