میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 دسامبر 2019 ساعت 6:20 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 11 دیدگاه 561 بازدید

عسکرپور: اصول گرای پیرو خط رهبری هستم/ «توریسم سلامت» ایجاد می کنم/ اگر برنامه نامزدهای دیگر بهتر بود، ائتلاف می کنم

عسکرپور: اصول گرای پیرو خط رهبری هستم/ «توریسم سلامت» ایجاد می کنم/ اگر برنامه نامزدهای دیگر بهتر بود، ائتلاف می کنم

دومین نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز که در سومین روز ثبت نام به فرمانداری ویژه لارستان مراجعه کرد، «محمود عسکرپور» بود.

به گزارش «آفتاب لارستان» وی که از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است پس از ثبت نام، در جمع خبرنگاران رسانه های مختلف حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

دکتر محمود عسکرپور ضمن معرفی خود اظهار کرد: متولد یکم فروردین سال ۱۳۴۶ در لار و دارای مدرک دکترای پزشکی هستم. از سال ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۷ مدرک معلم فنی را اخذ کرده و در آموزش و پرورش به عنوان سرپرست کارگاه مقدماتی در هنرستان فنی ابوذر غفاری لار استخدام شدم. در سال ۱۳۷۲ در رشته ی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شدم و از سال ۷۹ تا سال ۹۵ که بازنشسته شدم در سمت پزشکی در آموزش و پرورش کار کرده ام.

وی اضافه کرد: عضو جمعیت پزشکی ایران و عضو موسسه حجامت ایران نیز هستم. در مقطع کوتاهی در سال ۸۶ به عنوان پزشک قانونی در لار کار کرده ام. همچنین در سال های ۸۴ تا ۸۶ در دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های بهداشت و جمعیت مشغول به تدریس بوده ام. به مدت ۱۴ ماه نیز در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتم.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد دلایلی که باعث شد وارد عرصه انتخابات شود گفت: استفاده از تمام ظرفیت های منطقه در جهت پیشرفت لارستان، استفاده از ظرفیت جوانان، نخبگان و ولایت در جهت توسعه و پیشرفت منطقه از اهداف من برای ثبت نام در انتخابات این دوره بوده است.

عسکرپور در مورد برنامه هایش تصریح کرد: در مورد جاده ها، اشتغال جوانان و بهداشت اقدامات بسیاری پس از انقلاب صورت گرفته است اما در این زمینه، کاستی ها و ضعف هایی وجود دارد که سعی کرده ایم برنامه هایی برای آن داشته باشیم و طرح هایی را به مرحله ی اجرا درآوریم.

یکی از برنامه هایم، ایجاد «توریسم سلامت» است

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چگونه می توان لارستان را به قطب پزشکی جنوب کشور تبدیل کرد گفت: یکی از برنامه ها و اهدافی که قرار بود در سال ۸۸ اجرا کنیم، برنامه ی «توریسم سلامت» است که شامل سه مقوله ی «توریسم تندرستی»، «توریسم درمانی» و «توریسم پزشکی» (که به مداخله ی پزشکی نیاز دارد) می شود.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اضافه کرد: در دیگر شهرها اگر بخواهند «توریسم تندرستی» را اجرا کنند به زیر ساخت هایی نیاز دارند اما در منطقه لارستان، زیر ساخت های لازم وجود دارند به عنوان نمونه چهار ماه از فصل پاییز و زمستان می توانیم به عنوان منطقه ی گردشگری، خودمان را به جهان نشان دهیم.

عسکرپور خاطرنشان کرد: متاسفانه در زمینه گردشگری اقدامات خاصی صورت نگرفته است به عنوان نمونه علاوه بر چهار هزار آب انباری که در منطقه وجود دارد، در خود شهر لار، حدود هزار آب انبار وجود دارد که می توانیم از این آب انبارها برای اشتغال زایی استفاده کنیم چون هر آب انبار می تواند برای دو نفر اشتغال ایجاد کنند.

وی افزود: منظور از «توریسم درمانی» استفاده از آب های معدنی، شن و نمک درمانی است. با توجه به اینکه در منطقه گنبدهای نمکی و آب انبارهایی داریم می توانیم گل درمانی یا لجن درمانی را توسعه دهیم چون از یک طرف با کشورهای حوزه ی خلیج فارس، رابطه خویشاوندی داریم که یکی از خواسته های مردمان این حوزه، گل درمانی است و برای انجام آن به کشورهای دیگر مراجعه می کنند اما وقتی در کنارش لجن درمانی و نمک درمانی باشد که اکنون ثابت شده در درمان بسیاری از بیماری ها به ویژه گل درمانی برای میگرن و نمک درمانی برای بیماری های روماتیسمی موثر است، اتفاق بزرگی می افتد.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این طرح نیاز به بودجه ی زیادی هم ندارد و تا کنون برای همین طرحی که ارائه کرده ام، برای نزدیک به ۳۰۰ نفر اشتغال زایی ایجاد شده است.

اصول گرای پیرو خط رهبری هستم

عسکرپور در مورد جناح سیاسی اش اظهار کرد: اصول گرای پیرو خط رهبری هستم.

اگر برنامه نامزدی بهتر از من بود، ائتلاف می کنم

وی در مورد ائتلاف با نامزدهای دیگر تصریح کرد: اگر شخصی برنامه ی اجرایی مهم تر و بهتری از من داشت شاید ائتلاف کنم اما اگر برنامه ی توسعه ی منسجمی نداشت به هیچ وجه حاضر نیستم که ائتلاف کنم.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد شعار انتخاباتی اش گفت: «عمل به توصیه رهبری در استفاده از تمام ظرفیت های منطقه، جوانان و نخبگان در جهت پیشرفت و توسعه لارستان» شعار من در این دوره است.

عسکرپور در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در پاسخ به سوالی در مورد آخرین باری که کتاب خوانده، چه زمانی بوده است اظهار کرد: رشته ی پزشکی به گونه ای نیست که انسان از درس و کتاب دور بماند. در کنار رفرنس هایی که مطالعه می شود، کتاب های جانبی نیز در کنارش مطالعه می شود. همیشه در کنار تخت، کتابی گذاشته ام تا قبل از استراحت، آن را بخوانم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد آخرین باری که به سینما رفته و چه فیلمی دیده گفت: فیلم می بینم اما در سینما سه ماه پیش و در شیراز بود اما اسم فیلم در خاطرم نیست.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی نظر خود را نیز در مورد هر یک از موضوعات زیر بیان کرد:

ازدواج کودکان (کودک همسری): تابع نظر قانون هستم.

چند همسری: در ایران رواجی ندارد و مهم این است که بتوانیم فرزندان خوبی به جامعه تحویل دهیم.

اینستکس: نظر خاصی ندارم.

FATF : در این زمینه باید بصیرت عالمانه داشته باشیم و از آنجایی که رهبری می گویند مخالف FATF هستند من هم پیروی ایشانم.

استان لارستان: اگر ظرفیت های بالقوه و ساختارها را اصلاح کنیم و آن را به بالفعل برسانیم در آینده ای نزدیک شاهد استان شدن لارستان هستیم.

سایت «آفتاب لارستان»: مطالب مفید و خوبی ارائه می کند.

سید محمد خاتمی: عامل و از سران فتنه که رهبری وی را قبول ندارد.

اعتراضات بنزینی آبان ماه ۹۸: هیچ کارشناسی افزایش دویست و سیصد درصدی قیمت بنزین را قبول نمی کند. اعتراضات اگر به صورت مسالمت آمیز باشد به حق است اما چون آشوبگران و فتنه گران وارد اعتراضات شدند مردم با بصیرت، تکلیف را بر اعتراضات مقدم دانستند و سکوت کردند و اکنون باید منتظر ماند و دید که نمایندگان مجلس چه طرحی می دهند که به نفع مردم باشد.

بی بی سی: گوش نمی دهم.


11 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  1

  با این تفکر تنگ نظرانه که هیچ شباهتی به افکار عمومی در شهرستانهای لار گراش اوز خنج ندارد نمی توانید وکیل مردم این منطقه باشید دور این تنگ نظریهای اصول گرایانه تمام شده است

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   مثل اینکه شما غافل از این هستید که یک نماینده متعلق به یک طیف وجناح و افراد خاصی نیست

 2. عصر بیداری گفت:

  0

  1

  کی رهبری آقای خاتمی را از سران فتنه خواندند که ما خبردار نشدیم .لطفا منبع ارائه کنید نه یک مشت الفاظ تندروها

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   از آن جایی که بعد اتمام دوره ریاست جمهوری ایشان تا به حال رهبر حتی اجازه ملاقات به ایشان را نداده اند

  • عصربیداری? گفت:

   0

   0

   از آن جایی که بعد اتمام دوره ریاست جمهوری ایشان تا به حال رهبر حتی اجازه ملاقات به ایشان را نداده اند
   لطفا تحقیق و مطالعه بفرمایید دوست عزیز

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر قصد ائتلاف داشتید با هرکسی انجام دهید بجز این نماینده

  • لارستان بزرگ گفت:

   0

   0

   با برنامه های منسجم و پایدار و اجرایی که جناب دکتر فرمودند بعید میدونم اعتلافی در کار باشه .درود بر جناب دکتر عزیز

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  درود بر جناب دکتر عسکرپور با عنایت خداوند متعال انشاالله پیروز میدان میشوید مرد بزرگ خدایی

 5. لاریه دلسوز گفت:

  0

  0

  مجلس به حضور نیروی هایی جوان و انقلابی و تازه نفس مثل شما نیاز داره
  پیروز باشید?

 6. بیداری و بصیرت گفت:

  0

  0

  برادر محترم طبق شعار انتخاباتی که ایشون دادند استفاده از تمام ظرفیتهای جوانان و نخبگان هست
  وهر نخبه و جوانی ممکنه طرفدار جناح سیاسی خاصی باشد
  هدف اصلی استفاده از جوانان و نخبگان در هر قشر وجناحی است در جهت پیشبرد منطقه
  لطفا تنگ نظریهای خودتون رو قالب نفرمایید ونسبت ندهید و به دنبال تخریب و تفرقه اندازی نباشید

 7. رهبرم سید علی گفت:

  0

  0

  طرحی بسیار ارزنده و جدید
  به امید پیروزی??

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان