میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 ژوئن 2014 ساعت 5:52 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 1,994 بازدید

علي مطهري، سخنران اصلي جشن ۲۴ خرداد در شيراز

۲۴ خرداد، ساعت ۱۷، ورزشگاه شهيد دستغيب

علي مطهري، سخنران اصلي جشن ۲۴ خرداد در شيراز

File_797_14256اعتدال فارس: در مراسم جشن سالگرد پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ که توسط اعضای ستادهای انتخاباتی وی در دوران انتخابات برگزار می شود، علی مطهری سخنرانی می کند.

عضو ارشد شورای مشورتی توسعه استان های کشور با بیان این مطلب افزود: جشن سالگرد خلق حماسه سیاسی سال ۹۲ با محوریت ستادهای دوران انتخابات، تحت عنوان ستاد بزرگداشت حماسه سیاسی ۹۲ روز شنبه ۲۴ خرداد و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار می شود.

جواد جمشیدی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در تمامی شهرستان های استان فارس نیز برنامه های مشابه با دعوت از سخنران های ملی و محلی انجام خواهد شد.

وی برگزاری این مراسم را تجدید میثاق با آرمان های انقلاب، خمینی کبیر و نایب بر حقش مقام معظم رهبری دانست و افزود: دولت در ۸ ماه گذشته گام های بسیار مثبتی را جهت مرتفع کردن مشکلات گذشته کشور برداشته است، از همین رو و با هدف زنده نگاه داشتن خاطره خلق حماسه سیاسی سال گذشته این جشن در سراسر استان فارس برگزار می گردد.

گفتنی از در این مراسم علاوه بر سخنرانی علی مطهری نماینده مردم تهران و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، برنامه های شاد و متنوع دیگری نظیر اجرای موسیقی توسط علی رضا روزگار پیش بینی شده است.


1 نظر

  1. محمد گفت:

    0

    0

    از نقاط قوت اصلاح طلبان جذب حداكثري آنهاست. ببينيد چگونه علي مطهري اصولگرا در سالگرد انتخابات با اصلاح طلبان همداستان شده است. اما در جبهه مقابل روز به روز ريزش مشاهده مي شود.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان