میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 نوامبر 2014 ساعت 9:34 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 2,629 بازدید

«علويه» جاي خود را به «پوراسد» داد

رئيس جديد اداره ميراث فرهنگي لارستان معرفي شد

«علويه» جاي خود را به «پوراسد» داد

با حضورمعاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مسئول حراست و معاون اداره کل میراث فرهنگی، گرشگری و صنایع دستی استان فارس، رئیس جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان لارستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی محمد گلستانی مسئول حراست اداره کل میراث فرهنگی، عبدالرضا نصیری معاون میراث فرهنگی استان و محمد صیاد مسئول  شهرستانها، «حسین پور اسد» به عنوان رییس جدید اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان لارستان معرفی شد.

miras

در این مراسم ابتدا علی محمد گلستانی مسئول حراست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس در سخنانی اظهار داشت: همه می بایست به آثار تاریخی اهمیت ویژه دهند و در حفظ و مرمت و بازسازی آن اقدام جدی و عملی نمایند.

وی خاطر نشان کرد: گردشگری هم می باست در جامعه رونق یابد، چرا که این مهم می تواند، درآمد اقتصاد کشور را تغییر دهد.

گلستانی افزود: استان فارس دارای دو اداره میراث فرهنگی است که  یکی در شهرستان مرودشت و دیگری درشهرستان لارستان وجود دارد و این نشان می دهد که این منطقه قدمت زیادی دارد و دارای آثار تاریخی بسیاری است.

وی با توجه به گستردگی این شهرستان از همه خواست تا به اداره میراث فرهنگی لارستان کمک کنند و خود را جزیی از میراث فرهنگی بدانند.

در ادامه علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان هم در سخنانی با اشاره به قدمت زیاد منطقه لارستان بزرگ و آثار تاریخی بسیار، خواستار توجه بیشتری به این شهرستان شد.

وی از خدمات ارزنده و چندین ساله سیما علویه رییس سابق این اداره تشکر کرد و برای پور اسد مدیر جدید میراث فرهنگی لارستان آرزوی موفقیت نمود.

گفتنی است حسین پور اسد دارای مدرک لیسانس معماری است و اهل آباده می باشد.

وی پیش از این ۵ سال به عنوان کارشناس فنی اداره کل میراث فرهنگی و ناظر عالی شهرستانهای جنوب فارس و ۲ سال شمال استان و ۸ سال نیز جانشین فرماندهی یگان حفاظت از میراث فرهنگی استان فارس مشغول به خدمت بوده است.

لازم به ذکر است که در این جلسه همچنین شهاب الدین رفعتی نیز بعنوان سرپرست جدید پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی لار معرفی گردید.

وی اهل لار و دارای مدرک فوق لیسانس شهرسازی می باشد.

مطلب مرتبط: 

گفت و گوي احمد مبشري با سيما علويه/ به اندازه ۵ مرد در ميراث فرهنگي كار كرده ام

 


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  خیلی خوب نفس عمیق میکشد منظورم میراث است

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  امیدوارم همان اتفاقاتی که دلمان می خواست بیفتد وگرنه که همون آش و همون کاسه

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  خودش راحت شد ما هم راحت شدیم ومیراث هم راحت شد ولی […]

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  متاسفم برای تفکرات لار گریز و فرد محور برخی از به ظاهر دلسوزان

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان