میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 فوریه 2014 ساعت 11:24 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 964 بازدید

عكاساني از سراسر كشور به لارستان مي آيند

با نزديك شدن به اختتاميه سومين سوگواره عكس عاشورايي

عكاساني از سراسر كشور به لارستان مي آيند

روابط عمومي فرهنگسراي مرتضوي: محسن زارع، مدیر سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ با اعلام این خبر گفت: در پی برگزاری سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ که امسال، سومین دوره خود را به صورت ملی برگزار می کند عکاسان انجمن های عکاسی کشور و همچنین آژانس های معتبر خبری و عکاسی در لار گرد هم می آیند تا با حضور در کارگاه ها، تورها و نشست های تخصصی، شاهد اختتامیه سومین دوره این سوگواره باشند.
زارع گفت: این برنامه از ۱۹ اسفند ماه جاری با افتتاح نمایشگاه، آغاز و در روز پنجشنبه، ۲۲ اسفند با مراسم اختتامیه این دوره از رقابت ها، پایان خواهد یافت. وي افزود: در روز نخست این برنامه، داوران کشوری نیز، از نخستین ساعات روز داوری خود را آغاز و تا روز بعد آراي بدست آمده را به دبیرخانه اعلام می كنند.
مدیر این سوگواره بيان كرد: طی این  چهار روز؛ کارگاه، تور و نشست تخصصی عکاسی با حضور اساتید نام آشنای کشوری برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان كرد: امیدواریم مسئولین شهرستان علی الخصوص نماینده محترم مردم شریف لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی به مدد حضور خود، در کمیسیون فرهنگی مجلس اهتمام بیشتری جهت معرفی این سوگواره در سطح ملی انجام دهد.
زارع در پايان اضافه كرد: هر قدر ما، از ابزار دنیای مجازی جهت این معرفی، استفاده کنیم؛ اما فریادمان به تهران نمی رسد. بنابراین می طلبد، ایشان این فرایند را تسهیل نمایند.


1 نظر

  1. عکاس لاری گفت:

    0

    0

    قدمشان روی چشم، ما آماده پذیرایی هستیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان