میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 مارس 2015 ساعت 11:57 ق.ظ سرویس:فرهنگ و هنر 2 دیدگاه 2,762 بازدید

عكاسان جنوب فارس و هرمزگان در نشست تخصصي «عكاسي ايده محور» شركت كردند+ گزارش تصويري

در قالب دومين جشنواره عكس «كرسم» اوز

عكاسان جنوب فارس و هرمزگان در نشست تخصصي «عكاسي ايده محور» شركت كردند+ گزارش تصويري

دبیرخانه دومین جشنواره عکس کرسم:‌ شهر اوز و انجمن عکاسی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه بزرگ پیام نور اوز، جمعه و شنبه این هفته يعني ۱۵ و۱۶ اسفندماه ۹۳ میزبان «محسن بايرام نژاد» از مدرسان عکاسی کشور و تعدادي از هنرمندان عكاس جنوب فارس و هرمزگان بودند.

IMG_1139-1

نشست اصلی عصر جمعه ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۳ با حضور و گردهمایی عکاسان منطقه جنوب فارس و هرمزگان از جمله شهرهاي اوز، لارستان، لامرد، گراش، خنج، بستک و بندر عباس در محل سالن پروین اعتصامی دانشگاه پیام نور اوز، برگزار شد  و جلسه همفکری با حضور اعضای انجمن عکاسی اوز روز شنبه در محل خانه فرهنگ برپا شد.

بايرام نژاد ضمن تاکید بر متفاوت بودن شهر یکدل و با محبت اوز و هنرمندان این شهر از حضور در اوز ابراز خوشحالی کرد  و دانشگاه پیام نور و خیر آن منصور فقیهی نژاد و سایر خیرین فرهنگی اوز را نمونه و افرادي خاص در کشور توصيف كرد.

گفتني است محسن بایرام نژاد، نویسنده، مترجم و عکاس و مدرس عکاسی در دانشگاه  است که تاکنون کتاب‌هایی چون «دربارۀ نگاه به عکس‌ها» (انتشارات حرفه: هنرمند)/ «ماهیت عکس‌ها» (انتشارات مرکب سپید)/ «زبان عکس» (انتشارات حرفه هنرمند)/ «نمادهای عکاسی قرن بیستم» (انتشارات مرکب سپید)/ «عکاسی و سینما» (نشر مرکز) / «عکاسی و ادبیات» (انتشارات حرفه هنرمند) با ترجمه‌ی او منتشر شده است.

***

با سپاس فراوان از خیر فرهنگی و بزرگوار شهر اوز، آقای منصور فقیهی نژاد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز و تمامی مسئولان و هیات امنای دانشگاه پیام نور که در برگزاری این دو روز عکاسانه در شهر اوز نهایت همکاری را داشتند.

علاقه مندان می توانند گزارش تخصصی این نشست را در سایت معتبر عکسخانه مشاهده کنند.

IMG_1329 IMG_1365 IMG_1316 IMG_1217 IMG_1166 IMG_1125 IMG_12369

 

 


2 نظر

  1. .... گفت:

    0

    0

    گزارش روز مهندس رو هم بذارین لطفا…

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان