میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 می 2014 ساعت 1:30 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, چند رسانه ای 4 دیدگاه 4,295 بازدید

عكس نوشت/ اتصال لامرد به دريا در سكوت كامل انجام مي شود

عكس نوشت/ اتصال لامرد به دريا در سكوت كامل انجام مي شود

ettesale--lamerd-be-daryaيك سال پيش بود كه همزمان با انتشار خبر اتصال بخش هايي از استان هرمزگان به لامرد در استان فارس موجي از اعتراضات عمومي استان هرمزگان را فرا گرفت. همين اعتراضات عمومي البته سبب شد تا اين موضوع كه ظاهرا به تصويب شوراي عالي امنيت ملي رسيده بود متوقف شود. زمان گذشت و پس از آن خبرهاي ضد و نقيضي در اين مورد شنيده مي شد تا اينكه چند روز قبل، اكبر ترکان در نشست مشترک مدیران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در شیراز گفت: این اتصال از نظر دولت تمام شده است و تنها نیاز دارد از نظر اجرایی کارهای لازم انجام گیرد. وی با بیان اینکه «نحوه تقسیمات کشوری دارای اشکال است که فارس به خلیج فارس متصل نیست»، تأکید کرد: عملیاتی شدن این اتصال باید با تدبیر خوبی صورت گیرد تا در بین مردم نگرانی بوجود نیاید. دبیر شورایعالی مناطق آزاد همچنین اعلام کرد: ایجاد منطقه آزاد تجاری فارس نیازمند به سرانجام رسیدن اتصال این استان به خلیج فارس است.

پس از اين سخنان تركان موضوع وارد فاز تازه اي شد. از روز گذشته نيز تصوير يك نامه در شبكه هاي اجتماعي بين فعالان اجتماعي فارس و هرمزگان دست به دست مي شود. متن اين نامه البته اشاره مستقيمي به مصوبه اتصال لامرد به دريا ندارد اما به گفته منتشركنندگان آن، نامه مذكور از طرف ديوان عدالت اداري است و مصوبه «توقف» ساحلي شدن فارس به موجب آن لغو شده است.

از طرفي برخي منابع مطلع از لامرد به آفتاب گفته اند كه از چند روز قبل موسوي، نماينده مردم لامرد و مهر در مجلس از تمام خبرنگاران اين منطقه خواسته موضوع اتصال قطعي لامرد به دريا را به هيچ عنوان رسانه اي نكنند تا چند هفته بعد اين خبر رسما اعلام گردد.

Untitled-2

توضيح اين نكته ضروري است كه آفتاب لارستان نمي تواند كذب و صدق اين نامه را تاييد نمايد.


4 نظر

 1. مرادي گفت:

  0

  0

  از اطلاع رساني آفتاب ممنونيم. اميدوارم اين بار حقي از مردم هرمزگان ضايع نشود.

 2. sa گفت:

  0

  0

  لطفا برای بهزیستی بیرم هم پیگیری بفرمایید
  مردیم از الافی

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  این […] دوره بعد رای نمیاره . مهر و لامرد که هیچ، کل استان از دست ایشون شاکی اند . این خط این نشون

 4. سیداسماعیل هاشمی مدیرعامل شرکت نورتابان علامرودشت گفت:

  1

  0

  انشااله هرچه سریعترفارس به دریا وصل شود تا شاهد شکوفایی استان فارس باشیم .باتشکراززحمات دکترموسوی وناگفته نمانداگرمرحوم دکترحیاتی زنده بوداین طرح تاحالا۱۰دورتمام شده بود (روحش شادیادش گرامی)

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان