میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 فوریه 2020 ساعت 9:01 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 32 دیدگاه 1,055 بازدید

عده ای می خواستند با توطئه چینی مرا رد صلاحیت کنند/ این چه داستانی است که می گویند هر کسی باشد غیر از «جعفرپور»؟!

«جعفرپور» در جمع حامیان خود در محله کهوویه لار:

عده ای می خواستند با توطئه چینی مرا رد صلاحیت کنند/ این چه داستانی است که می گویند هر کسی باشد غیر از «جعفرپور»؟!

به گزارش «آفتاب لارستان»، نشست انتخاباتی جمشید جعفرپور شنبه شب، ۲۶ بهمن، با حضور حامیان و قشرهای مختلف مردم در «بنگاه داداللهی» محله کهوویه لار برگزار شد.

در این نشست پس از قرائت قرآن، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و پخش کلیپی از سخنان رهبری در مورد نقاط برجسته مردم ایران در جهان و سرود «لارستان کهن»، نوروزی رئیس شورای بخش بیرم به ایراد سخنانی پرداخت.

رئیس شورای بخش بیرم: جعفرپور باعث همگرایی بخش ها با مرکز حوزه انتخابیه شده است

وی اظهار کرد: باید نمایندگانی از جنس مردم انتخاب کنیم تا مجلسی ولایی داشته باشیم و عصر طلایی ایران اسلامی رقم بخورد.

رئیس شورای بخش بیرم تصریح کرد: در یک بازه زمانی، آنقدر سرخوردگی بین بخش ها به وجود آمده بود که بخش ها از مرکز حوزه انتخابیه به حدی ناراضی بودند که یک واگرایی عظیم صورت گرفت، نمونه ی بارز آن هم این بود که در ادوار متعدد در بخش بیرم نامزدی حضور پیدا کرد و مردم به امید ارتقای بیرم تنها راه معجزه شان را در یک نامزد بومی می دیدند. اما امروز همان نامزد بومی به همراه اعضای ستادش دوشادوش نماینده ای از جنس مردم که نگاهش به دهان مقام معظم رهبری است، خودش را سرباز ولایت می داند و خط و اصولش مشخص است.

نوروزی خاطرنشان کرد: حرکت در خور ستایش آقای جعفرپور باعث همگرایی بخش ها با مرکز حوزه انتخابیه شده است و چه امتیازی بالاتر از این که یک وحدت و انسجام مثال زدنی در این هشت سال شکل گرفته و دلیل آن هم ثمره تلاش های آقای جعفرپور است که به دنبال یک توسعه متوازن برای حوزه انتخابیه بوده است.

جعفرپور، خیرالموجودین در بین نامزدهای حوزه انتخابیه است

وی تصریح کرد: سید شکرا… زندوی، نامزد دو دوره ی بخش بیرم که برای همه مردم بیرم عزیز و محترم است احساس و باورش این است که خیرالموجودین در بین نامزدهای حوزه انتخابیه دکتر جعفرپور است.

رئیس شورای شهرستان اوز: ادامه دهنده مسیر وحدت در منطقه، جمشید جعفرپور است

راستگو، رئیس شورای شهرستان اوز نیز با اشاره به وحدت در منطقه گفت: وحدت از دیرباز به شکل خوبی در منطقه وجود داشته اما ادامه دهنده این راه بزرگ که با شایستگی و توانمندی این کار را انجام دادند دکتر جعفرپور است.

وی افزود: معمولا نماینده های مجلس به دلیل حس رقابتی که دارند روی خوشی به شوراها نشان نمی دهند اما آقای جعفرپور با بزرگواری بارها از ما حمایت کردند.

سهراب خادمی: دکتر جعفرپور شایستگی این را دارد که بار دیگر نماینده شود چون ایشان را به عنوان شخصی پاک دست و محترم می شناسند

سهراب خادمی، مدیر دفتر نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در شهرستان خنج شروع به سخنرانی کرد.

وی با اشاره به اینکه به نمایندگی از جمعی از بزرگان شهرستان خنج آمده است اظهار کرد: در این نشست، آدم احساس خوشحالی می کند که جمعی از چهار شهرستان لار، خنج، گراش و اوز برای هدف مشترکی گرد آمده اند.

مدیر دفتر نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز تصریح کرد: وقتی به کشورهای حوزه خلیج فارس سفر می کنید متوجه می شوید مردم خطه ی لارستان که در آنجا زندگی یا کار می کنند ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارند که از جمله ی آن ها می توان به تقوا، امانت داری، راستگویی و قابل اعتماد بودن اشاره کرد.

خادمی با تشکر از جعفرپور به دلیل کارهایی که در هشت سال دوره نمایندگی انجام داده است گفت: در سال ۹۱ که برای نخستین بار با هم به روستاهای خنج رفتیم، مردم منطقه از ما گاز، آب، راه سازی و جاده می خواستند اما اکنون به دلیل مدیریت خوب آقای جعفرپور و هماهنگی بسیار خوب با دستگاه های اجرایی شهرستان خنج به سطحی رسیده ایم که دغدغه مردم روستاها دیگر گاز و آب نیست بلکه از ما اینترنت ۴G می خواهند.

وی خاطرنشان کرد: دکتر جعفرپور فرزند لارستان با همان ویژگی های لارستانی است و شایستگی این را دارد که بار دیگر نماینده شود چون ایشان را به عنوان شخصی پاک دست و محترم می شناسند.

مدیر دفتر نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: قسم یاد می کنم که ایشان آبروی مردم لار را در مرکز حفظ کرده است و شجاعت این را داشته اند که برای احقاق حقوق شما صحبت کنند.

حامد مقدم: عده ای به دنبال حذف دکتر جعفرپور بودند

در ادامه، حامد مقدم مدرس دانشگاه و از جوانان تحصیلکرده لارستانی اظهار کرد: عده ای با ایجاد فضای امنیتی در کشور تلاش داشتند امتیازاتی که برای منطقه به عنوان دستاورد بود را از بین ببرند. در فصل اخیر اقدامات و مداخلات شان، تلاش ها بر نبود و حذف دکتر جعفرپور معطوف شده است.

وی افزود: اگر بگذریم از اینکه به فلان شخص چراغ سبز نشان دادند و او را در لیست مورد حمایت  قرار دادند مسلما این موضوع، نامزد منطقه ی ما را وامدار نیروهای بیرونی می کند.

این نخبه ی لارستانی تصریح کرد: به خاطر صفت آزادگی مردم لارستان بارها دیده ایم هر جا که دستی از بالا تلاش کرد که در منطقه ما دخالت کند این دست قطع شد و مردم اجازه ندادند دخالت از بالا صورت گیرد.

در مسائل سیاسی، ولایت فقیه را از سایر امور ترجیح دهید

مقدم با تاکید بر اینکه باید با بصیرت وارد عرصه شویم گفت: دکتر جعفرپور نیرویی ولایی بودند و امروز رهبری به چنین نیروهایی برای همراهی نیاز دارد. بنابراین در مسائل سیاسی، ولایت فقیه را از سایر امور ترجیح دهید.

وی اضافه کرد: به واسطه ی هشت سال خدمت صادقانه و ولایی دکتر جعفرپور که در بحث FATF، پولشویی و… سرباز ولایت بودند و اذعان داریم که ایشان هرگز از این مسیر تخطی نکردند.

رئیس سابق شورای شهر جویم: به عنوان یک دوست قدیمی، شما را یاری خواهیم کرد

رحیمی رئیس سابق شورای شهر جویم اظهار کرد: همه روز دوم اسفند در پای صندوق های رای حضوری گسترده خواهیم داشت و نماینده ای را انتخاب می کنیم که مدافع ایران و انقلاب اسلامی و پیرو رهبر فرزانه انقلاب باشد.

وی خاطرنشان کرد: جویم دوست قدیمی لار است و همزمان با لار که شهرستان شده جویم هم بخش شده است و ما ایرانی ها ضرب المثلی داریم که می گویند «دوست هم دوست قدیمی» و ما به عنوان یک دوست قدیمی در کنار شما هستیم و خواهیم بود و شما را یاری خواهیم کرد.

عضو شورای شهر عمادشهر: آمده ایم بگوییم که باید رهروی کسی که خوب کار می کند باشیم/ جعفرپور نگاهی ویژه به بخش ها داشت

ستاری عضو شورای شهر عمادشهر اظهار کرد: رهبری می فرماید اگر اصل انتخابات یک تکلیف الهی است، انتخاب فرد اصلح هم یک تکلیف الهی است.

وی با انتقاد از کسانی که در فضای مجازی می گویند چرا استان نشدیم گفت: برای استان شدن باید ستون فقرات یک شهرستان را افزایش دهیم و آقای جعفرپور در این زمینه به همه ی بخش ها نگاهی ویژه داشته است.

عضو شورای شهر عمادشهر خاطرنشان کرد: همه ی ما آمده ایم بگوییم که باید رهروی کسی که خوب کار می کند باشیم.

کسی که حامی FATF بود الان یکی از نامزدهای این حوزه انتخابیه است

ستاری با اشاره به لوایح FATF و CFT اظهار کرد: چه کسی حامی FATF بود که الآن یکی از نامزدهای شهر لار هم است و چه کسی هم از این طرح حمایت نکرد.

وی تصریح کرد: با تلاش و پیگیری دکتر جعفرپور چندین وزیر و معاونان شان در سطح شهرستان لارستان و بخش ها حضور پیدا می کردند، دکتر جعفرپور به جوانان اهتمام ویژه ای داشتند و از ظرفیت بزرگان نیز استفاده می کردند.

رئیس شورای شهر عمادشهر خاطرنشان کرد: در کل کشور بگردید و ببینید کدام یک از شهرستان ها نمایندگی وزارت امور خارجه دارد که نشان دهنده ی کارهای آقای جعفرپور است.

ستاری افزود: موضوع دیگر، بحث «مالیات بر خروج از کشور» است که هر بار که از کشور خارج می شدیم باید مالیات بیشتری می دادیم اما دکتر جعفرپور پیگیری کرد و کنسل شد.

وی تصریح کرد: انتخابات آینده یک انتخابات استراتژیک و مجلس، مجلسی انقلابی خواهد بود بنابراین به دنبال انتخاب فرد اصلح باشید، فردی که از جنس خودمان باشد و بدون هیچ واسطه ای جواب تلفن ما را بدهد.

شیخ محمد چشم پیش: عده ای به دنبال تخریب جعفرپور هستند

شیخ محمد چشم پیش از معتمدان منطقه ی بیرم اظهار کرد: دشمنان قسم خورده لارستان یک صدا فریاد می زنند «هر کسی بیاید به غیر از آقای جعفرپور» و جای بسی تعجب است که چرا افراد معلوم الحالی در جهت تبلیغ برای نامزد مورد علاقه ی خود تمام همت و انرژی خود را برای تخریب آقای جعفرپور صرف کنند.

جعفرپور یک انقلابی تمام عیار است

وی افزود: آقای جعفرپور یک انقلابی تمام عیار نه در شعار بلکه در میدان عمل است و امیدوارم که لارستان بزرگ بر طبق سنتش به صداقت رای دهد.

زمانی که بسیاری از نامزدهای انتخاباتی پست و مسئولیت خود را رها کرده بودند، جعفرپور در تهران مشغول خدمت بود

معتمد منطقه ی بیرم خاطرنشان کرد: همه دیدند در هفته های گذشته که بسیاری از نامزدهای انتخاباتی پست و مسئولیت خود را رها کرده و شوی تبلیغاتی برگزار می کردند دکتر جعفرپور همچنان در تهران و در مجلس شورای اسلامی و در پشت میز خدمت می ماند و مشغول انجام وظیفه شرعی خود می شود که حتی این امر صدای اطرافیان خود را هم درمی آورد.

چشم پیش تصریح کرد: شخصیت پاک دستی که، طی دو دوره ی گذشته، با مراجعه به رزومه ایشان در می یابیم نه تنها دولت اصلاحات و کمبود بودجه های قطره چکانی، او را ناتوان نساخته بلکه بیش از مجموع همه ی دوره های گذشته در جهت آبادانی لارستان تلاش کرده است.

در ادامه، گروه سرود «معراج النبی» سرودی با عنوان «نگاه به آینده» اجرا کرد که مورد تحسین حاضران قرار گرفت و پس از آن جمشید جعفرپور برای ایراد سخن پشت تریبون آمد.

مردم پای صندوق های رای حاضر شوند

جعفرپور با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات دوم اسفند اظهار کرد: مردم در دوم اسفندماه به صورت یکپارچه در پای صندوق های رای حاضر شوند و وظیفه ی دینی، ملی و ا خلاقی خودشان را نسبت به شهدا، امام شهدا، آرمان های اسلام و حاج قاسم سلیمانی به بهترین وجه به انجام برسانند.

تحقق شعار دو دوره نمایندگی

وی با اشاره به اینکه شعار دور اول و دومم «وحدت و همدلی برای مذاهب، مناطق و دسته جات مختلف» بود تصریح کرد: شاید مهم ترین کاری که در طول این هشت سال دوره نمایندگی اتفاق افتاده است و به عنوان بزرگ ترین دستاورد می توان از آن یاد کرد همان چیزی است که به چشم می بینیم یعنی برادران شیعه و سنی و برادران مناطق، کنار هم و دوشادوش، برای انجام یک کار بزرگ دور هم جمع شده اند.

گزارشی از دستاوردهای هشت سال دوره نمایندگی

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ضمن اشاره به کارهای صورت گرفته در هشت سال دوره نمایندگی گفت: از ابتدای سال ۹۱ تا کنون کارهای بزرگی صورت گرفته که از مهم ترین آن ها می توان به گرفتن مجوز قرارگاه پلیس جنوب فارس برای این حوزه انتخابیه، مجوز نمایندگی وزارت امور خارجه برای لارستان از این نظر که فرودگاه لار پنجمین فرودگاه در کشور از نظر سفرهای خارجی است، مجوز کانون فرهنگی و هنری جنوب استان فارس و مجوز بیمارستان تامین اجتماعی لار اشاره کرد.

جعفرپور افزود: استقلال مالی و اداری دانشگاه علوم پزشکی لارستان از دانشگاه علوم پزشکی شیراز باعث شد که از این به بعد اختیارات و بودجه را از وزارت خانه ی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بگیریم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت تصریح کرد: به صورت سالانه چندین متخصص به بخش های مختلف بیمارستانی جذب می شوند، درمانگاه تامین اجتماعی را با جذب ۲۰ نیرو راه اندازی کردیم و در این مدت بیمارستان های شهرستان ها و بخش های مختلف حوزه انتخابیه به انواع دستگاه ها مجهز شده اند و اورژانس هوایی نیز در منطقه مستقر شده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مورد فعالیت های صورت گرفته در حوزه راهسازی اظهار کرد: در این حوزه، فعالیت هایی صورت گرفته که از جمله ی آن ها می توان به این موارد اشاره کرد: اخذ مصوبه احداث راه آهن لار-بندرعباس و انجام مطالعات کارشناسی، کد دار کردن محور لار-بستک در ردیف پروژه های ملی، تکمیل جاده ارتباطی درز و سایبان به ایستگاه راه آهن زاهد محمود با ساخت پنج کیلومتر جاده و پل آب نمای فصلی به طول ۳۰۰ متر که زمینه ساز اتصال لارستان به شرق کشور است، احداث سه تونل «وحدت» بزن، «شهدای خلیج فارس» بالنگستان و «شهیده باختر بیگلری» پاسخند، تکمیل عملیات دو بانده کردن ۱۹ کیلومتر از جاده لار-بستک و بهره برداری از ۳/۵ کیلومتر در فاز نخست، احداث جاده فدامی-چاه نهر، چهار خطه کردن محور لار-گراش-اوز از پلیس راه، حذف نقاط حادثه خیز گردنه محمله به طول شش کیلومتر در حوزه شهرستان خنج.

جمشید جعفرپور در مورد کارهای فرهنگی و آموزشی در دوره هشت ساله ی نمایندگی تصریح کرد: از اقدامات فرهنگی این دوره می توان به کلنگ زنی ساخت خانه امید بازنشستگان لارستان با هزینه دولتی و راه اندازی پردیس دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد.

وی افزود: دانشگاه فرهنگیان جزو بهترین و پرمتقاضی ترین دانشگاه ها در کشور است که اکنون نزدیک به ۶۰ نفر در دانشگاه فرهنگیان لار در حال تحصیل هستند اما در کنکور سال آینده می توانیم چند صد نفر دانشجو برای این دانشگاه در لار بگیریم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد کارهایی که در حوزه زیر ساختی و آبخیزداری صورت گرفته است گفت: افزایش تعرفه برق ماه های گرمسیری از ۳ ماه به ۵ ماه، تصویب طرح انتقال خط دوم سد سلمان به بخش های جویم، بنارویه، بیرم و صحرای باغ، پیگیری احداث تصفیه خانه شماره ۲ سد سلمان فارسی به ارزش ۶۰ میلیون تومان و کلنگ زنی سد کاریان به صورت مشارکتی از جمله ی این اقدامات است.

جمشید جعفرپور در مورد اقدامات حوزه حمل و نقل هوایی نیز خاطرنشان کرد: پیگیری هایی را برای افزایش پروازها انجام دادیم، ترمینال شماره ۲ فرودگاه را افتتاح کردیم و به دنبال احیای ترمینال شماره ی یک هستیم که پروازهای داخلی را از خارجی جدا کنیم، همچنین پیگیری هایی را برای اخذ مجوز صدور ویزای الکترونیک انجام داده ایم و کارگاهی برای تسهیل صادرات کالا به خارج راه اندازی کرده ایم.

وی در مورد اقدامات اقتصادی صورت گرفته نیز تصریح کرد: شهرک صنعتی خور را توسعه دادیم، مجوز ایجاد «منطقه ویژه اقتصادی» را کسب کردیم و پیگیری هایی برای راه اندازی و توسعه شهرک های صنعتی پشته سنگر، حسن لری، اوز، بیرم و جویم و بنارویه انجام شده است.

این چه داستانی است که می گویند هر کسی باشد غیر از جعفرپور؟!

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این چه داستانی است که می گویند هر کسی باشد غیر از جعفرپور؛ دست هایی در بیرون از منطقه در کارند، من وظیفه ام را در یک ماه گذشته انجام دادم و اعلام خطر کردم، اگر باشم روند همین روند است اما اگر دست از مداخله برندارند، دست ها را قطع می کنیم.

عده ای می خواستند با توطئه چینی مرا رد صلاحیت کنند

جمشید جعفرپور افزود: من مزاحمتی در این چند ماه گذشته ایجاد نکردم، مگر نمی خواستند مرا با توطئه چینی رد صلاحیت کنند اما به اذن خدا نتوانستند. اگر باشم راهم این است و اجازه ی مداخله را نمی دهم.

مردم هوشیار هستند

وی با تشکر از کسانی که برای اعلام حمایت و همبستگی شان در این نشست شرکت کرده اند خاطرنشان کرد: مردم ما مردم هوشیاری هستند و با متانت و قانون مداری دنبال خواسته هایشان هستند، با انتقادات شما، خودمان را اصلاح می کنیم و به دنبال خدمتگزاری هستیم.


32 نظر

 1. عصر بیداری گفت:

  0

  5

  در پیشگاه خداوند سوگند یاد می کنم که جعفرپور فرصت سوزی و نیروسوزی فراوان انجام داده و شایسته نمایندگی مجلس نیست فقط یک مورد از دهها مورد را مثال میزنم تا با سند بدانید تاسیس دانشگاه علوم پزشکی بم و دانشگاه علوم پزشکی جیرفت هنگامی که دانشکده پرستاری بم دریک خانه قدیمی اداره می شد و لارستان دارای بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی و دانشکده بزرگ بود نشان از بی لیاقتی دارد تذکر هم دادیم ابتدا به علت بی اطلاعی انکار کردند اما وقتی ثابت کردم سکوت کردند و حالا می گویند ما استقلال مالی را گرفتیم به این کار می گویند دروغ لاپوشانی و خود شیفتگی دوست دارم پاسخ مستدل دانشگاه نشدن علوم پزشکی لارستان را در مقایسه با بم و جیرفت با وجود امکانات بیشتر بدهید علاالدین بروجردی عکسش هم از شما توانمند تر است

 2. روشنگر گفت:

  1

  1

  سلام دروغ گویی تا چه حد
  آقای ستاری در شورای عمادشهر هیچ سمتی ندارن
  چرا خودشون رو رییس شورا معرفی کردن
  ——————
  مدیریت سایت: باتشکر از تذکر شما. هرچند این اشتباه توسط مجری مراسم اعلام شده اما در این متن هم اصلاح شد.

  • جوان لارستانی گفت:

   2

   0

   سلام علیکم

   چقدر خوب است فارغ از هر گونه بغض نظر بدیم. آقای دکتر سياوش ستاری سال اول رئیس شورای شهر بوده و سال دوم و سوم هم مسئول کمیسون های علمیشون هست. مگه میشه عضو فعال که در سطح لارستان و حتی استان زبانزد است کاره ا ی نباشه؟؟ شما اسم سياوش ستاری رو در گوگل بزنید تا از رزومه ی علمی و عملی ایشون آگاه بشید. گواه حرف من اعضای شورای شهرستان و اعضای شورای شهر عمادشهر و مردم شریف منطقشون هست میتونید تماس بگیرید تا متوجه بشید. راستی کاری به صحبت‌های ستاری ندارم ولی آدمی که مفید جامعه باشه نه در فضای مجازی نه در فضای حقیقی نمیشه تخریب کرد.

 3. عصر بیداری گفت:

  0

  1

  انتقال آب خلیج فارس هم پروژهای تبلیغاتی دروغین دوره قبل شما بود که متاسفانه علیرغم تذکرهای مکرر از سال اول نمایندگی اجرایی نشد و دوباره شعار دروغ تبلیغاتی آبرسانی می دهید در لامرد عملیاتی شد اداره کل راهداری علیرغم استحقاق توان گرفتن ندارید و دوباره شعار می دهید باید قبول کنید بیشتر از توانتان با عوامفریبی و قومیت گرایی رای گرفتید و به وزیر اطلاعات بابت قومیت گرایی تذکر میدهید مثلا رییس کمیسیون فرهنگی هستید و بیشترین منکرات اخلاقی را دارید و داعیه اصلاح کشور را دارید اصلاح را از خودتان شروع کنید عوامفریبی توهین تهمت تخریب فرصت سوزی نیروسوزی راه انداختن کاروان تبلیغاتی اگر معنای ولایت مداری را پی دانید رهبر مخالف این رفتارهاست و به همین خاطر حاج قاسم گفتند رهبر مظلوم و تنهاست فقط شعار می دهید و منفعت طلبی خود را مصلحت و ولایت مداری می نامید عجبا از این تفرعن لعنت بر منافق و ضد ولایت فقیه

 4. ناشناس گفت:

  1

  1

  سلام
  احسنت به دکتر جعفرپور عزیز.رای ما دکتر جعفرپور.

 5. Lari Az Nakoja Abbad گفت:

  1

  0

  از علی اکبر داور تا علاالدین بروجردی

  میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است

  همیشه زمانیکه تاریخ و مطالعه میکنم برهه ای از دورانی را برای خودم تجسم میکنم که باعث افتخار و غرور است.علی اکبر داور بنیان گذار دادگستری نوین ایران. ادیب و شاعر و نویسنده… ۹۵ سال پیش نماینده مردم لار شد.اصلا نیاز به تبیین و تفسیر این موضوع نیست که چرا یک غیر بومی باید نماینده گزینشی یک شهر شود و…
  موضوع مهم در این جریان. بودن یک شخصیت بزرگ برای منطقه ای بزرگ بود
  ۹۵ سال بعد در سال ۱۳۹۸ از قرار معلوم تکرار تاریخ…
  اما اینبار شخصیتی حقیر برای منطقه ای بزرگ
  اصلا بدون هیج تردیدی این گزینه تکراری از قبل محکوم به شکست است حتی اگر از صندوق رای نامش بیرون کشیده شود( که احتمال آن زیاد است)
  هر چند دیگر نامزدان هم هیچ گونه میل و رغبتی به خدمت کردن برای منطقه ندارند یا حداقل اگر جنین نیتی دارند به محض ورود به بهارستان مثل پاییز رنگ عوض می کنند و.. بقیه داستان هم کسانی که باید بفهمند نیاز به تفهیم نیست
  خواستم عرض کنم که هیچ نیازی به دعوا و مرافعه نیست برای طرفداری از کاندیدای خاص زیرا از قبل همه چی را مشخص کردند…
  شاید اصلا لایق ترین افراد برای نماینده شدن شهر هیچوقت برای کاندیدا شدن حتی فکر نماینده شدن هم نکردند و خانه نشینی و عزلت گزینی بهترین گزینه آنان بوده است
  زیرا : هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
  ” شاید وقتی دیگر ” و در زمان نزدیک دیگری وکلای لایق و شایسته به شان و منزلت این جایگاه برسند
  زمانی که عده ای سرمایه دار به دلایل سود و منفعت از فرد یا جناح خاصی طرفداری نکنند
  زمانی که ادمها آدم هستند
  زمانی که آدمها دغدغه پول و مال و سواستفاده شخصی ندارند
  زمانی که وجدان در جامعه وجود دارد
  زمانی که فقر نباشد
  زمانی که …

  همان بهتر که علاالدین و چهل… به منزلگاه خود برسد و در بین اون ۳۹ نفر دیگر تقسیم کار کنند
  آفتاب.. به دلیل تعهد ی که هر روزنامه نگار شریفی به ان اعتقاد دارد این کامنت و سانسور نکن

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  وخداوند بهترین تدبیر کننده است.
  حداقل اینه که انسان در خلوت خود می داند راست می گوید یا دروغ
  البته شنیده شده است کاندید دیگری که کسی احتمال رد شدنش را نمی داد کسانی او را تا مرحله رد بردند
  و نجات در راست گویی است.

 7. Abed گفت:

  1

  0

  احسنت به عضو‌شورای عمادشهر (مهندس ستاری)بابت اشاره به نکات مثبت و ویژگی های اصلح بودن دکتر جعفرپور عزیز.

 8. ناشناس گفت:

  0

  1

  در چند مورد عده ای سعی کرده اند جلوی سخنرانی بلو جلدی را بگیرند. چرا؟ چون اصول گرا است ولی پایداری نیست. شما آنچه می‌گویید هستید.
  گفتی fatf را قبول ندارید ظریف را قبول ندارید. چه چیز را قبول دارید. به هم زدن مجلس دیگران
  تعداد کمی که صدایی بلند دارند.
  حجت محبی پور از جناح اصول گرا کاملا توضیح داد و…

 9. اوزی گفت:

  0

  1

  نظر شورای شهرستان اوز اقای راستگو یک نظر شخصی مربوط به خودشان است افکار عمومی در شهرستان اوز چیز دیگری است

 10. روشنگر واقعیت گو گفت:

  1

  0

  احسنت به حمایت های بی بدیل از جناب دکتر جعفر پور.
  در لا به لای صحبت ها صحبت های جناب مهندس ستاری از اعضای شورای عماد شهر بسیار دلنشین است و غراء.ایشان بدون هیچگونه تعصبی واقعیت هارا بیان میکند همانند زمان ریاست خود در شورای عماد شهر واقعیت می‌گویند و واقعی عمل میکنند
  ساکنان عمادشهر نام عماد شهر را مدیون تلاش های بی وقفه این بزرگوار هستند آنان که سعی در تخریب جناب دکترستاری دارندو از هر طریقی در پی ضربه زدن هستند و امروز می‌خواهند از طریق انتخابات به ایشان ضربه بزنند قطع به یقین تخریبشان از روی حسادت است،برای درخشان بودن کارنامه جناب دکتر ستاری همین همراهی اشخاص سرشناس ایشان را بس است.

  بنده به جناب دکتر جعفر پور تبریک عرض میکنم بخاطر داشتن حامیی چون جناب آقای دکتر سیاوش ستاری و از خداوند درخواست پیروزی ایشان را مسئلت دارم
  ایشان با حداقل سن حداکثر تلاش را در راستای آبادانی شهر خود داشته اند کسانی که منتقد ایشان هستند و سایت و پیج می‌سازند و انتقاد می‌کنند بدانند که اینترنت ۳Gو ۴G را همین جناب دکتر به عماد شهر رساندند که اکنون مخالفان از امکاناتی که ایشان فراهم کرده اند استفاده میکنند علیه او حداقل جایی انتقاد کنید که وامدار ایشان نباشید.

  با این سابقه درخشان دکتر ستاری پی می‌بریم که حمایتشان از دکتر جعفرپور و اشاره به نکات کلیدی فعالیت جناب دکتر ما را مصمم میکند به انتخاب اصلح جناب دکتر جعفرپور

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   لطفاً اين افراد سرشناسي كه مدعي هستيد با سياوش ستاري همراه بودن رو نام ببريد.

  • روشنگر واقعیت گو گفت:

   0

   0

   برام جالب شده که این خبر درمورد نشست جناب دکتر جعفر پور هست اما خیلیا اومدن اینجا عقده هایی که از دکتر ستاری رو دارن خالی میکنن.
   شما که میخواین بدونین افراد سرشناس همراه دکتر ستاری چه کسایی هستن مصداق این جمله هستین؛چو دانی و پرسی سؤالت خطاست…خودتون آگاه هستید ولی نمیخواید باور کنید طاقت نمیارید ببینید که چطور معروف و محبوب هستن
   پیج دکتر ستاری یه پیج شخصیه و هرکسی راه نداره به اون وگرنه اونجا میتونستید افراد سرشناس رو در کنارشون ببینید علاوه بر اینکه شنیدید،البته من توصیه میکنم دست از حسادت بردارید به دو دلیل مهم:۱.حسادتتون انگیزه دکتر رو بیشتر می‌کنه و موفق تر میشه پس ضرر میکنید.۲.این حجم از حسادت به قلبتون فشار وارد میکنه و سکته میکنید.

 11. ناشناس گفت:

  1

  0

  فقط منصور محتاجی

 12. اوز گفت:

  0

  1

  یادمان نرود که بیرم و اوز را بروجردی باهمت مردم نجات داد نه جعفرپور آن موقع بروجردی نیاز به رای نداشت پس اثبات کرده که کار می کند و لایق نمایندگی است

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   اشتباه مي كنيد من يك بيرمي هستم. بيرمي ها خودشون تصميم گرفته و مي گيرن اگر چه اشتباه كردن

 13. روشنگر واقعیت گو گفت:

  0

  0

  خوبه که همیشه حواسمون به این جمله باشه به عمل کار برآید
  دکتر ستاری بنا به دلایل مختلفی عنوان ریاست شورا را ندارند اما در عمل از هیچ تلاشی مضایقه نمیکنند،یک سرچ ساده در گوگل و دیدن درخشانی ایشان نشان می دهد که مخالفانش باید دهن خود را گل بگیرند.اگر جناب دکتر مخالف نداشته باشد باید نگران بود،موفقیت حسادت بقیه را در پی دارد…البته در بین این همه تجلیل و قدرشناسی مردم عمادشهر برای جناب دکتر این مخالفت های بچه گانه پشیزی نیست.یک گُل همیشه دور و اطرافش خار است.
  چشم بدخواهتون از حدقه کور بشه جناب دکتر
  شاهد دیدنتون در جایگاه شایسته خود شما باشیم.

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  این جمله خالی از لطف نیست که به عمل کار برآید.
  جناب دکتر ستاری بنا به دلایل و غرض ورزی عده ای ریاست شورا را ندارند اما ملاک ما برای ریاست شورا عنوان نباشد عمل را ملاک قرار دهیم تا ببینیم رئیس کیست؟!
  کسی که تاب توان ریاست دکتر را ندارد چنان حسادت دارد که به جایگاه ایشان در کمیسیون علمی،آموزشی هم حسادت دارد
  سخنم با اون مخالف خُرد این است که لطفاً از جانب مردم برای توجیه حسادت خودت سخن نگو،اگر من مردم عمادشهر را دیده ام که همه ارادت قلبی و خالصانه به جناب دکتر دارند نمیدانم مخالف کدام مردم را میگوید شاید حکایت این مخالف حکایت نظام در برره است که یک دوست خیالی به نام خرزو خان داشت
  این مخالف هم نظام است و مردم مد تصورش خرزو خان.
  تا میتوانید حسادت کنید نمی‌دانید حسادتتان چقدر مفید است و چقدر انگیزه تلاش ایشان را بالا میبرد،کافی است این روزها سوابق درخشان ترش را ببینید.
  این مخالفت اندک در برابر آن همه قدرشناسی از دکتر پشیزی بیش نیست و هزار البته که یک گُل همیشه دور و اطرافش خار است.
  چشم بدخواهانتان از حدقه کور شود جناب آقای دکتر،مهندس والامقام،استاد بزرگوار سیاوش ستاری

 15. روشنگر گفت:

  0

  0

  فقط یک نفر مونده که هنوز نظراتش در مورد جعفرپور در این گزارش درج نشده
  آقای غله تکس از بنارویه
  ایشون هم سوابق علمی درخشانی دارن که می تونن نظراتشون رو در حمایت از جعفرپور مطرح کنن

 16. علوم پزشکی گفت:

  0

  0

  جناب آقای جعفرپور من شما را آدم پاک درست و متدینی میشناسم متاسفانه شما از اطرافیان خود ضربه میخورید و نتوانستید آنها را کنترل کنید.
  دروغ نگویید
  به طور مثال در شهرستان خنج کی و کجا ۱۸۰ تخت به بیمارستان نبی اکرم (ص)تخصیص داده شد تا افق۱۴۰۴ تعداد تخت های مصوب این بیمارستان به ۱۱۳ تخت خواهد رسید ۱۸۰ تخت را از کجا آوردید؟

 17. پاسخ به روشنگر واقعیت گو گفت:

  0

  0

  اگه لطف کنین مدرک دکترای جناب ستاری رو در سایت بذارین ممنون میشیم

  • روشنگر واقعیت گو گفت:

   0

   0

   در ابتدا تشکر میکنم من از مدیریت سایت آفتاب جناب آقای منشی که راه صحبت و شفافیت رو باز گذاشتند و فضایی رو برای ما فراهم کردند که بتونیم دفاعیه های منطقی داشته باشیم.ممنونم از صبر و شکیبایی شما،خدا قوت.
   اما جواب شما؛ باید واقف به این نکته باشید که مدرک علمی هیچ کسی رو در سایت و به خصوص کامنت بارگذاری نمی‌کنند شمارو دعوت میکنم که قوانین مربوط به کامنت گذاری رو مطالعه کنید

   آقای ا.ف(نامتون رو به اختصار ذکر کردم که بدونید شناختم شمارو)شما از همشهریان خود دکتر هستید فکر نمیکنم نیاز باشه بنده که همشهری ایشون نیستم مدرکشون رو برای شما بارگذاری کنم!!!اگر فراموشی گرفته اید یاریتون میکنم که مجدد ایشون رو بشناسید در گوگل سیاوش ستاری رو سرچ کنید،تماس تلفنی با فرماندار و شورای شهرستان لار برقرار کنید
   برایتان مقدور باشد به مرکز استان،شیراز سر بزنید و کسب اطلاع کنید.به دانشگاه ها مراجعه کنید و نظرسنجی کنید،مصاحبه حضوری با همشهریانتون داشته باشید تا مجدد ایشون رو بشناسید
   کمی با خودتون تفکر کنید و خدمات ارزنده جناب دکتر ستاری رو مرور کنید
   راه اندازی کمیسیون علم و آموزش!برگزاری کلاسهای درسی در ایام تحصیل برای دانش آموزان.برگزاری برنامه های مفرح جهت گذران اوقات فراغت.حضور مرتب و منظم در مدارس عمادشهر.ارج و منزلتی که برای بانوان قائل شدن در صورتی که اشخاصی پر ادعا مشاهده میشه که ارزش بانوان رو چقدر پایین می آورند!!!!امیدوارم متوجه این قسمت از سخنم شده باشید
   جناب آقای ا.ف مسلمأ شما که در صدد تخریب دکتر ستاری بزرگوار هستید بیشتر از همه ما ایشان را شناخته اید که تا به این حسادت دارید و تاب نمی آورید
   در جایی خواندم که مدام بحثتان بر سر این است که رأیتان را پس بگیرید بنده به طور قاطع میگویم که رأی شما در انتخاب دکتر هیچ تأثیری نداشته است پس حرص نخورید،شایسته سالاری دکتر دلیل انتخاب ایشون بوده.
   آقای ا.ف در جایی دیگری نظری از شما دیدم که بسیار بی تفکر بودید شما به آقای دکتر جعفرپور توصیه کردید که دکتر ستاری حامی خوبی نیست و باعث از بین رفتن رأی میشود و بعد از این متن خودتان را معرفی می‌کند که با مدرک عمران…این حرفتان را بسنجید توهین به چه کسی است؟!!!! جناب دکتر جعفرپور نماینده موفق شهرستان لارستان و به فضل خدا در این دوره هم نماینده موفق خواهند شد ایشان بی گدار به آب بزند و نداند حامی اش را چطور انتخاب کند؟ خواستید که دکتر ستاری را کنار بزنید و دکتر جعفر پور را متوجه خود کنید اما سخنی گفتید که افتضاح به بار آورد.
   بنده از شما می‌خوام از مدرکتون به درستی استفاده کنید عمران و نقشه کشی برای ساختمان است نه برای زندگی مردم که به جان زندگی مردم افتاده اید شما حتی در مدرک خود هم تخصص ندارید و بنده مایلم مدرک عمران شمارو ببینم.
   محبوبیت دکتر ستاری فراگیر است و این تخریب های شما راه به جایی نمیبرد.
   ای مگس عرصه مرغ نه جولانگه اوست!!!!
   و در پایان باز هم از مدیریت سایت آفتاب کمال تشکر و قدردانی را دارم.

  • روشنگر واقعیت گو گفت:

   0

   0

   در ابتدا تشکر میکنم من از مدیریت سایت آفتاب جناب آقای منشی که راه صحبت و شفافیت رو باز گذاشتند و فضایی رو برای ما فراهم کردند که بتونیم دفاعیه های منطقی داشته باشیم.ممنونم از صبر و شکیبایی شما،خدا قوت.
   اما جواب شما؛ باید واقف به این نکته باشید که مدرک علمی هیچ کسی رو در سایت و به خصوص کامنت بارگذاری نمی‌کنند شمارو دعوت میکنم که قوانین مربوط به کامنت گذاری رو مطالعه کنید

   آقای ا.ف(نامتون رو به اختصار ذکر کردم که بدونید شناختم شمارو)شما  از همشهریان خود دکتر هستید فکر نمیکنم نیاز باشه بنده که همشهری ایشون نیستم مدرکشون رو برای شما بارگذاری کنم!!!اگر فراموشی گرفته اید یاریتون میکنم که مجدد ایشون رو بشناسید در گوگل سیاوش ستاری رو سرچ کنید،تماس تلفنی با فرماندار و شورای شهرستان لار برقرار کنید
   برایتان مقدور باشد به مرکز استان،شیراز سر بزنید و کسب اطلاع کنید.به دانشگاه ها مراجعه کنید و نظرسنجی کنید،مصاحبه حضوری با همشهریانتون داشته باشید تا مجدد ایشون رو بشناسید
   کمی با خودتون تفکر کنید و خدمات ارزنده جناب دکتر ستاری رو مرور کنید
   راه اندازی کمیسیون علم و آموزش!برگزاری کلاسهای درسی در ایام تحصیل برای دانش آموزان.برگزاری برنامه های مفرح جهت گذران اوقات فراغت.حضور مرتب و منظم در مدارس عمادشهر.ارج و منزلتی که برای بانوان قائل شدن در صورتی که اشخاصی پر ادعا مشاهده میشه که ارزش بانوان رو چقدر پایین می آورند!!!!امیدوارم متوجه این قسمت از سخنم شده باشید
   جناب آقای ا.ف مسلمأ شما که در صدد تخریب دکتر ستاری بزرگوار هستید بیشتر از همه ما ایشان را شناخته اید که تا به این حسادت دارید و تاب نمی آورید
   در جایی خواندم که مدام بحثتان بر سر این است که رأیتان را پس بگیرید بنده به طور قاطع میگویم که رأی شما در انتخاب دکتر هیچ تأثیری نداشته است پس حرص نخورید،شایسته سالاری دکتر دلیل انتخاب ایشون بوده.
   آقای ا.ف در جایی دیگری نظری از شما دیدم که بسیار بی تفکر بودید شما به آقای دکتر جعفرپور توصیه کردید که دکتر ستاری حامی خوبی نیست و باعث از بین رفتن رأی میشود و بعد از این متن خودتان را معرفی می‌کند که با مدرک عمران…این حرفتان را بسنجید توهین به چه کسی است؟!!!! جناب دکتر جعفرپور نماینده موفق شهرستان لارستان و به فضل خدا در این دوره هم نماینده موفق خواهند شد ایشان بی گدار به آب بزند و نداند حامی اش را چطور انتخاب کند؟ خواستید که دکتر ستاری را کنار بزنید و دکتر جعفر پور را متوجه خود کنید اما سخنی گفتید که افتضاح به بار آورد.
   بنده از شما می‌خوام از مدرکتون به درستی استفاده کنید عمران و نقشه کشی برای ساختمان است نه برای زندگی مردم که به جان زندگی مردم افتاده اید شما حتی در مدرک خود هم تخصص ندارید و بنده مایلم مدرک عمران شمارو ببینم.
   محبوبیت دکتر ستاری فراگیر است و این تخریب های شما راه به جایی نمیبرد.چطور با این همه مدارک منکر توانمندی ایشان هستید؟
   ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست!!!!
   و در پایان باز هم از مدیریت سایت آفتاب کمال تشکر و قدردانی را دارم.

 18. ع.پ گفت:

  0

  0

  با وجود این تیم رسانه ایی، دکتر جعفرپور نیاز به دشمن ندارد/گل به خودی تیم رسانه ایی نماینده لارستان
  مطلب پیش رو به قلم یکی از کارمندان دانشکده علوم پزشکی لارستان نوشته شده است.
  در کانال اطلاع رسانی دکترجعفرپور با نام وحدت،همدلی و توسعه اینفوگرافی دیدم که بسی جای تعجب و تامل داشت.
  پس از زدن حکمی نامرتبط توسط نماینده جهت راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در لارستان این بار تیم رسانه ایی دکترجعفرپور عملکرد دوساله دانشکده علوم پزشکی را به نام نماینده زد.
  عملکرد دانشکده چندی پیش با عنوان دوسالانه سلامت توسط دانشکده علوم پزشکی در مراسم استقبال از متخصصین جدیدالورود در سال۹۸ رونمایی شد.
  در این دفترچه فعالیت دوساله دانشکده به صورت مصور و متنی به چاپ رسیده است.هرچند که این عمل توسط دانشکده علوم پزشکی صورت گرفته و خلاف قانون است؛اما نشان میدهد که پس از رونمایی و انتشار اینفوگرافی توسط دفترنماینده،این امر به دستور نماینده صورت گرفته و متولیان دانشکده فقط به دستورات نماینده عمل کرده اند.
  لازم به ذکر است طبق نامه ی ارسالی از وزارت بهداشت چاپ هرگونه عملکرد توسط دانشگاه ها و دانشکده ها ممنوع شده است.
  حال بیایید با هم ۲۰ مورد درج شده در این اینفوگرافی را بررسی کنیم.
  ۱-استقلال مالی و اداری علوم پزشکی لارستان
  همانطور که میدانید در سفر وزیر بهداشت (سرکارخانم دکتر وحید دستجردی)۱۶ و ۱۷ دیماه ۸۹ که قبل از مجلس نهم میباشد امتیاز تاسیس دانشگاه علوم پزشکی به لارستان داده شد و تا مدت ها تابلو آن نیز بر ساختمان دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) لار نصب بود. که به دلایل سیاسی این امر محقق نشد. و این امتیاز به دانشکده تقلیل پیدا کرد.پس خواهی نخواهی این استقلال حتما در زمان نماینده بعدی اتفاق میافتاد.
  ۲-استقرار اورژانس هوایی
  این استقرار بلاشک از پیگیری های تیم رسانی لارستان که با درج مطلب در پیج اینستاگرام وزیر وقت در زمانی که این امتیاز به جهرم داده شد و پیگیری های تیم مدیرتی دانشکده محقق گردیده است.
  ۳-احداث ۱۰۰ خانه بهداشت و مرکز جامع سلامت و درمانگاه در بخش ها و روستاها
  بسی جای تاسف دارد که این امر به پیشنهاد وزارت بهداشت در کل کشور کلید خورد و در لارستان به دلیل اینکه این تعداد قریب به ۸۸ پروژه بود با عنوان ۸۸ پروژه بهداشتی و درمانی به مردم معرفی شد.در طرح دولت با مشارکت خیرین اقدام به احداث این مراکز نموده است که در لارستان در برخی نقاط این مراکز به صورت ۱۰۰% توسط خیر یا ۱۰۰% توسط دولت و یا به صورت مشارکتی در حال اتمام میباشد.
  ۴-به کارگیری ۶۵۰ نیروی شرکتی
  این عملکرد قطعا توسط نماینده صورت گرفته و الحق والانصاف جای تشکر دارد.اما باید بیان میشد که چند درصد از این استخدام ها به صورت سفارشی از دفتر نماینده معرفی شده است.
  به ذکر یک نکته و اسامی چند نفر در همینجا اکتفا میکنم.
  حال بیاید نام چند نفر را بیاوریم که از نزدیکان دفتر نماینده بوده اند.
  ۱-سرکار خانم *.ج(شاغل در معاونت غذا و دارو نام معاون دکتر هوشنگ.ج)
  ۲-آقای مهندس ص.م(یکی از پسران افراد شاغل در دفتر نماینده)
  ۳-خواهرزاده نماینده محترم شاغل در درمانگاه خلیل آزاد
  ۴-پسر جناب آقای م.پ از همراهان و معتمدان جناب نماینده
  این نام ها زیاد است و حتی اطلاع دارم که بسیاری از آنها با مخالفت مدیران ارشد بومی رو به رو شده و به کارگیری نشده اند.نام آخر را با قدری تامل بیان میکنم.جناب آقای ر.ت شخصی که چندی پیش در حمایت از دکتر جعفرپور در سایت آفتاب مطلبی را منتشر کرد و پس از آن به صورت شرکتی به استخدام این اداره درآمد.
  همین جا به مسئولین دانشکده علوم پزشکی متذکر میشوم که درصدد انکار این موضوع نباشد چون نامه ارسالی به شرکت رهکاران سپیدان موجود میباشد.و در صورت انتشار تکذیبیه منتشر خواهد شد.
  ۵-افزایش سالانه ی جذب پزشک متخصص
  ۳۰پزشک در سال ۹۸ و ۳۳ پزشک در سال ۹۷ باید بیان کرد که به طور میانگین در هر سال همین ۳۰ پزشک به مجموعه اضافه شده اند.
  ۶-دستگاه سی تی اسکن ۱۲۸ اسلایس و ۱۶ اسلایس
  باید قبول داشته باشیم که در این متن برخی از امور با پیگیری های نماینده هم به ثمر رسیده است.که دستگاه سی تی اسکن ۱۲۸ اسلایس شامل این موضوع می شود.اما تاکنون دستگاه ۱۶ اسلایس تاکنون مشاهده نشده است.
  ۷-افزایش ۵ دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس
  نباید از تلاش شبانه روزی تیم مدیریتی و مرکز مدیریت حوادث دانشکده به سادگی عبور کرد.
  ۸-راه اندازی درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی هاشمی زاده
  ساختمانی به هزینه کرد فراوانی دولت قریب ۱۰ میلیارد تومان ساخته میشود.هزینه کرد خیر تنها ۳ میلیارد است.اما در این میان این ساختمان بین خیر و نماینده در حال کشو قوس است که ماله کیست.
  تقاضای اینجانب از دفتر نماینده این است که دقیقا بیان نمایند که نقش ایشان در این پروژه چه چیزی بوده است؟
  تیم مالی،تدارکات،فنی،ریاست،توسعه و درمان چرا نادیده گرفته شده است.
  ۹-جذب ۵ دستگاه OPG جهت بیمارستان ها و مراکز بهداشتی
  متاسفانه دفتر نماینده شان و منزلت یک وکیل را تا این حد پایین آورده است که اختصاص ۵ دستگاه OPG که جهت عکس گرفتن دندان میباشد را به نام عملکرد نماینده زده است.
  ۱۰-دستگاه رادیوتراپی بیمارستان سرطانی
  اگر منظورشان دستگاه رادیوتراپی گراش است که همه می دانند این دستگاه به همت خیرین آن شهر خریداری شده است.اما اگر منظورشان مرکز تخصصی درمانی امام حسن مجتبی(ع) معروف به صالح پور است که اصلا وجود فیزیکی ندارد.
  خواهش میکنم جهت رسیدن به اهداف شوم خود حداقل به مردم دروغ نگوییم.
  ۱۱-احداث بیمارستان جویم
  در تابستان۹۸ کلنگ احداث بیمارستان جویم به زمین زده شده است و مراحل ابتدایی خود را میگذراند.همانطور که همه ی مردم می دانند تعداد ۴ بیمارستان در حوزه استحفاظی نماینده وجود دارد و لاغیر.۱-بیمارستان امام رضا(ع) لار.۲-بیمارستان نبی اکرم خنج(ص).۳-بیمارستان امیدوار اوز.۴-بیمارستان علی اصغر (ع) بیرم.
  ۱۲-اخذ مجوز چند رشته جدید جهت تبدیل شدن دانشکده به دانشگاه
  برای تبدیل شدن یک دانشکده علوم پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی باید حداقل سه دانشکده آموزشی به عنوان زیرمجموعه داشته باشد.که تاکنون دانشکده علوم پزشکی لارستان دارای دو دانشکده با نام های دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) و دانشکده بهداشت اوز میباشد.
  ۱۳-احداث اورژانس جاده ایی دهکویه،بریز،شاه غیب،درزو……
  باز هم بحث شان وکیل مردم میباشد.
  ۱۴-افزایش ۲۷ نفر استاد به اعضای هیئت علمی
  اساتید هیئت علمی در سال ۹۶ دوازده نفر بوده در سال ۹۷ بیست و یک نفر و در سال ۹۸ سی و دو نفر.
  باید توجه داشت در روند جذب اعضای هیئت علمی قطعا رابطه دخیل نخواهد بود.لطفا در درج عملکردها دقت نظر را داشته باشیم که شاید این اظهارات توسط دستگاه اجرائی مرتبط رصد شود.

  ۱۵-راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی با جذب ۲۰ نیرو
  تامین اجتماعی زیر مجموعه علوم پزشکی نمیباشد لذا اظهار نظری نمیکنم
  ۱۶-تاسیس دانشکده بهداشت اوز
  ۱۷-جذب سه دستگاه اکسیژن ساز جهت بیمارستان ها
  باز هم بحث شان وکیل مردم میباشد.
  ۱۸-راه اندازی بخش های NICU و ICU بیمارستان نبی اکرم(ص) خنج
  قطعا مردم فهیم خنج بر گفته ی من صحه خواهند گذاشت که این بخش ها در سفر وزیر حال حاضر بهداشت فقط افتتاح شده و حتی یک بیمار در این بخش ها طول درمان خود را طی نکرده است و به تازگی بخش ICU به بهره برداری رسیده است.
  ۱۹-دستگاه سانتریفیوز انتقال خون
  انتقال خون زیر مجموعه علوم پزشکی نمیباشد.
  ۲۰-تاسیس ۴ باب داروخانه روزانه در مناطق دهکویه،لطیفی،کهنه اوز،عمادشهر
  باید دقیقا مشخص گردد که این داروخانه ها خصوصی است یا دولتی.
  اگر خصوصی باشد که با درخواست دادن داروساز به معاونت غذا و دارو مراحل قانونی طی میشود و اگر داروخانه دولتی هست که همانگونه در نامش مشخص است دولتیست نه مجلسی.
  یک راه دیگر وجود دارد و آن سرمایه گذاری توسط نماینده محترم میباشد.
  لطفا نقش نماینده را در تاسیس این داروخانه ها مشخص نمایید.
  در پایان از نماینده محترم میخوام نقش قریب به ۲۵۰۰ کارمند این مجموعه را مشخص نماید.
  اگر قبول کنیم که تمام این امور توسط نماینده انجام شده پس چه لزومی دارد که ۴ نفر نیروی غیر بومی به صورت هفتگی با هزینه ی بیت المال و به طور خاص که حق مردمان این منطقه است در این اداره مشغول باشند.(هزینه ی ماموریت و رفت و برگشت توسط ماشین های دولتی و یا در اختیار دولت،اسکان،نهار،شام و…..) و باید قبول کنیم که این افراد دلشان به حال مردم این مرز و بوم نمیسوزد و به دنبال منافع خود هستند.و نکته آخر یادم می آید نیرویی غیر بومی بود که میگفت آفت علوم پزشکی ها سیاسی شدن آنهاست.هرکجا هست خدا نگهدارش.

 19. اوزی دلسوز اوز گفت:

  0

  1

  آقای راستگو مثل اینکه فراموش کرده ای منتخب مردم اوز در شورا هستی. چطور به خود اجازه میدهی به رای موکلین خود پشت کنی و از کسی طرفداری کنی که تا آخرین لحظه هرآنچه در توان داشت برای جلوگیری از شهرستان شدن اوز به کار بست و در این زمینه اعلامیه نیز منتشر و به این امر اذعان کرد. آقای راستگو که اینگونه به مردم اوز پشت کرده ای آیا به راستی امانت دار رای مردم اوز هستی؟؟؟؟؟

 20. سنگ یخ گفت:

  0

  1

  جعفرپور خجالت نمی کشی دوباره کاندید شدی .تا تورو از لار بیرون نداختن خودت برو کنار .۸سال جز خسارت ثمره ی دیگه ای واسه لار نداشتی .

 21. حافظه تاریخی گفت:

  0

  0

  جالب است در این جمع “نخبگان کاغذی” را میبینیم که خودشان تا همین چند هفته پیش منتقد سرسخت آقای جعفرپور هستند و الان از ملازمان و نوکران ایشان شده اند!!
  اینگونه رنگ عوض کردن در عرض چند هفته، چه معنایی میتواند داشته باشذ؟!
  مردم لارستان هم که بدتر از مردم ایران، حافظه تاریخی شان زیرصفر است. همین نماینده مسئول خون چند صد کشته و زخمی در جاده های لارستان است. از ماست که بر ماست …

 22. ناشناس گفت:

  0

  0

  در حال حاضر بهترین گزینه یک لاری و در بین لاری هم دکتر جعفرپور که ظرفیت های لازم برای یک نماینده را دارند

 23. از لطیفی. معلم گفت:

  0

  0

  درحال حاضر. بهترین. فرد. بروجردی. است که. دربین مقامات. ارشد. نظام. ودولت. اعتبار. ونفوذ. دارد

 24. ناشناس گفت:

  0

  0

  در حال حاضر بهترین گزینه یوسف محبی هست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان