میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 ژانویه 2014 ساعت 6:09 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, چند رسانه ای, عکس 5 دیدگاه 3,987 بازدید

عكس نوشت/ احمدي و موسوي لاري به هم رسيدند

 احمدي و موسوي لاري به هم رسيدند

هفته گذشته همزمان با حضور «موسوي لاري»، وزير كشور دولت اصلاحات در استان فارس و استقبال رسمي و گرم «احمدي»، استاندار فارس از او اكثر رسانه هاي اين استان واكنش نشان دادند. طبق پيش بيني، آنها كه در رسانه هايشان سعي مي كردند استاندار فعلي فارس را كم توجه به جريان اصلاح طلبي جلوه دهند برآشفته و به اين استقبال گرم و رسمي معترض شدند و در مقابل البته رسانه هاي نزديك به اصلاح طلبان فارس حسابي از اين اقدام استقبال كردند. در اين ميان مطلب سايت «عصر ايران» بيشتر از بقيه مورد توجه قرار گرفت. در بخشي از اين مطلب با عنوان «آب سرد استاندار فارس بر سر ورشكستگان سياسي» آمد:

استقبال و همراهی رسمی «سید محمد احمدی» استاندار فارس از «موسوی‌ لاری» در حالی صورت می گیرد که برخی‌ جریانات سیاسی‌ منتسب به ارودگاه اصولگرایی و رسانه های ‌آنها‌ در طول چند ماهه ی حضور «احمدی» در راس ‌مدیریت سیاسی و اجرایی استان، بارها تلاش‌کرده اند اینگونه القاء کنندکه وی اصولا خواستگاهی جدا از اعتدال و اصلاح گری دارد و به زعم خود برای این ادعا هم کدهایی نظیر برگزار نشدن همایش «دولت تدبیر و امید؛ بیم ها و امیدها» با سخنرانی معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست ارائه می دادند. اما آنچه این‌ ادعاها را نقش بر ‌آب‌ کرد ‌درایت «سید محمد احمدی» در‌‌ استقبال رسمی از «موسوی لاری» بود؛ این اقدام سنجیده وی دو پیام را به اردوگاه ورشکستگان سیاسی استان فارس و نحله های فکری آنها مخابره کرد: پیام اول آب سردی بود بر تخیلات مطرودین مردم فارس ‌در انتخابات ۲۴ خرداد که نماد‌ حماسه ی سیاسی می باشد و پیام دوم هم بیانگر یک مفهوم اصیل و عمیق در گفتمان سیاسی فارسی ها است و آنهم چیزی نیست جز اینکه «فارس هماره دیار اعتدال و اصلاح بوده، هست و خواهد ماند.»

در ادامه تعدادي از عكس هاي اين ديدار بحث برانگيز كه بارها و بارها در رسانه ها و شبكه هاي اجتماعي مورد بحث واقع شد را ببينيد.

10-shahrak-mohr4 www_matboatfars_com - 27df1a79fce03a7c - Copy 324591_305


5 نظر

 1. دانشجو گفت:

  0

  0

  درود بر دكتر احمدي و دكتر موسوي لاري. اين اقدام حقيقتا لازم و ضروري بود. برخي گويا هنوز در فضاي دولت احمدي نژاد هستند و متوجه تغييرات و صداي واضح مردم در انتخابات ۲۴ خرداد نشده اند.

 2. لاری گفت:

  0

  0

  این اقایان همواره یار و حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده . هستند . و خواهند بود وهمیشه خدمتگذار صدیق نظام و درکناروهمراه مردم بوده و هستند و عد ه های که دنبال فرصت می گردند تا از اب گل الود ماهی بگیرندچشم دیدن همراهی یاوران مخلص نظام را ندارند

 3. بيرمي گفت:

  0

  0

  آفتاب لارستان؛ بي زحمت خويشتنداري سياسي نكنيد و از اينگونه مطالب بيشتر درج كنيد. ما كه مي دانيم همه تان اصلاح طلب هستيد.

 4. Mohsenr101 گفت:

  0

  0

  درود بر آقای موسوی لاری و دکتر احمدی

 5. شهروند مهری گفت:

  0

  0

  درود بر هر دو همشهریه عزیزم هم جناب احمدی هم سید بزرگوار

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان