میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 جولای 2020 ساعت 11:40 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 346 بازدید

عروس و داماد لارستانی هزینه ازدواج خود را صرف امور خیر کردند

عروس و داماد لارستانی هزینه ازدواج خود را صرف امور خیر کردند

معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه لارستان با بیان اینکه ویروس کرونا مقدمه‌ای بر رجوع دوباره به ازدواج آسان شده است، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأکیدات مسئولان بر رعایت ضوابط بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، یک زوج جوان لارستانی، برای جلوگیری از تجمع و امکان آلوده شدن شهروندان به ویروس کرونا از برگزاری مراسم ازدواج خودداری کردند.

امین دلخسته ادامه داد: این زوج جوان لارستانی، در اقدامی شایسته و در راستای نهضت تعاون و احسان، بخشی از هزینه‌های مراسم عروسی خود را صرف کار خیریه و پاسداشت عید غدیر کردند.

وی با بیان اینکه فرهنگ مواسات و زندگی آسان باید در جامعه تقویت شود، افزود: اصل ساده‌زیستی در فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی وجود دارد و باید به زندگی به سبک اسلامی بیشتر توجه شود تا زندگی‌ها به تبع آن آسان‌تر و توام با آرامش شود.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه لارستان با اشاره به اینکه مجموعه‌ بسیج لارستان حامی ازدواج آسان، کمک‌های مؤمنانه و حمایت از بیماران آسیب‌دیده از کرونا بوده است، تصریح کرد: باید تلاش شود بعد از دوران کرونا هم فرهنگ دوری از تجمل‌گرایی در برگزاری مراسم ازدواج باقی بماند.

دلخسته در پایان خاطر نشان کرد: جامعه ایرانی به دلیل تعلق خاطر به فرهنگ ناب اسلامی می‌تواند از فرصت ایجاد شده در ایام کرونا برای نهادینه‌سازی فرهنگ ساده‌زیستی و پرهیز از تجملات استفاده کند.


2 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  ازدواج با هدف پایداری و دوام زندگی همین کارهای نیک را هم بدنبال دارد.موفق باشند.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  خوشبخت باشید عروس وداماد نیک اندیش
  دعای خیر آقا صاحب الزمان (عج)بدرقه زندگیتان

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان