میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 ژانویه 2017 ساعت 10:56 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,950 بازدید

طی مراسمی از آتش نشانان لار تجلیل شد/ درخواست تهیه تجهیزات جدید آتش نشانی با رشد آپارتمان نشینی در شهر لار

طی مراسمی از آتش نشانان لار تجلیل شد/ درخواست تهیه تجهیزات جدید آتش نشانی با رشد آپارتمان نشینی در شهر لار

با حضور معاون فرماندار لارستان، شهردار لار، رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر لار طی مراسمی از آتش نشانان شهرداری لار تجلیل شد.

به گزارش مصباح قنادی از روابط عمومی شهرداری لار، قنبرنژاد شهردار لار ضمن تقدیر از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی آتش نشانان، گفت: شغل آتش نشانی یک شغل حساس و خطرناک است و نیروهای زحمت کش آتش نشان با عشق و علاقه ای که به کار خود دارند به این امر سخت غلبه کرده و با توانایی ستودنی ماموریت های محوله را به نحوی شایسته به انجام می رسانند.

در ادامه علی پور معاون برنامه ریزی و بودجه فرمانداری ویژه لارستان هم طی سخنانی گفت: آتش نشانان فرشتگان نجات گری هستند که در حساس ترین موقعیت ها به مردم خدمت کرده اند و ما به آنها افتخار می کنیم.

علی اصغر علی پور افزود: در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی آنها تنها افرادی هستند که جان خود را در طبق اخلاص نهاده و بی مهابا به مردم خدمتگزاری می کنند و باید قدردان آنها بود.

در ادامه معاون فرماندار خاطر نشان ساخت: مسئولین امر باید با ارتقاي توان آموزشی و تأمین تجهیزات، یاری گر تلاش های بی وقفه آنها باشند.

پس از پخش کلیپ گزارش خدمات ویژه آتش نشانی شهرداری لار به جنوب استان فارس، سعید منشی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار به ارائه گزارش پرداخت.

وی ضمن تشکر از مجموعه شهرداری، حضور مسئولین را نشان دهنده اهمیت به امنیت و آرامش مردم شهر و روحیه قدرشناسی آنها دانست و گفت: آتش نشانی شهر لار توانسته در منطقه جایگاه برتر را به خود اختصاص دهد، چون مناطق تحت پوشش آتش نشانی معطوف به شهر لار نیست و به شهرها و روستاهای اطراف نیز خدمت رسانی می کند.

سرپرست آتش نشانی شهرداری لار خاطر نشان ساخت: این خدمات رسانی گسترده باعث شده که آتش نشانی لار یکی از پرکارترین و پر مسئولیت ترین آتش نشانی در جنوب استان فارس باشد.

وی افزود: از طرفی دیگر بلند مرتبه سازی و رشد آپارتمان نشینی در شهر لار چالش های زیادی را در زمان وقوع حادثه برای آتش نشانان ایجاد کرده که این موضوع باعث شده تا نیاز به تجهیزات آتش نشانی بروز، احساس شود.

منشی در بخشی دیگر از سخنان خود، از بنیاد نیک اندیشان هاشمی به جهت تأسیس ایستگاه مرکزی و فرماندهی با همکاری شهرداری تقدیر کرد و گفت: امید است با این کار و ارتقای تجهیزات بتوانیم در زمان وقوع حادثه به نحو احسن خدمتگزار باشیم.

وی نیاز آتش نشانی شهر لار را جهت خدمت رسانی بهتر، مجهز شدن به خودروی پله ای و تندرو دانست و افزود: امید است در سال آینده این شهر به این نوع خودروها نیز مجهز شود.

در پایان پس از اجرای گروه سرود آدینه، با اهدای هدایایی از زحمات و تلاش های بی وقفه آتش نشانان تجلیل شد.

233


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    تمام این اقایونی که از شورا تو این مراسم شرکت کردن قطعا تو انتخابات شورا شرکت میکنن. و از الان تو همه جا دارن خودی نشون میدن. […] اگه بعضی هاشون رای بیارن.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان