میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 اکتبر 2020 ساعت 11:27 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 188 بازدید

علاوه بر اداره‌کل راهداری، اداره‌کل فنی و آب و خاک و مکانیکِ خاک هم برای این حوزه استحفاظی لحاظ شود

حسین‌زاده در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی لارستان:

علاوه بر اداره‌کل راهداری، اداره‌کل فنی و آب و خاک و مکانیکِ خاک هم برای این حوزه استحفاظی لحاظ شود/ در حوزه مسکن می‌خواهیم به جد فعالیت کنیم

به گزارش زینب دلام از آفتاب لارستان، نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی لارستان با تشکر از خیران اظهار کرد: از خیرانی که بدون هیچ گونه چشم‌داشتی در زمینه راه، بهداشت، ورزش و… سرمایه‌گذاری می‌کنند تشکر می‌کنم و دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم.

علاوه بر اداره کل راهداری، انتظار دارم مدیریت اداره کل فنی و آب و خاک و مکانیک خاک هم برای این حوزه استحفاظی لحاظ شود

حسین حسین‌زاده با تبریک هفته وحدت گفت: علاوه بر اداره کل راهداری، من انتظار دارم مدیریت اداره کل فنی و آب و خاک و مکانیک خاک هم برای این حوزه استحفاظی لحاظ کنند.

باید به محور شریانی کریدور جنوب به شمال تبدیل شویم

وی تصریح کرد: اهمیت راه برای توسعه متوازن منطقه را اصلا نمی‌شود نادیده گرفت، توسعه اقتصادی بدون توسعه راه شاید منطقی نباشد؛ ما باید به محور شریانی کریدور جنوب به شمال تبدیل شویم.

کمبود نیروی متخصص در اداره کل راه و شهرسازی لارستان باید حل شود

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی خطاب به معاون توسعه مدیریت منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی اظهار کرد: در سال ۶۲ اداره راه و ترابری و در سال ۹۱ هم اداره کل شکل گرفت، به تبع آن چارت سازمانی افزایش پیدا کرد اما به موازات آن جذب نیرو نداشتیم یعنی الآن در اداره کل، کمبود نیروی متخصص یکی از چالش‌های آن است که امیدواریم این مشکل برطرف شود.

یکی از اولویت‌های معیشت افراد، مسکن است

حسین‌زاده با اشاره به اهمیت مسکن گفت: ما در مجلس، جهش تولید مسکن را کلید زدیم، چون الآن یکی از اولویت‌های معیشت افراد مسکن است، مسکن علاوه بر اینکه یک سرپناه محسوب می‌شود و خانواده‌ها را به آرامش روحی و روانی می‌رساند خودش صنعت پیشران توسعه اقتصادی است و بیش از صد صنعت را درگیر خود می‌کند.

وی افزود: یکی از دلایلی که قیمت مسکن به این حال و روز افتاده، عدم تعادل در عرضه و تقاضاست، از منابع بانک‌ها که در سال، هزاران میلیارد تومان مصرف می‌شود فقط هفت درصد از آن به سمت مسکن رفته است در حالی که این باید به ۲۰، ۲۵ درصد برسد تا مسکن بتواند رشد پیدا کند.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نزدیک به دو و نیم میلیون نفر جوان مجرد بالای ۳۲ سال، حدود شش میلیون مستاجر و نزدیک به ۱۳ میلیون نفر حاشیه‌نشین شهر داریم.

حسین حسین‌زاده با تاکید بر توسعه بحث مسکن افزود: تفاوتی که مسکن ملی با مسکن مهر دارد این است که دولت در اینجا سیاست‌گذار و ریل‌گذار است، دولت کننده کار نیست و این کمک می‌کند که سرمایه‌گذاران بیایند و سرمایه‌گذاری کنند و ما هم استقبال می‌کنیم.

می‌خواهیم در حوزه مسکن به جد فعالیت کنیم

وی تصریح کرد: می‌خواهیم در حوزه‌ مسکن به جد فعالیت کنیم، وضعیت و قیمت‌هایی که در این چهار شهرستان و لامرد و مهر و همچنین در کل کشور وجود دارد اصلا زیبنده نیست؛ ما می‌توانیم با استفاده از ظرفیت خیرین سرمایه‌گذار در حوزه مسکن قدمی برداریم تا قیمت مسکن پایین بیاید و جوان‌ها بتوانند امید داشته باشند.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  از قول لاریا اله نکه.

 2. ناشناس گفت:

  0

  1

  در جواب ناشناس : از فرهنگ یک منطقه بزرگ فقط ریشخند زدن را یاد گرفتی .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان